Jump to content

GOLU ŽENU ŠETAO GRADOM


Recommended Posts

WULFGARE

Odakle ti zakljucujes da ga je ona PREVARILA!?

Ona je promiskuitetna kurva!??! [roflmao] Odakle izvlacis te zakljucke, ZIVOTA TI?

I da ga je prevarila, ona je sve sto si nabrojao!? -"Ma odma je treba na lomacu"

Kontam, kad bi kaznili sve ljude na neki nacin koji su prevarili nekoga da bi se populacija planete smanjila 17 puta...

Wulfgare, odrasti..

Prevara (u ljubavi) je normalna stvar, mozda sad izgleda strasno, ali za 20ak godina ce biti skroz normalna..

A postoji jos i gomila drugih vrsta prevara... :/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A odakle znamo da je lik narkoman ili da ga je ona prevarila?Lik nije normalan, i njega i ortaka na cengele da vise 4 dana.Donekle se slazem sa Wulfijem, Maudom i lagom, imala je telefon, imala je kolege na poslu, imala je sigurnu kucu isl., dete je mogla da povede na posao ili u policiju i da spase i sebe i dete da je iole imala mozga.

Link to comment
Share on other sites

niko nije TVRDIO da ga je prevarila. samo polazimo do toga da je velika verovatnoca da je riba neshto uradila da ga dovoljno iznervira, a najcheshca stvar koja kod ribe ume da iznervira je 1. odsustvo logike 2. varanje. poshto smo na 1. sve naviknutiji kako smo stariji predpostavljamo da je 2.

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Sledeci ovde uspostavljenu logiku:

1. SVI Jevreji u Evropi su do 30tih god proslog veka bili bankari-industrijalci-cincari

2. zbog tih opravdanih razloga su iznervirali Nemce i Hitlera

3. SVI Jevreji su imali mogucnost da pobegnu iz takvog okruzenja ili su pak bili debili i idioti koji nisu skontali sta se sprema.

3. Nacisti ih pokomatili po logorima smrti

iz svega toga:

Nemci jesu krivi ali su ipak bili zbog necega tesko isprovocirani. Jevreji su sigurno krivi makar sto nisu pobegli, i snose deo odgovornosti za Holokaust, i treba da se smejemo i jednim i drugim.

I gomila slicnih primera, ponovo sledeci vasu logiku.

Ne kontam samo kakve veze ima cela Wulfova prica, koju je sam startovao, sa samim dogadjajem.

Verovatno da zamaskira startne izjave tipa:

Idijoti oboje! Hahahahaha! Epic lulz! roflmao.gif GIEF RAEL PIX!

Kad ozenish drolju, treba da ochekujesh da ce da te vara. Ko jebe njega i njegov ego. Njihov zivoti vishe nemaju nikakvu poentu sem da nas zabave svojim dogodovshtinama. Treba da naprave rael lief show sa njih dvoje.

a sto se tice

Ta pricha, "jadna zena buhuhu, /emo, /cry" me ne interesuje,

To niko u startu nije ni pomenuo, vec naprotiv samo to da je tip dripac, a i sredina oko njega nije nista bolja.

o zeli da zaista pomogne, nek uleti svaki put kad tip pocne da ponizava ribu pred drustvom, a siguran sam da bar jednom mesecno prisustvujete takvim scenama...

Srecom, nemam tu "mogucnost" da se nalazim u takvim situacijama, ni u mom drustvu a ni u mojoj okolini (mada ne tvrdim da se ne dogadja, naravno da se dogadja).

nemojte glumiti dusebriznike po RUR-u, a ovamo cenim da bi od vas koji napadate wulfija zbog ravnodusnosti, jedno 80% izvadilo mob da snima.

Ne vidim na koji nacin te je iko od nas "dusebriznika" uvredio. A ovo sto si rekao, jeste uvredljivo.

Eh te Pink generacije ove drzave....

