Jump to content

- TV Topic -


Kole

Recommended Posts

oh noes! moje veze i mormonski lobi koji me finansira su otkriveni od strane boleta holmesa! =o))

ne bih da raspravljam o odnosu bila paxtona ka mormonima i ostatku sveta jer sam samo pilot pogledao, ali ja eto ne vidim tu potpunu mehaniku od teskobe glavnog lika koja je u prvom planu...a tu je i osecaj iskrenog gadjenja kog sam razvio ka liku chloe sevigni nakon 5 minuta gledanja istog...that can't be that bad ;o)

Link to comment
Share on other sites

gledam ovaj in treatment i mislim kako je imbadobar kad u petoj epizodi diane wiest, pa i shestoj michelle forbes \o/, ne mozh' bolje

also pogledao sam pilot za seriju raines, jeff goldblum neverovatan, mada izgleda da je nakon pilota serija pochela da postaje pajglu jer je ukinuta proslog leta nakon 8 epizoda...takodje od letos, al nije ukinuta nego je samo zavrshila - sa hbo-a "tell me you love me" brutalna serija o podnosima troje parova...ljubavne scene u ovoj seriji zailaze u soft pr0n samo tako...omg! ;o)

also itv (britanci) imaju pajglu soap seriju "echo beach" (sa dzhejsonom donovanom lol!) ALI! imaju i komediju moving wallpaper o snimanju echo beacha - e ta serija vredi svoju tezhinu u zlatu =o))

takodje planiram da chekiram ovu novu hbo seriju sa anom buci buci paquin...

to je to =o)

Link to comment
Share on other sites

pilot serije Ashes to Ashes me nije odushevio kao pilot za Life on Mars... naravno da je daleko od toga da nije dobro, glenister je bog, realno serija je pravljena oko njega a ne oko ove nove glavne ribe, nego chisto nedostaje mu nesto...

sa druge strane Welcome to the Captain je djubre od serije i tih 25 minuta zivota mi niko netje vratiti... =o(

Link to comment
Share on other sites

mnogo lepih stvari....

elem d'otvorim sa veshtju da je vrlo verovatno postignut neki dogovor izmedju WGA i AMPTPA i da ako je ova vest tachna i u ponedlejak se sve potpishe - u utorak pochinje rad na svemu sto je prekinuto = za 5-6 nedelja mozda vidimo nove epizode nashih omiljenih serija

Dalje

objavljen zvanichni datum za pochetak 4. sezone BSG - Friday, April 4th at 10:00 pm ET = u 6 ujutro u suBOtu mozh' se gleda =o)

edelju dana ranije ici ce "the story so far" specijal

i za kraj pogledao sam josh jedan pilot - serija Eli Stone...josh jedna lawyer-guy solving problems serija... sa malim twistom...dobra postava tho...

Link to comment
Share on other sites

Big Love uopste ne moras da skidas. Serija je besmislena, mada je dobro snimljena i dobri su dijalozi i gluma.

jes da malo kasnim sa komentarom

al gledati Chloë Sevigny u ozbiljnim mormonskim ulogama u Big Love posle The Brown Bunny (http://us.imdb.com/title/tt0330099/) i bj live [:D] [:D]

stavio obe sezone Big Love u "zimnicu" da se nadje

Link to comment
Share on other sites

CW je objavio zvanichne datume emitovanja i broj epizoda svojih post strike serija do kraja sezone

The Game: Anticipated return on March 23rd for an expected 9 episodes.

One Tree Hill: Anticipated return on April 14th for an expected 6 episodes.

Smallville: Anticipated return on April 17th for an expected 5 episodes.

Gossip Girl: Anticipated return on April 21st for an expected 5 episodes.

Reaper: Anticipated return on April 22nd for an expected 5 episodes.

Supernatural: Anticipated return on April 24th for an expected 4 episodes.

Everybody Hates Chris completed 22 episodes. The 12 remaining originals will begin airing March 3.

Aliens in America completed 18 episodes. The 8 remaining originals will air March 2-March 23 and April 27-May 18.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

nije losha, al da mora da se gleda svaka epizoda i od prve jjednostavno nije tachno.

vidimd aje trenutnou petoj sezoni, jel ovo druga shto se sad emituje kod nas?

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

da, brate, trandza koja se prca sa maloletnicima jer oni toboz ne mogud a provale plitu pichku, usrashe ga vala

btw.

jle gleda neko mozda the wire? kakva je serija?

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...