Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gledam slike shto mi je poslala shveca sa kariba i dodje mi da plachem! DA PLACHEEEEEM!!!! A vraca se tek za 9 meseci. TO JE ZATO SHTO JE NJU MAMA UVEK VISHE VOLELA! :))))))))))

Sledece godine saljem aplikaciju. pa shta mi bog da.

za shta bre aplikacija, hotju i ja :x

Link to comment
Share on other sites

Posla i papitologije preko grlave, ali neshto me chisto zabole, mmoram prvo kafu da popijem, pa nek ide zivot.

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Nesto ste mi lepo raspolozheni na ovom prichajte topicu danas, i to me posebno raduje, iako je vreme bezveze. Takodje vidim da se priblizhavamo stotoj strani, jaoj jedva cekam da vidim kako ce da bude podnaslov sledeceg topica :)

Procitao sam neke silne mailove, ne znam kako se toga nakupilo, sad pravim neki spisak retail prodavnica, dosta je to jedna nezabavna stvar :)

A naidjoh i na ovu zanimljivu vest:

Ministar poljoprivrede Srbije Slobodan Milosavljević obišao je danas parcelu na Institutu za ratarstvo kod Bačkog Petrovca, gde se uzgaja genetski modofikovani korov koji može da otkrije eksploziv u zemlji.

Šef Odeljenja za hmelj, sirak i lekovito bilje Janoš Berenji objasnio je da su naučnici uspeli da, dodavanjem jednog gena korovu Arabidopsis thaliana, dobiju biljku koja u dodiru sa azot-dioksidom, jedinjenjem koje ispušta TNT, dobija crvenu boju.

Link to comment
Share on other sites

Happy se probudio , obradovao se jutarnjom dozom c&happiness-a , spreman da provedem ceo dan na fax-u :((((((

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...