Jump to content

GOLU ŽENU ŠETAO GRADOM


Recommended Posts

Drogirani suprug J. M. naterao ženu M. M. da gola ide ulicama Knjaževca od svog stana do Doma zdravlja, u kome je zaposlena

KNJAŽEVAC - Knjaževačka policija juče je podnela krivičnu prijavu protiv J. M. (30) iz Knjaževca i odredila mu meru zadržavanja u trajanju do 48 sati, zbog osnovane sumnje da je počinio krivično delo nasilja u porodici.

Kako stoji u krivičnoj prijavi, J. M. je sačekao svoju venčanu suprugu M. M. (29) ispred Doma zdravlja u Knjaževcu, gde ona radi kao medicinska sestra, i sa njom pošao kolima, koja je vozio njegov prijatelj na periferiju gradu. Tu je naterao da se skine potpuno gola i tako ode kroz grad do Zdravstvenog centra, što je žena, pod pretnjama, i učinila. Muž je sve vreme pratio do radnog mesta.

Kako se ispred ZC ponovo nalazio parkirani automobil prijatelja, J. M. je ponovo suprugu naterao da uđe u kola i odvezao je na drugi kraj grada, odakle je ponovo morala da se "prošeta" gola kroz centar Knjaževca, do Doma zdravlja. Sve ovo se dešavalo u radno vreme, tokom pauze za doručak.

Brojni meštani Knjaževca nisu mogli čudom da se načude dok su na ulici svog grada gledali zaista nesvakidašnji prizor.

Naime, kako tvrde upućeni Knjaževčani, iako se u prvi mah mislilo da je reč o ljubomori i da je tridesetogodišnji J. M. ljubomorni muž, ubeđen da ga je supruga M. M. prevarila sa drugim muškarcem, odlučio je da je izvrgne ruglu i ismeje pred celim gradom kako joj nikada više ne bi palo na pamet da mu uradi nešto slično u pitanju je nešto drugo.

Naime suprug je poznati knjaževački narkoman i u vreme dok je vršio ovaj čin dosad nezapamćen po brutalnosti bio je potpuno "ufiksan". Pre nego što je suprugu golu izveo na ulicu J. M. ju je prebio tako da je ona bila sva u modricama i po licu i po telu.

Dok su zaprepašćeni roditelji sklanjali decu i okretali glavu u stranu, mladi iz Knjaževca su vadili svoje mobilne telefone sa aparatima i slikali ovu, kako kažu, izuzetno zgodnu i lepu medicinsku sestru. Tako da ne bi bilo nikakvo iznenađenje ako bi se njena slika uskoro pojavila na nekom domaćem internet sajtu, rekao nam je jedan meštanin Knjaževca.

U Domu zdravlja, gde radi ova medicinska sestra, njene kolege sa posla nisu želele ništa da kažu, samo su nas uputili na policiju. Bračni par je duže vreme u braku i imaju jedno dete.

kurir.jpg

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ništa od ovog neće biti. Pustiće ga bez osude jer se verovatno svi međusobno znaju, i sve će biti po starom.

Jebena malograđanska sredina i seoski narkomani. Lokalne momčine ako su muškarci, sa bi trebalo njega isto tako da uhvate, nalupaju, skinu i nateraju da šeta po gradu, a potom izbace negde u šumu van sela i ostave. I pritom da mu zapale automobil i demoliraju nepokretnu imovinu.

Link to comment
Share on other sites

razlog zbog kojeg sam i napravila topik jeste sto sam cula kako moj tjale prica da joj je mozda to uradio jer j "kurava". mislim, ono... bilo u kom sluaju - kako neko moze da ima srca za ovako nesto :(

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Ništa od ovog neće biti. Pustiće ga bez osude jer se verovatno svi međusobno znaju, i sve će biti po starom.

Jebena malograđanska sredina i seoski narkomani. Lokalne momčine ako su muškarci, sa bi trebalo njega isto tako da uhvate, nalupaju, skinu i nateraju da šeta po gradu, a potom izbace negde u šumu van sela i ostave. I pritom da mu zapale automobil i demoliraju nepokretnu imovinu.

I vezao mu ruke iza ledja.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Ahahahahahaha! Uvredjeni drogirani idiot kome verovatno ne moz' vishe da se digne od heroina pa mu krivo shto zena trazi zadovoljenje na drugoj strani i tupava rava koja uprkos tome shto je "izuzetno zgodna i lepa" nije mogla da nadje sebi boljeg tipa za kog ce da se uda od jebenog narkomana koji je sposoban za ovako neshto. Idijoti oboje! Hahahahaha! Epic lulz! [roflmao] GIEF RAEL PIX!

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

*(&^^*%%$\

I kao za svo to vreme ni jednog plavog kera na ulici da to spreci?

