Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

pa da zakuntam...popodnevna dremka rulz =o)

jel josh i vezesh goblene sada, penzosu...

statore, sta je ono ako boga znash??!?! mislim, znam ja sta je to, ali za koga je to napravljeno - za Hindu boginju Shivu? Na stranu sto deluje kao da je previshe vremena ostalo na suncu

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

statore postao si prodaja josh gora nego sto je to bilo zamislivo

prvo ako ocesh da si troofuturegeek onda uzmesh onu frogboard sa 12 tastera sto menjaju 114 pa lepo frikombinujesh ko daktilografkinja 1 rukom

a ako cesh da si gospodin chovek onda uzmesh (za 100 jura) cherry linux edition i svi te se plashe koliko si opasan...

a ovo...ovo deluje kao nesto sto se koristi u podrumima komunistichkih risrch facilitija 1960ih kao kazna za onoga ko je koristi...zaista smeshno

ja prevodio nesto pa mi pojeli mozak struchni rachunovodstveni termini na nemachkom...onda sam jeA...sad cu da sednem da gledam real time od prosle nedelje (kad nisam imao vremena lol) pa da zakuntam...popodnevna dremka rulz =o)

pa da ali kada dodju ortaci i ja odem po sok (A ne zakljucam komp i ne izlogujem se) a ova tastatura mi je na stolu nece moci da odu na forum i napisu "ja sam lolgay" :) jer nema ni qwerty raspored, ni normalno postavljene tastere :)

Link to comment
Share on other sites

pa da ali kada dodju ortaci i ja odem po sok (A ne zakljucam komp i ne izlogujem se) a ova tastatura mi je na stolu nece moci da odu na forum i napisu "ja sam lolgay" :) jer nema ni qwerty raspored, ni normalno postavljene tastere :)

jednostavno stavis tastere bez obelezhenih slova. A ako su dovoljno 1337 da znaju slepo da kucaju, nasli bi nacina da otkucaju da si gej cak i da nemas tastaturu uopste.

Link to comment
Share on other sites

omg 'bena glavobolja :((((

Ceo dan sam pokusavao bezuspesno da spavam , ali svadba na spratu ispod me ubi :((((

Ali barem je sad kraj , tishina najzad \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

auh danas je bila prava predstava kod ujaka na placu

znachi smenjivali smo uloge brat i ja, chas je jedan bio barbarian sa two handed hummerom od 15 kg koji daje +6 na konstituciju dok je drugi bio paladin koji je lupkao sa one handed chekichom sa +10 na dex i istovremeno baca restoration sa flajkom piva :P

enemy, betonski stubovi chelichne armature i mrkog pogleda od kojeg se ledi pivo u zilama... chaaaargeeee!!!!!!!!1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

omg G! lomio si stubove! chini mi se da imamo josh gori "Terenski posao" od legendarnog chupanja panjeva =o)

jel josh i vezesh goblene sada, penzosu...

lol nub naravno da ne, heklam shustikle i lechim reumatizam i glavobolju, dok se ti naravno takmichish u rodeo-jahanju po zhici iznad grand kanjona...mislim alo =o)))

Link to comment
Share on other sites

kole kakvi panjevi , ovo su neki stubovi iz elektrodistribucije teshki oko jedne tone :D

za dva sata ubili smo samo dva komada, ostade josh jedanaest, tako da cu baciti slike iz druge akcije :]

josh nas matorci lozili kako su oni u svoje vreme lupali 10 komada posle radnog vremena, lol...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

naravno takmichish u rodeo-jahanju po zhici iznad grand kanjona...mislim alo =o)))

naravno da ne,nista toliko zanimljivo, ali i nulta gravitacija u ovoj svemirskoj stanici na lunarnoj orbiti pruza neka specifichna zadovoljstva...

nikada mi nije bilo jasno spavanje popodne, pa to je bacanje najproduktivnijeg dela dana ...

kada smo vec tu, btw, da li samo dvd filmovi mogu imati 5.1 surround zvuk ili je to moguce ocuvati i u divx-u?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Kao polu laik,mogu ti reci da to zavisi od izbora codeka za zvuk prilikom ripovanja u Divx format(jer on sam ima veze samo sa slikom,ali ne i sa zvukom?).

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...