Jump to content

- TV Topic -


Kole

Recommended Posts

pitanje za uputjenije - dal' je programming schedule na myepisodesu sjeban nesto zbog shtrajka ili? vidim premestanje serija po danima (ok moguce da same TV stanicemenjaju weekly lineup) + neki naslovi se pojave pa nestanu...jel neko zna nesto?

Link to comment
Share on other sites

uveli su nedavno time zone offset, tj. za seriju koja ide u americi ponedeljkom tebi piše da je u utorak jer je u vreme emitovanja u evropi utorak (doh). van toga nisam uočio neke anomalije, mada i nisam imao na čemu, pošto trenutno ne ide skoro ništa što pratim.

dajte neki info kad se nastavlja Life, mnogo sam zgotivio seriju, damn you Ivane

izgleda da se ne zna, štrajk i to...

Link to comment
Share on other sites

to za zone time sam skapirao kad se desilo...ali od onda su menjali 2x bash termin lifea i onda ga skinuli sa liste (umesto srede trebalo je da ide danas), onda chuck koji je na spisku za cetvrtak (petak ujutro) a pre je ishao ponedeljak(utorak ujutro), carpoolersi pomereni za 24h unazad, nip tuck 24h unapred itd itd...za to sam pitao...

Link to comment
Share on other sites

Breaking Bad

http://www.imdb.com/title/tt0903747/

Odgledao sam pilot. Serija stvarno nije losa, ali pre svega zbog glume glavnog lika (lik sto igra caleta u Malcom in the Middle). Zaplet je malo bezveze, vidi se da je Weeds uticao. Dijalozi su dobri, medjutim scenario nema skoro nista novo. Necu nastaviti da gledam, ali preporucujem gledanje pilota.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

uveli su nedavno time zone offset, tj. za seriju koja ide u americi ponedeljkom tebi piše da je u utorak jer je u vreme emitovanja u evropi utorak (doh). van toga nisam uočio neke anomalije, mada i nisam imao na čemu, pošto trenutno ne ide skoro ništa što pratim.

izgleda da se ne zna, štrajk i to...

ne zanima me, navukao si me na seriju, i hocu nove epizode !!!23

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ma ja sam boletu narezao zaostale stvari od letos

Damages, Saving Grace, John from Cincinnati i Pushing Daisies sa pochetka ove sezone

i naravno najgori pilot ikada - sophie! serija koja bi moda htela da bude komedija ali, avaj, nije =o)

ne znam dal' je ijedna nova serija krenula posle nove godine a da je bash-bash dobra...

on a side note - AMC i Showtime sklopili nezavisne ugovore sa svojim piscima (ono sto je do juche imao samo Leterman za svoj daily talk show) sovjih tophit serija. AMC sa autorima Mad Mena, a Showtime sa autorima Weedsa....

Link to comment
Share on other sites

Ivane - zato sto je serija dobra, rebeka u atipichnoj ulozi ftw, bruce greenwood je odlichan isto (mislim da mu je ovo prva neustogljena uloga koju znam) + sami likovi koji su toliko chudni...ono nema serija neku radnju koliko je nadrealna =o)

bAlkonski - ali ko ce onda da proglashava "omg najbolje serije ikada"? ne znam dal' sam napisao negde ali gledao sam Arte-ov fantastichan dokumentarac o produkciji serija vs filmova i zasto basic i prime cable kanali predstavljaju buducnost umetnichkog izraza pokretnim slikama...

Link to comment
Share on other sites

u rubrici "omg najbolja serija ikada"

In Treatment

28 minuta dijaloga izmedju Gabriela Byrnea i neke nove klinke...fantastichno nesto, i love HBO! ;o)

inache serija je amerikanizacija izraelske serije od pre 2-3-4 godine

drugi pilot koji sam pogledao nije omg best ever, mada britanska je serija sa ITV-a - The Palace

serija o fiktivnoj britanskoj kraljevskoj porodici (as in nisu (svi) ruzhni i dosadni kao prava...) ;oP

glavni lik je "agent iz hellboya 1 sto ga vishe nema u hellboyu 2" ;o))

ono sto me najvishe iznenadilo je Sophie Winkleman koja je teh evil princeza Elanor, devojka na mahove izgleda ko bliznakinja ane ivanovic (cenim da ce ovaj komentar biti odgovoran za gro check-outova ove serije ;o))

Link to comment
Share on other sites

overiću in treatment, mada će me zasigurno podsetiti na huffa i zasigurno nije toliko dobra, tako da se pitam što ću je uopšte overiti. zapravo, možda je ipak neću overiti.

a razlog za pisanje ovog posta je zapravo da vam javim da uskoro (tipa sledeće nedelje) kreće ashes to ashes, nastavak života na marsu (life on mars). smešten je u london osamdesetih, sa ribom u glavnoj ulozi. dci gene hunt i drugari su još uvek tu.

