Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@ doolio

pa, od cega mogu da ga bole usta... razglav izazvan... pa.. :)

@ thread

kao mrzim ceo svet, ustvari sam srecan sto mogu da igram vampire...

i naravno, igra mi pukne na klasicnom mestu, ali ovaj ja budem pametan, pa izgooglam patch koji to resava... hoohohoh

sutra nastavljam \o/

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

bah. bah. vetj nedelju dana legnem k'chovek oko 00h i probudim se oko 04-05h sav uplashen, znojav i sjeban zbog nekih koshmara i ne mogu da nastavim da spavam, nisam spavao kao chovek nedelju dana - prvi put ne mojom krivicom. gief sleep, plix. :-(

sada tju da skuvam kafu, spushim jednu i da nastavim, christian bale, maraton filmova sa "mashinistom", \o/.

Link to comment
Share on other sites

Konachno kupio novi telefon, i sad se tu drkam sa drajverima za usb...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

znachi juche jurcao negde ceo dan, pa dremka od 40 min predveche, pa izashao da se nadjem sa starim vojnichkim drushtvom, doshao kutji i zakuntao ko zmaj 11 sati...luuudo

a vidim da je bilo josh veselih ljudi sinotj...moracu da se informishem za te nove spike =o))

Link to comment
Share on other sites

nije brate, jadno je [roflmao]

Znash kako,danas kad mi treba hektolitre piva da bi se iole osecao kao zapijenim,uopshte mi ne bi bilo jadno da se napijem od 2 piva :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Evo me drugari i drugarice, vratio sam se! :))

Bilo je bas super! Kratke informacije:

- Bio sam u hotelu Omorika, majko mila koji komunisticki hotel. Ogroman, sve od teskog drveta, nije menjan otkad je otvoren i to. Ima bazen i teretanu i kuglanu i bilijar i internet doduse :) Klopa je standardno ok planinska.

- Bio sam na necemu sto sam kasnije saznao da se zove "tirolska traverza", tj. ono kad se spustas na zici izmedju dva brda udaljena par stotina metara a ispod tebe provalija od pedesetak metara :)) Pa sam se onda spustao i onako kao specijalci niz liticu sa "skakutanjem" ;) Bio i na vidikovcu, shetao po planini, i tako, bas sam se lepo "naodmarao" psihicki, ali pomalo umorio fizicki, no to je sve onaj lep umor :)

- Saznao sam da full paket aranzhman za one koji hoce da posete Himalaje (ide se na onaj vrh od 5100 metara) kosta 2000 evra, avionom, sve full obezbedjeno, pa ko voli nek izvoli :))

Sad malo komentara:

@ ale - Cestitke ale, samo napred na novom poslu! Definitivno od sledeceg prebacivanja zaposlenih pocinjem da uzimam 10% od plate mesecno na konto "administrativnih troskova" :)

@ igi - Logo za eurosong je retardiran i mnogo glup. Podsetio me na one majice sa kraja osamdesetih. Ne znam ko je to smislio, ali ako su bile pare u pitanju, neka mu daju tih 5000, a neka onda unajme neke srednjeskolce da naprave pet puta bolji logo za dzabe, tj. "za slavu".

@ g!!! - Svaki c2d trenutno je bolji od AMD resenja :) Ovi noviji amd su mozda brzi "takt na takt" ali se c2d bolje overclockuje i realno je bolja kupovina. I da tu nisam, nije bilo problema sa grizlijima :))

@ margi - I ovaj za 2000 evra je zhivi krsh. Nemoguce da ljudi nisu poslali neke dobre predloge. Jel ima negde kompletna lista?

To je otprilike to. Sad sam overio forum ovih par dana sto sam propustio, pa da odradim jos ponesto, pa da lagano pravim finalne planove za put. Idem veceras put Atine, vidimo se u subotu drugari. Nadam se da cu imati vremena da kupim pokoje pakovanje Alve, i to one "prave" ako nadjem, jerbo ja mnogo volim Alvu a u Grckoj je najbolja :)

Link to comment
Share on other sites

lale, ako ti se negde putuje da bi planinario, ne idi na himalaje, nego u Venecuelu i to na tepuie, preciznije planinu roraima.

roraima.jpg,

jeste vrh ravan, ali se dize gotovo vertikalno 1500 metara od okolne dzungle, i kada se popnesh gore zaista se osecash kao bog ili na nekoj drugoj planeti. dvonedeljni aranzman je oko 4000 evra, mozda i manje.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

@ margi - I ovaj za 2000 evra je zhivi krsh. Nemoguce da ljudi nisu poslali neke dobre predloge. Jel ima negde kompletna lista?

voleo bih i ja da vidm neko obashnjenje za taj treci izabran i 2k jura, ali smilsim da se tu ne mogu oprati nikako. mislim lala love, rofl.

rekoshe da ce da organizuju neku izlozbu od pristiglih radova, tj od probranihm, ne bash svih.

@sheyn

chastish:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

lale, ako ti se negde putuje da bi planinario, ne idi na himalaje, nego u Venecuelu i to na tepuie, preciznije planinu roraima.

Super izgleda ovo na slikama, ali je ipak duplo skuplje :) Plus nije da sam nesto u fazonu da idem da planinarim toliko, samo sam izneo ljudima informaciju. Ali svakako deluje sjajno, mora se priznati.

btw, rade Juzni Bulevar, vec je krenula guzva lagana u Makenzijevoj i tamo na Slaviji. Jos kad zatvore stari most zbog rekonstrukcije, definitivno prelazim na Brankov :)

Link to comment
Share on other sites

\NE/

:))

hahaha bravo :)

nije brate, jadno je [roflmao]

ne seri budalo [:D]

dodushe sisali su mi krv pa i to ima neki uchinak :0

zasto gledati preko, stijo, kada imamo i svoje

zato shto su tog proglasili za pedera :)

Znash kako,danas kad mi treba hektolitre piva da bi se iole osecao kao zapijenim,uopshte mi ne bi bilo jadno da se napijem od 2 piva :)

efikasnost and ekonomichnost ;)

gotovo je,dala sam uslov za cetvrtu godinu,nema vise uslova ! ! ! :)

sad mogu malo da se opustim :)

bravo mala :) samo nemoj tu prichu o opushtanju nema potrebe :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

bra'o dunja

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...