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

Ne kontam samo kakve veze ima cela Wulfova prica, koju je sam startovao, sa samim dogadjajem.

Dozvoli da povezem. Ja sam rekao da je meni smeshno, a pre i posle toga je bilo komentara tipa "oh zlosrecne sudbe, upropasti je manijak, jao niko nishta da uchini, sirota devojka" i ja sad vec 4 strane objashnjavam da ja na nju uopshte ne gledam tako (i zashto imam takav pogled) i da mi je zato ceo dogadjaj zabavan.

Gotivno ti to poredjenje sa Nemcima i Jevrejima. Mali problem je shto su dotichni primorani da zive zajedno na istoj planeti. Ovo dvoje niko nije terao da se uzimaju.

Kontam, kad bi kaznili sve ljude na neki nacin koji su prevarili nekoga da bi se populacija planete smanjila 17 puta...

I planeta bi bila bolje mesto. Govna smo svi, i svako na svoj nachin. Pikam WoW, smejem se na budalashtine i zeljno ishchekujem Sudnji Dan. kthxbye

Shto se tiche ovoga, otkud znam da ga je prevarila... ako nije - ako je baja sve to uradio iz chista mira, onda povlachim sve shto sam rekao o ovom konkretnom dogadjaju (ono uopshteno za zene ostaje). Al' kao shto je Lag napisao, okolnosti su takve da je najverovatnije da ga jeste prevarila. Ako vi hocete da verujete u malo verovatnu varijantu samo zato da bi se to uklopilo u neku vashu koncepciju gde jasno mozete da se postavite u "drz' manijaka! ja cu poneti konopac!" fazonu - be my guest. Ja smatram da je moje vidjenje (koje izgleda makar priblizno deli i solidan broj ljudi na ovom topiksu) objektivnije.

edit - u jebote shta sve ima kad postujesh iz firefox-a! Vidi ovo "quick edit" shto je dobro! Hihihihihi... Lucky, sredi ovo za Operu 7, plox! :3

edit 2 - Kult je zabavna igrica. Vudi, gej si, igrash Blood Elf-a i tvoje mishljenje se ne rachuna. [:D]

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Kontam, kad bi kaznili sve ljude na neki nacin koji su prevarili nekoga da bi se populacija planete smanjila 17 puta...

Wulfgare, odrasti..

Prevara (u ljubavi) je normalna stvar, mozda sad izgleda strasno, ali za 20ak godina ce biti skroz normalna..

A postoji jos i gomila drugih vrsta prevara... :/

u nekim zemljama zene se kamenuju zbog preljube

u mirin brah?

u mad? come at me bro!

Link to comment
Share on other sites

Sledeci ovde uspostavljenu logiku:

1. SVI Jevreji u Evropi su do 30tih god proslog veka bili bankari-industrijalci-cincari

2. zbog tih opravdanih razloga su iznervirali Nemce i Hitlera

3. SVI Jevreji su imali mogucnost da pobegnu iz takvog okruzenja ili su pak bili debili i idioti koji nisu skontali sta se sprema.

3. Nacisti ih pokomatili po logorima smrti

iz svega toga:

Nemci jesu krivi ali su ipak bili zbog necega tesko isprovocirani. Jevreji su sigurno krivi makar sto nisu pobegli, i snose deo odgovornosti za Holokaust, i treba da se smejemo i jednim i drugim.

I gomila slicnih primera, ponovo sledeci vasu logiku.

pobednici pishu istoriju. zanemari filmove americhke produkcije kako su nemci zli i pokvareni i prokopaj malo po netu...

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

pobednici pishu istoriju. zanemari filmove americhke produkcije kako su nemci zli i pokvareni i prokopaj malo po netu...

