Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@ voodoo, ne diraj mi u blejza da ti ne izvadim oko [:D]

da, cuo sam naravno, samo sto ja palim u petak u NS, posto ce biti org. prevoz sa drustvom...

'teo sam i u bg u subotu, alonda necu imati kesha ako bude nekog merchandise-a...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

JEL BIO KO NA MUSE JEBOTE? Video sam cak i Bajagu tamo, nemoguce da su svi gledali kako da ustanu za posao u ikstrimu? :)

o/ Bilo bas bas kul...jedino slabija poseta, al meni to odgovara nema guzvanja sa prljavim ekipicama [:D].

skipper.jpg

The only light at the end of the tunnel is light of upcoming train.

Link to comment
Share on other sites

with imaginary friends? [:D]

tjira skroz razume vudua, konacno je vudu nashao svoju srodnu dushu na rur forumu [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Prvi dan na poslu danas gotov. OMG Stavili su me na Vistu naterali da koristim IE/Outlook/MSN LIVE i sve sto ima MS u sebi. Cak su i mis i tastatura bili MS. Ali tome nije kraj dobio sam jebenu kavu u jos jebenijoj MS solji!!!!! aaaaa ako ne skocim sutra kroz prozor nisam nista uradio :P

Link to comment
Share on other sites

Prvi dan na poslu danas gotov. OMG Stavili su me na Vistu naterali da koristim IE/Outlook/MSN LIVE i sve sto ima MS u sebi. Cak su i mis i tastatura bili MS. Ali tome nije kraj dobio sam jebenu kavu u jos jebenijoj MS solji!!!!! aaaaa ako ne skocim sutra kroz prozor nisam nista uradio :P

ma samo opusteno, pa ubi neprijatelja iznutra [:D]orr

edit: kako do sad nisam izvalio ovu zezalicu za acronym? [roflmao]

Edited by Junkie
Link to comment
Share on other sites

Prvi dan na poslu danas gotov. OMG Stavili su me na Vistu naterali da koristim IE/Outlook/MSN LIVE i sve sto ima MS u sebi. Cak su i mis i tastatura bili MS. Ali tome nije kraj dobio sam jebenu kavu u jos jebenijoj MS solji!!!!! aaaaa ako ne skocim sutra kroz prozor nisam nista uradio :P

to je to, prodao si se za pare.

Link to comment
Share on other sites

lol gievf slideable keyboards for EVERYTHING mmmkay ;o))

malo vece dimenzije su totalno podnoshljive a povecanje komfora je neizmerno vece...

inache da se i ja pohvalim - povecao sam svoje storage kapacitete za 150% sad imam preko 400mb HDova i mogu da gledam sve serije koje ocem (bez da ih brishem chim se skinu jelte ;o))

\o/

Link to comment
Share on other sites

inache da se i ja pohvalim - povecao sam svoje storage kapacitete za 150% sad imam preko 400mb HDova i mogu da gledam sve serije koje ocem (bez da ih brishem chim se skinu jelte ;o))

\o/

400mb? VAUUU!! :)

(uz muziku iz '66 betmena) TANANANANANANANA BURŽUUUUJ!

(edit: @dovla)

Reeeci, ko jos danas ima 170 evra? :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

ceo dan sam radio ali me josh uvek drzi svadbarsko raspolozenje, pogotovo jer je potrvrdjeno da idem malo iz grada sledeceg vikenda, na jahorinu. jeste da nije sezona i jeste da je poslovni put ali samo da mi dupe vidi put i da malo promenim atmosferu, pogotovo nakon sto mi je odbijena viza za portugal.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...