Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

"drustvo, ajmo u akciju"

"najbolja hrana u gradu"

ne znam koliko bih morao da budem ocajan da smatram da je najbolja hrana u beogradu u okviru nekog supermarketa....i uopste kult shopinga mi je ogavan.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

sto pitas, nadas se da ce ti mara jednog dana dati injekciju u guzu? [roflmao]

Nije to mara bre, to je lejzi*!! :)

Sto se tice Delta City-ja i mene zanima nasta ce to da lici, ali sam licno za varijantu da se prvo malo smiri guzhva, pa onda na miru da se razgleda... Aj organizujemo neku kolektivnu rur posetu? :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Ja imam grozan animozitet prema tom mestu iz istih razloga kao troodoo, plus gledam hype kod mojih vrsnjak-drugara kao da ce im to znaciti ulaz u japi krugove.

Mrzim ja to.

Ali nece me ni mrznja spreciti da propadnem u KFC-u.

i "jesi skupio društvo za <nešto>".

U pitanju je neki homojapi oblik sporta ako se secam. Ili vreme je da probas nesto novo...sushi...umrite metrosexualnigejevi.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Delta City-ja i mene zanima nasta ce to da lici, ali sam licno za varijantu da se prvo malo smiri guzhva, pa onda na miru da se razgleda... Aj organizujemo neku kolektivnu rur posetu? :)

e pa da, bice tamo kuglana :)

(ovo je ujedno i odgovor na voodoo-ov post "jesi skupio drustvo za...")

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Omg upravo sam nazvao core RUR-a homojapijima

echo

goodbye world

/echo

To htedoh napisati ;)

btw, ako sam dobro video, trebalo bi da ima i onaj laser-drom ili kako se vec zove, ono kao paintball samo laserima, sto je izaslo iz mode osamdesetih i sto jos igra samo Barni iz How I met your mother ;) ali kod nas mozda ne bude losha zabava, to bih probao.

Link to comment
Share on other sites

Mada realno delta city ce imati jednu dobru osobinu.

Bolje je da devojcice kad pobegnu iz skole odu u delta city da se setaju, nego da vise ispred Ivanove gajbe i da ga vrebaju.

Pored laserdroma, bilo bi kul da imaju ono kao planetariju gde ide psihodelicni rok a po plafonu razni oblici, kao i disko na rolsulama.

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ma mozhete vi da prichate shta god hotjete.. al na kraju tjete zavolet to chudo.. LOL.. chitala sam shta tje sve biti.. chist sex! (perv) videh na youtubeU i da tje biti i na autokomadi..

<=link, a muzika je bash.. oO .. yey podsetja me na simse.. =/

Kompanija Delta najavila je da će u četvrtak 1. studenog otvoriti prvi shopping centar u Srbiji Delta City, u koji je investirano 74 milijuna eura. Delta City će otvoriti 1.500 novih radnih mjesta, izgrađen je za 18 mjeseci na ukupnoj površini od 85.000 kvadratnih metara, a planirano je da se investicija isplati u roku od sedam godina.

Generalni direktor Delta nekretnina Dejan Racić rekao je da shpping centar obuhvaća prodavaonice, restorane, banke i mjesta za zabavu (Multipleks kino, kuglana i igraonice). U okviru Delta City centra bit će otvoren i prvi hipermarket Super Maxi, s 26.000 artikala, koji će uposliti 190 radnika.

(Ekonomist, Beta)

@topik..

vecheras idem u mmp na vrele ochi.. (bojim se)

edit: typo..

Edited by lazy*

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

- jeste čuli, možete mrzeti delta siti koliko hoćete, ali na kraju ćete ga zavoleti!

- igore, apiš me za mudo

- da živim u blokovima ili široj okolini, počeo bih već sada da smišljam način kako da se prve dve nedelje novembra vraćam kući iz grada, pošto nešto kapiram da će gužva biti epska.

- ići ću u delta siti jer mi treba jebena jakna a nigde ne mogu da nađem nešto normalno

- inače izbegavam mega mall-ove, centar grada je prirodno okruženje za nas buržuje (je l tako, hajli)

Link to comment
Share on other sites

- inače izbegavam mega mall-ove, centar grada je prirodno okruženje za nas buržuje (je l tako, hajli)

amen, brother

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

- da živim u blokovima ili široj okolini, počeo bih već sada da smišljam način kako da se prve dve nedelje novembra vraćam kući iz grada, pošto nešto kapiram da će gužva biti epska.

Bas sam o tome razmisljao. Imam 2 opcije prva je preko buvljaka i delte. A druga je pored ideje i rodica, u svakom slucaju me docakaju kinezi :/ zomg a pre 3 dine su bila 2.3 automobila na ulici :/

Inace oticicu tamo, ali tek tamo oko januara kada prodje ludilo oko otvaranja i nove godine.

Link to comment
Share on other sites

uglavnom kfc u evropi su sranje (kao i burgerking, tj nije bk sranje nego nije kao u americi, a u evropi je kao mcdonalnd) tako da ne znam chemu ta chezhnja za istim svaki put kad se spomene mogutjnost otvaranja kod nas.

vishe ochekujem od bioskopa, tj konachno neki pristojan i sa ove strane reke.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

uglavnom kfc u evropi su sranje (kao i burgerking, tj nije bk sranje nego nije kao u americi, a u evropi je kao mcdonalnd) tako da ne znam chemu ta chezhnja za istim svaki put kad se spomene mogutjnost otvaranja kod nas.

Ne znam, ja jednostavno volim Twister iz KFC-a i skroz ga gotivim. McRoll mu nije ni prineti, tako da mi to bash nedostaje :) Ovo drugo djene-djene, stvarno nije nista toooliko mega.

Link to comment
Share on other sites

nikad nisam probao taj twister, verovatno zato shto imam odbojnosti prema tortilji. cela poenta kfc su bucketi. problem u evropi je shto (valjda) zbog zdravlja oni nisu masni kao drugde, a onda su sranje.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

zanimljive stvari se dogadjaju ovde u BG-u! Ljudi su bre mnogo nervozni :D

Autobusi kasne... tramvaji voze 2km/h.

Devojke na trenerku i suskavu jaknu sa krznom nose kaubojske cizme, kacket i zlatnu D&G torbu...

Klinci od 7 godina furaju Nokiu N70...

Zemunci se polako odricu spopadanja po mracnim coskovima...

Sve je manje teta koje came ispod Zelenjaka i prodaju donji ves za 80 dinara...

Mozes naci skejterke za 2000 dinara... i sako od somota, nema sta...

Dosla je ovogodisnja jesenja kolekcija u prodaju, a ne proslogodnisnja...

@topik..

odoh!

edit: jurim susam po tanjiru!

Edited by lazy*

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...