Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Samo da vecheras bude bar upola dobra pijanka ko sinoc...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

nisam bio na svadbi x godina, i danas odem na jednu polu urbanu svadbu i bude mi mega.... Narucivao pesme, igrao kolce, plesao uz elvisa, ma mega. Ide mi se opet. Sad razmisljam ko ce prvi od mojih ortaka da se zeni sledeci....

gledam u tebe margi.... [;)]

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

gnja izgleda da se primam na ortakovu ribu.

nije mi neki dobar ortak, al je mnogo dobar decko :(

Ako je dobar dechko nece da se ljuti [:D]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

bio na svadbi u nekom selu iznad valjeva!!!!!!

losa im rakija :(

valjevsko pivo je bolje nego pre :)

pihtije, kuvanje, sarma i pechenje na neopisivom nivou :):)

muvao valjevchanke posle odigranog kola, lol! =))))))))

valjevhcanke dobre ribe, ali gube umnogome na svojoj harizmi kada progovore svojim glasom iz pecine (nije da je nepremostivo)

stigao 8800 ! yay... necu stici da ga instaliram do ponedeljka

sutra opet veliki rekreativni fudbal

e da ono kul je kad ti riba kaze da dobro izgledas, al kad to kazu ortaci onda se zapitas :P

btw neka sa stomatologije... omg nikad nisam imao kontakt sa zubarkama do sada...

e da, nisi srbin ako ne znas da igras kolo! ;)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

In contemporary usage, the adjective gay usually describes a person's sexual orientation, being the standard term for homosexual. In earlier usage, the word meant "carefree", "happy", or "bright and showy", though this usage is infrequent today.

Kole the master of 2layer messages [:D]

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ocu ribu koju sam sanjao nocas :(:(:(

mogu samo da opishem kao nesto kako ja zamishljam savrsen izgled ribe wank.gif

nightelf.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Krenuo sam u pohod naucite "Aktivni Direktorijum" i "Exchange server" za 24 h [:D] Skinuo 2 video tutorijala svaki od po 10 h i krenuo od 8 ujutro da ih brstim :) Taman cu da ih zavrsim tamo do 6 ujutro odspavam 2 sata i odem pun znanja na sljaku :) LOL!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...