Link to comment
Share on other sites

uopste nije kao huff, ovo je infinitezimalno bolje jer nema gimmicke, no da ne ulazimo u to kako je huff zapravo genijalna serija koju ja eto ne kapiram ...

a za ashes to ashes ne znam dal mi se svidja postavka...mislim glenister je genijalan kako god okrenesh ali ja zhelim da verujem da simm/sam tajler prelazi nazad na ovu stranu, samim tim i on treba da bude u 80im..makar kao guest star...

edit

e da ivane, kad ce http://us.imdb.com/title/tt1042570/ ?

inache...ako bude spinoffa ove serije u 90im...koji bowijev naslov ce uzeti tada? ;o))

inache

Nancy "Bart Simpson" Cartwright Gives $10 Million to Scientology

Actress Nancy Cartwright, the voice behind cartoon character Bart Simpson, has been awarded Scientology's Patron Laureate Award after donating $10 million to the faith in 2007. Cartwright's gift - almost two times her annual salary from The Simpsons - puts her top of a list of celebrity benefactors, who have handed over their hard-earned cash to the Church of Scientology. She gave even more than Tom Cruise - who is reported to be the controversial religion's second-in-command - who has donated $5 million in the last four years. According to Impact magazine, Kirstie Alley gave $5 million last year and has picked up the Diamond Meritorious Award. Fellow followers John Travolta and Kelly Preston gave $1 million each and were awarded the Gold Meritorious Award, while Priscilla Presley was handed the Patron Award for a donation of $50,000. The prizes were handed out at a top secret ceremony in Florida last summer, according to the American publication.

=o(

Link to comment
Share on other sites

Jebote taj sa Gabrijelom sam skinuo jos pre neki dan kao i Housa i ne stizem da pogledam, strava jedna.

edit

Uh, pa dobro, vrlo dobro je poznato da su sekte profitne organizacije, ali ova Sajentologija je toliko kul da meni prosto dodje da dam pare. U stvari, ja sam za to da se organizujemo i da napravimo "nevladinu organizaciju" - "Pomozite malim Sajentolozima", gde ce se proucavati njihov mozdani sklop (naravno ovde mislim samo na one koji zaista veruje, ne one koji zaradjuju, kao recimo ova riba koja je ko zna koliko para od tih 10 miliona oprala).

edit2

Zaboravih da ovo sa Gabrijelom ide izgleda svaki dan, odnosno bilo je od ponedeljka do srede ne znam da li ide danas.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

ide svaki dan, danas ima treca epizoda da se skine (izraelski original je imao like 50 ep u prvoj sezoni omg!)

mislim ne samo sto ima danas treci da se skine nego ide i cetvrta epizoda vecheras (u kojoj glumi omfg embeth davidz! i love that woman! ;o))

also ako neko pogleda nek javi

Honest ( http://us.imdb.com/title/tt1029892/ ) je isto ITVjeva serija, mini navodno, a zapravo je remakoe Outrageous Fortunea ( http://us.imdb.com/title/tt0461097/ ) novozelandske hit serije koja je dozhivela 3 sezone (i dalje se snima)

e sad ako neko pogleda pilot ijedne od njih nek javi...

takodje serije koje su mi "na spisku" - da nastavim sa skidanjem Big Love i da chekiram True Blood (nova hbo serija od lika koji je pravio 6 feet under)

Link to comment
Share on other sites

Cekaj, koga zabole sto Mormoni imaju probleme sto kao "Hrishacani" imaju "pravo" na vise zena? Hocu da kazem, vestacki se prave zaplet i celokupna dramaturgija. Imam utisak da vise ne znaju o cemu ce da pisu, pa stvaraju pricu potpuno mehanicki (zato mi se, recimo, nije dopao ni breaking bad). Na sve to, osim dvostrukog zivota za ostatak sveta, oni zapravo vode dvostruki zivot i za same Mormone, pokusavajuci da se slizu i sa jednima i sa drugima. Mosh misliti. Tema prezvakana milion puta do sada. Al' dobro, kapiram da je mormonski lobi jak.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...