Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

počinje pomalo da mi ide uz kurac to tvoje konstantno uzdizanje panjatr kao smisla života...

nije smisao života, daleko od toga, ali njegov nedostatak jeste izvor bar polovine tvojih frustracija.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne placam tu taxu od kad su je uveli, a kontam i 80% Srbije,i ako se ovi po RTS-u proseravaju sa svojekakvim brojkama.

A shto se tiche toga da ce da vam stignu tuzbe:

http://blic.co.yu/temadana.php?id=14644

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

esonglogo-1.jpg

ovo iznad je pobednik konkursa za logo eurosong takmicenja sledece godine u Beogradskoj areni. Sve ovo ne bih kacio na ovom mestu da ne postoji jedna cinjenica - nagrada za prvo mesto, koju je dobio ovaj rad, sa sifrom Mama 2008, je bila 5000 evra.

e sad svi koji studirate ili koji ste zavshili, ubite se.

dugo nisam video ruzhniji logo ...

Link to comment
Share on other sites

aj sto je logo ruzan nego je jako jako los, po svakom standardu, al dobro, tako je sve kod nas, pogotovo u sferi umetnosti. poslao sam na jedan konkurs skeniranu ilustraciju radjenu akrilikom i temperama na hameru i stize mi mejl 'ne prihvatamo foto-manipulacije'?!? ja kao lol brate slika je, tempera akril, mogu da donesem original licno blabla. stize mi mejl 'ne praktikujemo donosenje radova, samo skenove'. LOL. a bolje da ne pocnem o ilustracijama koje su prosle:)

sto je najgore, jesam ja to uradio realisticno, ali brate, pogresio sam gomilu stvari, slepi konj sa iole osnovnog likovnog znanja i zanata moze da vidi da nije fotomanipulacija LOOOL. ali tamo ne sedi slepi konj sa iole osnovnog likovnog znanja nego slepi konj.

a ovi sa evrovizije da su imali barem malo dostojanstva, da barem unajme nekog makar prosecnog da napravi logo i da potpisu ovog sto je dobio nagradu, a tom liku da daju tipa 200e, pa da se barem ne blamiramo.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pokusavam da nabavim e mail od Pola Robinsona,golmana Totenhem Hotspursa

upravo sam resio da odsad glavne krivce za moje gubitke startujem preko e maila i da im kazem da bi bilo lepo da mi nadoknade stetu jer ipak to njima ne znaci nista,a meni znaci puno.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

setio se da bi bloodlines mogao d aradi lepo sa novom kolicinom rama, i bio sam u pravu.. igra radi ko blesava...

tako da cu izgleda jednom konacno preci [:D]

osim toga standardno party grind night u cabalu, plus neke zavrzlame...

a za koji dan najv. palim do ns-a malo da vidim nesto :)

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...