Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

fino veche bilo juche. osmeh mi nije silazio sa lica do jutra :D

nisam dugo bio u tramvaju. ono, guzhve je uvek bilo, ali mi se prag tolerancije za istu smanjio osetno. u kuglashu su izgleda zatvorili neki vent zbog buke... i sad je kriminalno u glavnoj prostoriji. vlage i dima ima za meltdown sistema. ili je mozhda dobra svirka krivac za to :]

bio i na otvaranju nekog kluba/kafitja na vracharu, valjda u ivana milutinovitja. slabo pamtim imena ulica. dolazio sam tamo i ranije, dok je bio blejachki fitjka, a sad ga iznajmljuje dugarica i neka njena ekipa pa pokushavaju da im proradi i kao klub. na otvaranju guzhve bilo kao u chajna taunu.

inache, ivane, drugarica je ona shto sam ti spomenuo iz reklame za g3 :>

Link to comment
Share on other sites

izbacen sam sa splava \o/

ooo svaka cast ! :))

kad te izbace sa predavanja na faxu,mozes da se uclanis u moj i drugaricin klub :)))

kupila sam cipele,tasnu,neku foru sakoa i ostale rekvizite za sutrasnju svadbu ! :) bicu u tamno zelenoj/crnoj boji ! :) i da..okacicu slike ako ne ispadnem kao kreten [:D]

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Juce me drug odveo u beocin u izlazak. Spavali smo kod njegovog dede. Vrhunac je bio kada nas je deda ujutru budio i kao "Ajde momci vi po jednu rakijicu pa idite vashim poslom". Onda je upao i komsija i deda "Ocemo o jednu", komsija kao "Ma ne ne mogu", deda kaze "Ma ajde jednu" onda komsija "Ma ajde jednu zivi bili".

Znaci to je tako [roflmao], piju jebenu rakiju ko da je voda, od 5 ujutru do 11 uvece i onda spavanje... Do 12 popodne popili su oko 10 casica... I naravno nije nas pustio da odemo dok nismo popili jednu za put i zdravlje. Carski :)

Link to comment
Share on other sites

znaci dosli su ti u 00:13 !

ko zna kakve ste poslove vi radili

drogu neku pili

Dosli su ranije samo ja nisam odmah otisao na forum nego na kunt :P Elem sada sredjujem neke slike i muziku i tripujes se da imam gremlina na kompu koji mi brise random fajlove. Mogu da se zakunem da sam imao instalacije nekih programa na hardu a sada ih nema o.O

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...