Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

razmishljam dal da krenem da igram neki mmorpg opet :s

A ja razmisljam sa druge strane - da nisam da kazhemo novinar ;) verovatno bih i ja tako jurio koji mmo, sta, ovo ono, a sad kad imam playtime u 90% aktuelnih mmorpgova, ja ne igram ni jedan :( Nego tamo gulim sa vama taj cw i ubijam darka i tebe :>

Danas inace moram srediti sobu jer je bas u katastrofalnom stanju. Jos mi je tu gomila nekih materijala sa WCG-a, josh nisam propisno sredio materijale ni sa Games Convention-a, strava jedna.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znachi sinocnja akcija sa chekanjem tipsinog mecha mi se obila o glavu...jer nisam legao oma da spavam pa da se probudim nego sam prvo blejao na forumu, onda u TR, onda po netu...sve da bi shvatio da gejevi iz RTSa ne prenose ni jecin ni tipsin mech...onda legao i sanjao jedan od najuzhasnijih snova ikada..zlo

Link to comment
Share on other sites

cenim da je rts otkupio eksluzivu na prenose nashih tenisera.

Ne mozhe da otkupi ekskluzivu od tog tipa medija. Eurosport je "satelitski" program koji pokriva Evropu celu, samo ima nasu lokalizaciju, mada ce me kole ispraviti. A i ako se ne varam, mislim da su prenosili vec Anin ili Jelenin mech, neki sam gledao na Eurosportu vec.

Link to comment
Share on other sites

Juče me jedna francuskinja pitala: "Što ne ideš u Osaku na Olimpijske igre?"

Bledo sam je pogledao i pitao: "Znaš li ti uopšte kada se održavaju Olimpijske igre?" Ona mi odgovori sa "Čekaj, maraton, trčanje, bacanje koplja, zar nisu to Olimpijske igre?"

Od tada imam novu prozivku: Glup si ko francuz

Link to comment
Share on other sites

rts ne da nije otkupio ekskluzivu nego nije otkupio ni sve live feedove (vec samo one sto idu dok su "normalni" ljudi budni)

znachi nisu otkupili ni jecin ni tipsin meche juche jer je live skuplje nego snimak koji ce pustati danas

jurosport ima official full coverage, ali jurosport na teritoriji evrope ima like 50 kanala (kad rachunamo i ovaj domaci) u nemahckoj imaju 3 i jedan od njih prenosi uvek tenis kad ima, nazhalost ja fatam samo obichan a on sheta, malo atletika, malo tenis, malo fudbal, odbojka...bla bla =o))

lol @ random francuskinja

mene uvek razvesele pozitivno ljudi koji imaju toliko opustenijih i vazhnijih stvari u zhivotu da ne znaju ich o politici, geografiji pa i ovome...nekotj me je chudilo, sad im blago zavidim =o)

Link to comment
Share on other sites

rts ne da nije otkupio ekskluzivu nego nije otkupio ni sve live feedove (vec samo one sto idu dok su "normalni" ljudi budni)

znachi nisu otkupili ni jecin ni tipsin meche juche jer je live skuplje nego snimak koji ce pustati danas

a shta je sa nashim pravom da znamo sve:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

sinoc sam dobio dva nova izraza za mene :)

jedan je da mogu "ako hocu da pomirim kaina i avelja"

a drugi je vezano za prvi tj prouzrokovalo prvi da sam "jebeno manipulativno govno... i da je to skroz kul" :)

ja inace ne volim da lazem, ali kad treba da se laze... pih to mi je prirodnije nego disanje vazduha :)

Edited by Jokerman

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...