:)))))))))))

znaci upravo si prikazao ono sto sam pokusao da predstavim, cisto potvrdivsi:

Eh te Pink generacije ove drzave....

nebitno

Wulf:

aj reci da si se nasao tamo, ne bi nista ucinio nego bi se samo smejao ili iskulirao ili vec sta? ne verujem. Makar te ja ne svrstavam u te debile koji su se tamo zatekli i nista nisu ucinili, a trebali su, po mom misljenju.

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

stvarno i dalje ne kontas? :)

ok, aj ovako:

Nijedan neljudski i nehuman cin ne moze da se prihvati od strane, da kazemo normalnih ljudi sa normalnim razmisljanjem.

Uzeo sam tesku paralelu izmedju dogadjaja za koji je pokrenut ovaj topic i Nemaca/Jevreja. Zasto? Pa bas zbog toga sto takvi akti ne mogu da se opravdavaju bilo kojim razlozima. I moraju biti sankcionisani.

U prvom slucaju:

Da li je ona kurva, da li ga je varala ili ne, da li je glupa ili ne, da li je on narkoman ili ne, nebitno je. Bitno je ono sto je on uradio, a ne bi smeo i nije trebao. I zbog toga mora biti odgovarajuce kaznjen. Ulazenje u pricu o njoj ili o njihovim odnosima je totalno glupo.

Okolina je reagovala kako je reagovala. Tja nije ni reagovala. A trebala je. I to je za osudu, mozda i vise od samog cina. Ma sta ovde pricali, verujem cvrsto da niko od nas tako ne bi reagovao, sto nas i razdvaja od kojekakvih kulova i prizemnih ljudi...valjda. Zato i potenciram ovo prethodno sto sam rekao.

U drugom slucaju:

Procitaj pazljivo sta sam napisao. Da li sam pomenuo da su Nemci zli? Bas obratno, naglasio sam i previse moguca opravdanja koje moze jedan nacista (tadasnji) da uzme kao "opravdanje" za cinjenicu da su planski i sistematski unistili/ubili mnogo nevinih ljudi. Naglasio sam i glupa rezonovanja ljudi koji nisu mozda bili nacisti a reagovali su tipa: "Pa videli su sta se sprema, sto nisu pobegli" (mrzi me da pisem sad konkretan primer).

Rezovanje na cinjenicu o smrti toliko ljudi bez obzira ko su i sta su, u stilu tipa americka propaganda itd je vise nego zalosno. Zalosno je i sto hrvatski strucnjaci i "strucnjaci" smanjuju zrtve Jasenovca sa mnogo vece brojke na 20-30 hiljada, do trenutka kad ce jedan obican prosecan Hrvat, na nekom forumu reci da je to "cetnicka propaganda", ako se to vec i ne dogadja...

A ti si, kao sto rekoh, reagovao bas onako kako sam i hteo da predstavim pogresno rezonovanje. Neke stvari se ne rade, zato sto su necovecne. Razlozi za tako nesto apsolutno su nebitni. A zrtva, ma koliko je dala povoda ili ne, definitivno to nikad nije zasluzila. Ne tako okrutnu stvar, od "sitnica" preko javnog ponizenja do smrti. Nikad.

Ili je moguce da smo spali na to da reagujemo na pravi nacin samo u slucaju ako je zrtva neko nama bitan ili kad smo bas mi u ulozi te zrtve?

edit:

PS. ako stvarno mislis da je onoliko pobijenih nevinih ljudi za vreme WW2 i pre toga samo americka propaganda i produkt istorije pisane od strane pobednika, ili da su Nemci imali BILO KAKVO opravdanje za tako nesto koje ulazi u okvire civilizacijskog, ne bih nastavljao diskusiju o tome, stvarno.

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

O gospode. Sta ce sve covek da procita. Unapred se izvinjavam modovima na svemu sto sledi.

Pa jel ste bre normalni! Sta vam je tako ispralo mozak. Pa za Hitlera su Srbi i drugi Sloveni bili untermesnchen za istrebljenje. To toliko verovanje u zle Jevrejske zavere, krivljenje drugih, i obnavljanje nacizma u bivsim komunistickim zemljama je patologija kakve nema.

