Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Vreme je uzasno.

jednostavno stavis tastere bez obelezhenih slova. A ako su dovoljno 1337 da znaju slepo da kucaju, nasli bi nacina da otkucaju da si gej cak i da nemas tastaturu uopste.

E a sta se desilo sa onom tastaturom sto si je farbao u crno? :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

sad ustao, moracu da drzim tereasu otvorenu nocu kolko mi se ugreje soba kad krenu da greju, vidio 3 propustena poziva i taman se ponadao da su ovi da mi uvedu net kad ono pajser......

Microsoft.Windows.Vista.Ultimate.x86.Integrated.October.2007.OEM

pa nisam missio na celu vistu bas od 3 giga :) nego na onu fajlu od 150-200 mb sto promeni samo interfejs u win vistu da vidis kako izgleda ostetski........

Edited by pilauda
Link to comment
Share on other sites

kole kakvi panjevi , ovo su neki stubovi iz elektrodistribucije teshki oko jedne tone :D

za dva sata ubili smo samo dva komada, ostade josh jedanaest, tako da cu baciti slike iz druge akcije :]

josh nas matorci lozili kako su oni u svoje vreme lupali 10 komada posle radnog vremena, lol...

slaba paladinu harizma ... mora to dijalogom , ne moze na silu bre ffs !

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Zhiva je i zdrava josh uvek, nego sam u medjuvremenu preshao na Natural i josh wireless, pa sam se svik'o. Sad bi trebalo nju da prefarbam u crno, jednog od ovih dana ;) Sto ce naravno biti verovatno tek za sest meseci, ako i tada ;)

Mog'o si onda barem u bigzu da je koristis.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

doshla iz grada i gledam grand neko sranje.

edit: zaboravih da se pohvalim! ovih dana pochinjem sa stazhom *med.sestra* u domu zdravlja, ah tih charobnih 3meseca koji vode u 3mes u klinichkom centru.. avaj.. odoh da radim neshto pametno..

poz kruko.

Edited by lazy*

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

doshla iz grada i gledam grand neko sranje.

edit: zaboravih da se pohvalim! ovih dana pochinjem sa stazhom *med.sestra* u domu zdravlja, ah tih charobnih 3meseca koji vode u 3mes u klinichkom centru.. avaj.. odoh da radim neshto pametno..

poz kruko.

poz brate :D

joj, uhvatila me neka paranoja, ne znam koji mi je...spremam neke papircine, a ne mogu da se skoncentrisem da saberem dva i dva, sacuvaj boze...

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

zaboravih da se pohvalim! ovih dana pochinjem sa stazhom *med.sestra* u domu zdravlja

Jel dajes injekcije u guzu pacijentima?

Hihi, to ne samo da je dobra, nego je i sjajna ideja :) Dobar nacin da odvratis ljude od tvog mailboxa :)

Da, ali onda ces morati da ofarbash i misha u crno, da ne znaju koji je koji taster!!1119

ontopic: Idem na fax, tamo sam do deset! waste

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

pa to tju jedino i raditi u domu zdravlja.. mozhda josh neshto sitno.. pravi "rad" me cheka u klinichkom.. jej! =/

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Jel dajes injekcije u guzu pacijentima?

sta je sa ovim dovlom i ovim gej forama vec drugu nedelju za redom!?

Jeo sam nesto sto se zove italijanska salata. I pitam se kako nesto mozhe da bude ITALIJANSKA salata a da nema PARADAJZA u sebi :) Ja uvek te mediteranske dozivljavam kao paradajz + masline kombinaciju :)

Link to comment
Share on other sites

Video se sa Draganchetom, bas smo se lepo ispricali, ali sam imao ozbiljnih problema da povezujem teme jer taj covek skace sa jedne na drugu gore nego ja :))

Onda bio na pasulju do babe, pa jos nesto do grada, i tako. Sad je ono glupavo vreme da je hladno ali dovoljno toplo pa ne zna covek kako da se obuce, i uvek se oznoji.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...