Jump to content

The Witcher.


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 398
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fino nino, igrom slučaja imam original pa nema frke od krekiranja i fixova i ostalih sranja. Prešao sam malo manje od pola pa batalio već mesecima, sad ćemo sve ispočetka, samo što su redizajnirali inventar vredi ponovnog igranja.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Serveri su zagušeni, ništa od skidanja legalnog patcha ovih dana. Takođe, tokom instalacije mora se imati aktivna internet konekcija radi verifikacije da li je igra registrovana :( mislim, imam i igru i net, al smor je u svakom slučaju.

Sve mi se čini da ću ove patcheve da skinem radi fore, a igram tu MULTI10 verziju sa neta...

Link to comment
Share on other sites

Evo utisaka regarding enhanced version:

Praktično, sve je isto, jedino su neke sitnice dopunjene ili prepravljene. Primetno je da likovi više gestikuliraju i da je ubačeno više animacija u dijalozima, sve u skladu sa temom o kojoj pričaju. Stigao sam tek do Vizima Outskirtsa, i sa ono malo vičera i likova sa kojima sam razgovarao, deluje kao da ima više linija teksta tokom dijaloga, nisam siguran i za same dijaloške opcije kod Geralta (za more adult sadržaj dijaloga još ne znam). Inventar je konačno sređen, sastojci i delovi čudovišta koji sadrže alhemijske elemente se smeštaju u zaseban odeljak, i najbolje od svega je što mogu da se filtriraju po vrsti sastojka (dotični sastojak ostane osvetljen, dok su ostali zamračeni) što bi trebalo da olakša spremanje napitaka. Ostali predmeti idu klasično, uz mogućnost njihovog automatskog slaganja (mislim da se određene grupe predmeta slažu jedan do drugog, nisam siguran, još uvek imam dosta lufta u inventaru). Učitavanje lokacija je konačno teoretski najbrže moguće, čak i brže nego sa 1.2 pečom, nove lokacije se učitavaju prilično brzo, a one koje su već posećene gotovo trenutno. Deluje mi i kao da je cela igra stabilnija, nije se dešavalo izletanje ili problemi prilikom sejvovanja.

Sve u svemu, cela stvar deluje kao nešto što je trebao da donese jedan jači patch (nema grafičkih i sličnih unapređenja), umesto ovoliko halabuke i višemesečnog najavljivanja. Sad još samo da skinem onaj bonus sadržaj (giga i nešto) i završio sam sa Witcherom, sevaju mi jaja ako krenu kao Džordž Lukas da izbacuju jednu te istu igru iz godine u godinu.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Taj bonus od giga i dvesta možete slobodno i da zaobiđete, samo gomila filmova sa luckastim Poljacima koji drobe (na poljskom, sa titlovima!!) o razvoju igre (ko odgleda više od dva, svaka čast), dva pdf manuala i fine mape Witcher sveta (koje sam skinuo četiri meseca ranije, though).

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Izašao je workaround za patcheve, da mogu da se instaliraju bez aktivacije na netu.

1.Run TWEE_Upgrade /extract_all:D:\TWEE_Upgrade

this will unpack installer to D:\TWEE_Upgrade

2.Copy langpack to installer (D:\TWEE_Upgrade)

3.Copy modified setup.inx

4.Install, registration not needed !

http://rapidshare.com/files/147150173/TWEE_installfix.rar.html

Pass:peb.pl

Patch, za razliku od box Enhanced varijante, skida DVD zaštitu ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A da li postoji ikakva razlika između full TWEE (tj. ove multi10 što ima na netu) i pačovane verzije originalnog Witchera? Da znam šta da... nabavljam... :P

“If you're in a war, instead of throwing a hand grenade at the enemy, throw one of those small pumpkins. Maybe it'll make everyone think how stupid war is, and while they are thinking, you can throw a real grenade at them.”

Link to comment
Share on other sites

Taj bonus od giga i dvesta možete slobodno i da zaobiđete, samo gomila filmova sa luckastim Poljacima koji drobe (na poljskom, sa titlovima!!) o razvoju igre (ko odgleda više od dva, svaka čast), dva pdf manuala i fine mape Witcher sveta (koje sam skinuo četiri meseca ranije, though).

El imaju te mape negde da se skinu a da se ne vuce ceo torent sa bonusom? Vrede li sta, ili je to ona gomila mapa za svaku lokaciju kao sto se vide u igri?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Ima ona jedna ista mapa kao što je u igri kad dodeš do pred kraj (Vizima, močvara, selo itd), i ima jedna ogromna mapa koja je praktično neupotrebljiva jer je ovo prva igra u tom svetu... mogu da okačim ako ih baš želiš, mada kažem, nit su mape korisne nit su lepe za gledanje.

Link to comment
Share on other sites

Ima ona jedna ista mapa kao što je u igri kad dodeš do pred kraj (Vizima, močvara, selo itd), i ima jedna ogromna mapa koja je praktično neupotrebljiva jer je ovo prva igra u tom svetu... mogu da okačim ako ih baš želiš, mada kažem, nit su mape korisne nit su lepe za gledanje.

OK, nista onda. Pikam bez njih :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

http://www.thewitcher.com/community/en/www/installation_of_twee_in_four_easy_steps.html
Skini patch i britanski language pack, sačuvaj ih u C:\Downloads Idi start > run > C:\Downloads\TWEE_Upgrade.exe /extract_all:C:\TWEE_Upgrade Sačekaj da raspakuje patch Prebaci language pack u C:\TWEE_Upgrade\Disk1 Skini ovo:
http://rapidshare.com/files/176359901/witchersetupfix.7z.html
Raspakuj u C:\TWEE_Upgrade\Disk1, overwriteuj postojeći setup.inx fajl Pusti patch, kad pita za aktivaciju samo zatvori taj prozor, i pusti ga da patchuje igru na miru (ne diraj ništa na kompu dok radi, ovo može da potraje i sat vremena). Kad završi, skini novi EAX fix, instaliraj i igraj. Ne treba krek.
http://atari.http.internapcdn.net/atari_vitalstream_com/common-files/atari/TheWitcher/patch/TWEE_EAX_HotFix_2.3.exe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...