Link to comment
Share on other sites

hmmm koliko sam ja upucen u istoriju ratovanja, nemci su u celoj istoriji rata jedini podigli protivnicima spomenik za vreme prvog svetskog rata zbog hrabrosti. i koliko sam ja upucen hitler je nas svrstavao u "uberman" ali opet mozda gresim(za drugo, za prvo sam poprilicno siguran da sam u pravu)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Istorija drugog svetskog rata nije samo puko ucenje sta se desavalo na bojnom polju imate vise aspekata, a da bi to naucili morate da procitate malo vise knjiga koje se bave politickom tematikom, reci cu samo jedno Hitler je bio psihicki bolestan covek kao i Staljin.

Ratovi se prave da bi neko profitirao, zapitajte se ko je profitirao posle drugog svetskog rata i zasto.

Edited by De1
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Wulf:

aj reci da si se nasao tamo, ne bi nista ucinio nego bi se samo smejao ili iskulirao ili vec sta? ne verujem. Makar te ja ne svrstavam u te debile koji su se tamo zatekli i nista nisu ucinili, a trebali su, po mom misljenju.

Pa iskreno, ne znam kako bih se poneo. Recimo, da sedim u nekom kaficu sa drushtvom i prolazi gola riba kapiram da bi prva reakcija bila da vrisnemo od smeha. U zavisnosti od toga koliko je riba daleko (jako slabo vidim na daljinu, nema 'leba da bih video modrice ili kako se "drzi" dok hoda), na tome bi se mozda i zavrshilo i nastavili bi svoju prichu chim bi ona proshla.

Hajde rasprave radi da uzmemo da sam svestan shta se dogadja. Verovatno (ili ja bar tako volim da mislim o sebi) bih prishao i pokushao da uradim neshto shto bi dovelo do prekida te situacije, al' garant ne bih potrchao u fazonu "drz' se nezna djevo, stize vulfi paladin hrabri!", izvukao lika iz kola i naterao ga da go radi sklevove na srchi. Ovakve situacije su krajnje neuobichajene (pogotovo za jedno manje mesto, pretpostavljam), i donekle je normalno da su ljudi malo shokirani i da ne znaju kako da se postave. Davno, dok sam josh bio drugi ili treci osnovne, imali smo pribliznu situaciju gde je zeshce nadrogirana riba skroz gola imala svoj shou na stanici ispred moje zgrade, djuskala sa ljudima i padala okolo. I to je trajalo pola chuke pre nego shto je doshla murija... Za tih pola sata neko je mogao neshto da uradi, ali nije. Jer ljudi ne vole kad im takvo sranje odjednom upadne u zivot, i ne zele da se suochavaju sa tim, vec da linijom manjeg otpora nastave svojim putem.

Na kraju krajeva, ja nisam bio tamo, ja sam prochitao ovde, sa svim detaljima koji mi dozvoljavaju drugachiji pogled na situaciju nego kao kad bi mi iskochila pred ochi gola riba koja u masnicama sheta gradom. Uostalom, ni lemonparty ne bi bio smeshan kad bih ga video uzivo, ispeglao bih se i pobegao glavom bez obzira, al' zato na monitoru - roflolo!!

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

jbga sve bih mogao da razumem sa aspekta da smo razlichiti ljudi i razichita misljenja na osnovu lichnog iskustva i to, ali ono sto ja potenciram u celoj ovoj prichi nesto (a to nije da li su zene i muskarci jednaki i sl) sto sam mislio da ce se apsolutno svi normalni sloziti, a to su jebene batine koje je ta zena dobila i sramotu&traumu koju je dozivela setajuci se onako, ali ocigledno sam pogresio.

ponavljam, ako nisi u stanju da glavom vodish rachuna o svojoj polovini/porodici, ne zasluzujesh da se reprodukujesh. dovidjenja

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...