Jump to content

- TV Topic -


Kole

Recommended Posts

  • 1 month later...

pojavile su se dve serije sa poznatim holivudskim facama, pa reko da javim.

the beast - patrik svejzi glumi anderkaver FBI agenta, serija je onako prljava i politički nekorektna, na fazon the shield-a. radnja u pilotu je naivna do bola, al sledeća epizoda je bila ok

lie to me - tim roth glumi lika koji je živi detektor laži :). kao, naučio je da čita grimase i govor tela do te mere da uvek zna kad neko laže, pa onda u seriji stalno zumiraju oči, usta, ruke i sl. dovoljno je originalno i lagano da uspe na američkoj televiziji (the beast kontam da će biti ukinut posle desetak epizoda), a opet nije retardirano :)

Link to comment
Share on other sites

Lie to me

Bas ja prvi hteo da kazem nesto, ali eto Ivche. Ovo je serija ala Bones, plus Tim Rot. Sta to znaci? To znaci da imate vrhunskog glumca i solidnu pricu. Plasim se samo da ne preteraju sa ovim prikazivanjem i objasnjavanjem body languagea. Ali koja je razlika izmedju vrhunskih glumaca i solidnih glumaca. Nebo i zemlja.

Inace, kad smo kod glume, emitovana je poslednja CSI epizoda u kojoj ce glumiti Gile Grism. Sada dolazi Lorens Fishbrn, tek toliko da pokaze nesto o glumi.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

pojavile su se dve serije sa poznatim holivudskim facama, pa reko da javim.

the beast - patrik svejzi glumi anderkaver FBI agenta, serija je onako prljava i politički nekorektna, na fazon the shield-a. radnja u pilotu je naivna do bola, al sledeća epizoda je bila ok

lie to me - tim roth glumi lika koji je živi detektor laži :). kao, naučio je da čita grimase i govor tela do te mere da uvek zna kad neko laže, pa onda u seriji stalno zumiraju oči, usta, ruke i sl. dovoljno je originalno i lagano da uspe na američkoj televiziji (the beast kontam da će biti ukinut posle desetak epizoda), a opet nije retardirano :)

eh Vic Mackey je zakon za "geljavu zver" al kad ti kazes da je oket druga ce da pogledam [;)]

Lie to me dunno? vec imamo "the mentalistu" Patrika "citam te ko knjigu" Dzejna zar ne?

csi sa morfeusom?! pazi kad ću da pogledam na šta to liči :))

to je stara vest

Laurence Fishburne is in talks to replace William Petersen as the star of CBS' veteran crime drama "CSI: Crime Scene Investigation."

Fishburne, an Oscar nominee for "What's Love Got to Do With It," had been mentioned as one of the "CSI" producers' top choices for the role, along with John Malkovich and Kurt Russell.

mogu da zamislim tek malkovica ili rasela [:D]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

uvatio sam bio svojevremeno dve serije na prvom kanalu, jednu pre par nedelja a jednu danas pa me zanima dal neko zna kako se zovu

jedna je o nekim kuvarima u restoranu, skroz mi je bila zabavna

druga je o neka dva ortaka, jedan sav smotan, drugi kao megashmeker, mislim objasnio sam gospode boze ali evo pomoci, bila je danas na prvom kanalu nesto pre pet, znaci verovatno je pocela u pola pet ili cetiri

help :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Live-Action "Star Wars" Series Begins Casting

During the press junket for "Knowing," actress Rose Byrne let slip that George Lucas is currently casting for his upcoming live-action "Star Wars" TV series. "A lot of my friends have been auditioning for it," she told MTV News.

According to Lucas, the show will focus on minor characters from the saga and be set in the time period between "Revenge of the Sith" (Episode III) and the original "Star Wars" (Episode IV). The action will follow the Rebel Alliance as it slowly gains strength against the Empire. There will be Stormtroopers, but no Jedi or Darth DVader will appear on screen.

As he did with the "Clone Wars" series, Lucas will write and shoot an entire year's worth of episodes before looking for a cable channel on which to air the series.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...