Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

ion : podvukao sam crtu i srachunao koliko sam para bacio na komp i gadzete... da li sam normalan> defintivno ne... sledece godine menjam to

Pa dobro, znas kako, uvek neko ima nesto svoje :) Bolje to nego da se drogirash!!

The Saint

U, nikad cuo ... moracu da pogledam sta ima u ponudi.

Kad smo kod hrane, najeo sam se pasulja sa slaninicom i paprikom iz turshije ... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

prespavao kod devojcice sada se vratio kuci. Uput bio do ortaka, i sada jelte on koristi linux i nesto sedoh za komp otvorih konzolu pocnem da kucam kao ono kara ne izlaze dobro slova ja ono zomg sta se desava i onda posle 3 ukucavanja skapiram da koristi Dvorak tastaturu i sto je najgore da kuca na njoj brze od mene na qwerty-u zomg. evo kako ona izgleda

800px-KB_United_States_Dvorak.svg.png

Link to comment
Share on other sites

Shljakao kao raznosach pica kod ortaka u piceriji, sutra opet od 15-01. Naruchite neshto i dajte mi napojnicu, raven dao 20 dinara, ushtekao se pizda!

e da, definitivno nemam osecaj kolko trebaju napojnice da se davaju ... srecom, objasnio mi rev da bi trebalo 10% ... shto je mnogo :))) al dobro poshto je prva porudzbina, normalno je da ne dajem napojnicu jer nisam siguran kakva ce pica biti :)

a pica je bila

A i skontao sam da ne radimo dostavu na NBG :)

Moram da navatam ovog ravena da vidim jel zadovoljan picom, dodushe ohladila se 10 puta dok sam mu nashao ulaz, jebala ga Karaburma/Mirijevo/shta god.

nije bre, bila je josh topla

raven je zadovoljan

the saint pica > napoli pica

tako da pajsi, kreni da stavljash nove gume za karaburmu :))))))))

Edited by RaveN
Link to comment
Share on other sites

e da, definitivno nemam osecaj kolko trebaju napojnice da se davaju ... srecom, objasnio mi rev da bi trebalo 10% ... shto je mnogo :))) al dobro poshto je prva porudzbina, normalno je da ne dajem napojnicu jer nisam siguran kakva ce pica biti :)

a pica je bila

10% je manje vishe svetski prosek, ide negde do 17 (ne znam gde su nasli cifru) ali je to nezahvalno kod picerija jer ti generalno mozes da "zakines" na napojnici samo ako ti je donesu isuvishe kasno (posto kod nas nema onoga - ako ne dodjemo za pola sata, ne placate picu), ali ne i za to kakvog je ona kvaliteta. Tek, obicno zaokruzis na neku vrednost a svi ti "ugostitelji" znaju da svoje cene naprave tako da taman ostane dovoljno da ih castis, tipa, 465 dinara, 514 dinara, i tako to :)

Link to comment
Share on other sites

napokon kuci...posao, slava kod tetke sa kavijarom kao dezertom... sad mi se spava ali moram da zavrshim jednu sliku

e da, gledao sam danas na metropolisu neku emisiju o Sinergiji i izmedju ostalog snimali su kojota kako se igra sa nekom simulacijom voznje prilikom cega se sa svojih 150 kila konstantno prelivao iz onog simulatora...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Danas sam ceo dan napolju, tako da nisam mogao vishe i dos'o sam ranije kuci. Sad cu da mozda sacekam vracanje sata unazad, da se ne bih iznenadio ujutru, kako to obicno biva :) No generalno volim to vracanje, spavas sat duzhe :) i uvek mi lepo padne jer je zima. Stoga mi ne padne tesko sat unapred leti, jer je toplo i svetlo i to.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...