I kao nikoga u tako malom mestu da poznaju oboje da to spreci?

I kao taj treci lik mu prijatelj?

Da je ovo iole normalna zemlja, gde to ne bi moglo ni da se desi, ali elem:

- svim pandurima u to vreme u tom delu grada debeli minus na platu jer ih samo do dotice

- tog imbecila u zatvor na par godina i zabranu prilaska doticnoj od par desetina kilometara, bez prava vidjanja deteta

- zvanicno saopstenje od njihove opstine da se stide i dogadjaja i svih gradjana/seljaka/kulova koji su to nemo posmatrali i jedino sto su znali je da izvade mobilne da slikaju

- njegovog "prijatelja" u zatvor zbog saucesnistva i na vise godina nego doticnog

- ponuditi premestaj u zdravstvu toj zeni u neki drugi grad ili BG (ma koliko cudno zvucalo)

- debelu kaznu za novine koje su objavile sliku

mada licno, to stvarno treba izlomiti ko pi***, a i sve te oko njega

Ahahahahahaha! Uvredjeni drogirani idiot kome verovatno ne moz' vishe da se digne od heroina pa mu krivo shto zena trazi zadovoljenje na drugoj strani i tupava rava koja uprkos tome shto je "izuzetno zgodna i lepa" nije mogla da nadje sebi boljeg tipa za kog ce da se uda od jebenog narkomana koji je sposoban za ovako neshto. Idijoti oboje! Hahahahaha! Epic lulz! roflmao.gif GIEF RAEL PIX!

ne mozes tako da ocenjujes neciji zivot bez cinjenica. Jedino sto moze da se oceni je sam postupak...u ovom slucaju veoma govnav, ma sta je u pozadini.

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

To je zato sto je Evropski nacin da svako gleda svoja posla i da ga nista ne zanima osim sebe. Bas zato sto su se ljudi distancirali i sada u ovom surovom kapitalizmu nista nije bitno osim novca cak ni ljudski zivot, moral ili bilo sta drugo. Ovo bi trebalo sredina da spreci, ovakve stvari je sredina sprecavala jos u Rimu a mi u 21. veku se pravimo ludi.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

ne mozes tako da ocenjujes neciji zivot bez cinjenica. Jedino sto moze da se oceni je sam postupak...u ovom slucaju veoma govnav, ma sta je u pozadini.

Jok ne mogu da ocenjujem. Kad se udash za komana, ovakve stvari treba da ochekujesh. Ko joj jebe mater. Kad ozenish drolju, treba da ochekujesh da ce da te vara. Ko jebe njega i njegov ego. Njihov zivoti vishe nemaju nikakvu poentu sem da nas zabave svojim dogodovshtinama. Treba da naprave rael lief show sa njih dvoje. Ono, ko newlyweds shto je bilo sa Dzesikom i "Leachy-jem", smao shto bi ovde bilo vishe drame. Moz' da se emituje na b92, taman da popuni prazninu dok ne krene novi "veliki brat"... pih, treba da me zaposle k'o producenta u Holivud.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

da, gledaju svoja posla u kutji, ali ne i na javom mestu. Cisto sumnjam da bi u Svabiji prosla i par metara a da neko vec ne pozove muriju.

Ma daj, moj ujak koji zivi u Svedskoj je dobio srcku na sred ulice i niko nije hteo ni da ga pogleda a ne da pozove hitnu pomoc...

Anyway tu su trebali da intervenisu gradjani a u najmanju ruku da pozovu polciiju.

Edited by De1
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

koji crni evropski nachin?!? ko je od tih shto zhive pod kamenom ikada omirisao evropu?

to je ona seljachka/malogradjanska sredina gde svi svakog znaju i "ne zhele da guraju nos u tudja posla". bio je i onaj sluchaj seksualnog i fizichkog zlostavljanja klinke od strane oca u nekoj vukojebini ovde, mozhda pre godinu dana. pa se setjam da sam gledao prilog na tv-u gde kao pitaju komshije jel su znali a ovi mrtvi ladni, u fazonu, "pa dobro, nije nasha stvar da se meshamo".

Link to comment
Share on other sites

suvishe je malo informacija (da ne kazhem uopshte ih nema) da bi se sudilo o celoj prichi. pogotovo shto se tiche tako komplikovanog odnosa kao shto je ljudska psiha u braku. ko zna shta se sve tu zbivalo.

i ne vidim kakve veze ima to sa tim shto je lik na heroinu ?

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

slika objashnjava sve - lik je tek pod dejstvom hemiklaija skontao da mu je zhena vanzemaljac pa ju je svukao i izveo pred ljude da s ei ostali uvere u to. na slici se lepo vidi da je zhena osba van faze sa nazhim dimenzijama - nit baca senku ona na patas nit drvo baca senku na nju! pa jel to normalno!!!!!111osamnaes'

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...