Jump to content

- TV Topic -


Kole

Recommended Posts

Network TV Audience Getting Greyer

30 June 2008 10:23 AM, PDT

The median age of the television audience is now 50,according to a study released by Magna Global's Steve Sternberg and reported in today's (Monday) Daily Variety. The median age -- different from the average age -- represents a dividing line. In the case of the Sternberg study, half the U.S. television audience is younger than 50; half is older than 50. The latest figures represent the first time that the median age has fallen outside the 18-49 demographic, advertisers' most desired demo. "The median ages of the broadcast networks keep rising, as traditional television is no longer necessarily the first screen for the younger set," Sternberg wrote.

Jako zanimljivo istrazivanje. U Americi ima podjednako ljudi koji gledaju TV iznad i ispod 50 godina. Ali sustina je u poslednjoj recenici, a to je da mladja publika ne gleda neophodno TV. A to znaci da kad ti ljudi predju pedesetu godinu, ko zna sta ce biti sa televizijom kakvu danas poznajemo. Stvari se pomeraju lagano u nekom pravcu, mada mi ne deluje da ce se sustina izmeniti.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

gledam ove nominacije za emmy i mislim se kakva je to ljigava namestaljka postala da je ruzhno...znachi one nominacije se verovatno kupuju iza zatvorenih vrata u fazonu "prosle godine dobio ovaj castmember sad ajmo sledeci" i tako dok svi nemamo u vitrini emija koji ne znachi nista...kako prokleto ljigavo =o(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ajm shokd

Gil Grisom napušta CSI: Las Vegas

Jedan od glavnih likova popularne serije „CSI: Las Vegas“, Vilijam Petersen, objavio je da napušta ulogu Gila Grisoma u toj seriji.

Petersen je izjavio će se u narednim nastavcima serije pojavljivati kao gost, i ostati na mestu producenta, ali će se povući sa svoje uloge u seriji na kraju sezone.

Poslednja epizoda desete sezone sa Vilijamom Petersenom u ulozi Gila Grisoma biće emitovana početkom 2009. godine.

Petersen je napravio pauzu u popularnoj seriji tokom sezone 2006-2007. kako bi se posvetio pozorištu, a na njegovo mesto tada je došao Liev Šrajber.

Producenti trenutno rade na pronalaženju adekvatnog glumca koji će naslediti Petersena.

Predstavnici televizijske kuće „CBS“ nisu želeli da otkrivaju sadržaj narednih epizoda, ali su nagovestili da će Petersonov lik u seriji nakon brojnih problema lične prirode dosta vremena provesti u ocenjivanju svoje karijere.

„Ovde se radi o čoveku koji je pretrpeo velike gubitke u poslednje vreme u seriji, čoveku koji razmišlja o svojoj budućnosti. Ne želimo da kažemo da se Grisom nalazi u krizi srednjih godina za koju je rešenje kupovina brzog automobila, jer su njegovi problemi mnogo ozbiljniji. Ko god bude došao na njegovo mesto biće drugačijeg senzibiliteta ali će priroda serije ostati nepromenjena“, izjavila je Naren Šankar, jedan od producenata serije.

Petersen je kao producent smatrao da je serija priča o „tihim herojima“ koji svakodnevno rade svoj posao najbolje što umeju i da se serije neće pretvoriti u sapunsku operu, dodala je Naren Šankar.

Producenti su takođe najavili dolazak poznatih lica iz serije pred odlazak Petersenovog lika poput Sare Sidl, koju tumači Džordža Foks.

Link to comment
Share on other sites

neeeeeee!!!1

ne dirajte ser zhileta! =o(((

sad chovek ne zna dal su one vesti da se sara vraca u seriju bile samo kao guest star/tek toliko da i gile zapali sa njom ili what...

sve u svemu smor, oh bozhe pogodi dejvida karuza gromom pa ako ga ne ubijesh da bude bar malo tamniji ;o)))

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

lol ovaj topic je d'umro

ali meni se ne otvara novi za to da sam (kao sto svi tinejdzheri moraju) gledao pilot za novi beverly hills 90210 ....smejao sam se sve vreme....ili ja ne kapiram americhke gledaoce ili ako ne promene nesto u seriji vrlo brzo popice cancel pre novaka...(tj gossip girl i oth koji su takodje krenuli su na keca bolji ;o)

inache josh 12 dana do nove sezone housea, a 17 do: heroesa, big banga, boston legala, 2.5 mena i himym-a....veselo \o/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Znam da nema puno ljudi ovde koji gledaju SNL, ali samo bih da pohvalim ovu sezonu jer je odlicna, naravno zbog izbora u Americi, ali sta je tu je. Takodje u poslednjoj epizodi je gost Mekejn i prilicno sam impresioniran njegovom glumom + je Ben Aflek bio fenomenalan.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ko gleda Mentalist je samo malena sisica jer ne zna za PRAVU seriju zvanu Psych!!!

Psych je nivo Dude, Where's My Car? http://www.imdb.com/title/tt0242423/

probao da gledam i bili su mi toliko jadni da sam morao da prestanem

neverovatno sta sve ljudi rade (glume) da bi preziveli

pre cu da gledam "tetke sa velikim sisama" nego ta dva nesretna debila

B001AI774S.01.MZZZZZZZ.jpg

B0019F02XK.01.MZZZZZZZ.jpg

Ja sam izvalio da gledam Simpsonove tako sto pogledam prvih pet minuta i onda FF-ujem po scenama do kraja :( Uopste mi nesto vishe nije zanimljivo, nemam pojma zbog cega.

Crystal Player je zakon za mene samo mu dodam wheel na neinteresantnim mestima i nema sanse da me ista smori na duze vreme [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...