Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

2 kile /:Dgde si kupio koliko kosta ?:D

nepitaj brate ...

keva pravila lazanje drugi put u zhivotu i ne konta koja kolichina treba toga i napravila u tepsiji za gibanicu , al onoj ogromnoj ...

nije bilo bash 2 kile ali 3 puta vihse od kolichine koja je potrebna da bi se najeo !

josh uvek me boli stomak ..

@topik idem sad u teretanu da otkinem onaj bajs od zhivota [:D]

Link to comment
Share on other sites

marinice, pridruzujem se klubu "hajde da radimo glupe stvari kad smo pijane" :/

Glupe stvari+pijanstvo+exqrzija= ? :)

@Topic:Upravo pazario neku fensi Filips mashinicu,i sa uzivanjem se obrijao,aparatitj je prefinjen! :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ako nemash friz da mogu da te prime u neku extremistichko desnu organizaciju realno se nisi oshishala ;o)

Gratz Statoil, jesi se zaposlio u Statoilu ili cesh da prodajesh nekog drugog? ;o)

(sad htedoh opet da linkujem al statoil je postao statoilhydro...gamad korporacijska...)

odgledao csi s8e2...il je njima pisanje slabije il sam ja previshe navikao na "otkachene" likove po serijama...steta =o(

Link to comment
Share on other sites

Tuzno je shto se ljudi loze na ovave pesme...Chak nije ni neshto pevljiva,pa da kazesh eto bio sam pijan,jebiga :)

A scena u "diskoteci" je za medalju :)

Edited by Savkeeeeeee...e!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Stigoh u hotel da se tušnem, pa idem u provod! :) Bio sam danas na toj nekoj konferenciji, a kasnije sedeo u interkontinentalu, pijuckao ovu grcku kafu koja je zapravo sjajno umućeni nes sa visokomasnim mlekom, onda je došao neki budžovan u Interkonti pa otišao srećom brzo (bilo onih likova sa slušalicama u ušima 50), a onda je posle došao lik da svira klavir tu u kafiću. A ja ono sa laptopom čekam sledeći sastanak, i baš sam imao jedan od onih "igi trenutaka" gde sedim, uživam, pijuckam kafu i slušam klavirsku svirku :)

Sad idem na klopu, pošto mnogo mi se svideo onaj grčki sir što se malo proprži, Haloumi, pa idem da to klopnem negde :)

Link to comment
Share on other sites

nikad nisam kapirao sebe kao nekog geeka, ali jbte nikad nisam zamishljao da ce mi biti toliko tesko da se razdvojim od jednog parcheta harvera posle 9 godina... jeste da je u poslednje vreme sluzio samo kao backup danashnjim savremenim tft tehnologijama, ali imao je neki svoj sharm... All hail the daewoo 1705b !!!!!! [gilja] mesta u mom srcu uvek ce biti za te ... ode za dvajes evri...

btw mislim da je krajnje vreme za novu generaciju smajlija

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...