Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Stigoh u hotel da se tušnem, pa idem u provod! :) Bio sam danas na toj nekoj konferenciji, a kasnije sedeo u interkontinentalu, pijuckao ovu grcku kafu koja je zapravo sjajno umućeni nes sa visokomasnim mlekom, onda je došao neki budžovan u Interkonti pa otišao srećom brzo (bilo onih likova sa slušalicama u ušima 50), a onda je posle došao lik da svira klavir tu u kafiću. A ja ono sa laptopom čekam sledeći sastanak, i baš sam imao jedan od onih "igi trenutaka" gde sedim, uživam, pijuckam kafu i slušam klavirsku svirku :)

Sad idem na klopu, pošto mnogo mi se svideo onaj grčki sir što se malo proprži, Haloumi, pa idem da to klopnem negde :)

Bol' tebe pajsije, uzivas, a bice da mi opet nisi kupio PSP :(

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Išao sam da vadim povlasticu za bas, a pre toga da dignem slike jer sam se juče slikao... čoveče, kako sam se smorio, na aktuelnoj povlastici furam neku sliku iz 2003. gde sam taze maturirao, još onako mlad, svež i još vodio računa o izgledu. Sad jebote ko neki deda, razumem da četiri godine nije malo al totalno sam se deformisao u faci [:(]

Link to comment
Share on other sites

kakvo je ovo opšte napijanje sinoć bilo i što nisam bio pozvan?

kupio glavicu belog luka ispred krstasha

?!

mozda si podeljena lichnost, tj imash unutrashnjeg "tajlera durdena" koji radi negde ko drvosecha dok ti mislish da spavash ;o))

hm... od čega ono beše ojača vilica? ;)

Link to comment
Share on other sites

Uspeo sam malo da se povratim od puta ... bio mi je bas rano avion, tako da me je to nekako zeznulo, pa sam malo dremnuo u istom (i istripovao se da smo sleteli od "poniranja") a mi jos uvek bili u oblacima, pa me malo i docekalo tmurno vreme sto mi nije odgovaralo, i tako :) Ali dobro, uspeo sam da se prilagodim, sad malo da se odmorim, pa idem sa drustvom do grada da slavimo ;))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...