Jump to content

- TV Topic -


Kole

Recommended Posts

1 hour ago, mikser said:

Tekst je "Neko drugi, uzmite nas, pliiiiiiiiiiiiz. Sou je suuuuper. Hajde, fanovi, hesteg kampanja."

naravno, ono kad je mogao Expanse možemo i mi!

25 minutes ago, Jose Jimenez said:

 

kapiram da je ovo namontirano samo za tizer, inače ovako ne bih mogao da odgledam duže od 3 minuta :))

Link to comment
Share on other sites

I ja cenim, jer je to gimmick koji samo postoji u uvodnoj špici, a pegle koje se prikazuju su razvučene kroz ceo anime serijal.

BTW Expanse, Brooklyn 99, Arrested Development, Buffy i Futurama su samo neke od serija koje su dobile nastavak zahvaljujući ovakvim akcijama. Čak smo doživeli (i preživeli) Snyder cut 😄

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Jose Jimenez said:

BTW Expanse, Brooklyn 99, Arrested Development, Buffy i Futurama su samo neke od serija koje su dobile nastavak zahvaljujući ovakvim akcijama. Čak smo doživeli (i preživeli) Snyder cut 😄

jest' ali i mnogo njih nije doživelo drugi život kad prosto ne prođu kako bi trebalo - isuviše ih ima u rotaciji da bi baš svaku pokupila neka druga izdavačka kuća 🙂

59 minutes ago, Jose Jimenez said:

I ja cenim, jer je to gimmick koji samo postoji u uvodnoj špici, a pegle koje se prikazuju su razvučene kroz ceo anime serijal.

 

dobro je, nemam više 15 godina da mogu da ispratim ovo! :))

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, ne mogu da docekam drugu sezonu Witcher-a.
Sve sto je od filmova na netflix-u, sam uglavnom pogledao jos pre, bilo djubre ili ne. Netflix uzeh pre dva meseca. Piraterija je zakon, samo sacekam da izbace neki rip a ne kam verziju. Dok jos uvek moze, dok nas ne roknu sa anti piratskim zakonima, onda ce morati da radi neki dobar vpn.
Sto se tice Wesley Snipes-a, nisam ni znao da je bio u zatvoru. 😄 Obavesten kao Ko stunica

 

Edited by drndara

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...