Jump to content

- TV Topic -


Kole

Recommended Posts

Gran Turismo serija može da bude šta god hoćeš, tipa, priča o vozaču koji kreće od nule sa krš automobilom a san mu je da se takmiči u premium tieru takmičenja i najskupljim vozilima - što jeste "radnja" gran turismo igre, da kažemo.

ovo za live service games će i dalje biti upitno kako će izvesti.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

A kakav je ovaj For all mankind, deluje zanimljivo ta alternativna istorija trip...mada kapiram da ce se pretvoriti u  pljuvacinu Rusa u skladu sa aktuelnom situacijom u svetu 😄

stoji mi na hardu, nisam još pogledao, ali baš je pobrao dobre kritike svugde.

3 hours ago, manson said:

bukvalno ovo što kaže dule, taman ne moram gledati drugu sezonu. ako je kao pred kraj prve pa samo nastavili u drugoj, ne iznenađuje me što je otkazana.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Katsu said:

Ha, cak i ovaj lik iz Dark. Pogledace se 

plašim se samo scenarija da se ne isprimaju još dodatno u odnosu na Dark i onda odu u onu "glupi ste vi što niste shvatili ovu naprednost naše serije" 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Lucky said:

plašim se samo scenarija da se ne isprimaju još dodatno u odnosu na Dark i onda odu u onu "glupi ste vi što niste shvatili ovu naprednost naše serije" 🙂

Dark je samo u poslednjoj sezoni tj epizodi kada je trebalo da objasne pricu toliko zakomplikovali da bog otac nije znao sta su hteli da kazu. Pre toga je pokidala serija : D

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Lucky said:

plašim se samo scenarija da se ne isprimaju još dodatno u odnosu na Dark i onda odu u onu "glupi ste vi što niste shvatili ovu naprednost naše serije" 🙂

 

Slazem se 100%. Previse sam mator da ulazimu  neke dublje analize serija/filmova, pokazite mi sta imate, ne zelim posle da idem na net i trazim "Ending explained" 😛 Koliko god da su na kraju zakomplikovali Dark, dobra je bila serija.

  • Like +1 1
  • Upvote (+1) 1

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...