Jump to content

Poklon za 18.


Recommended Posts

osvrni se oko sebe i pusti ideje da ti prolaze kroz glavu, nije ni bitno kako napravis, vec sta. sto se tice slike, i plocice, i torte, mislim da malo preterujes, i da toliko poklona nece biti puno efikasnije od jednog ili dva + ces razmaziti ribu tolikim poklonima (ako vec nisi)

Ovih dana sam imao dosta nekih sitnih obaveza koje su mi okupirale misli tako da posle tih sitnica ne mozhe nishta "krupnije" da mi padne na pamet... Hvala na brizi ali nikada nismo imali problema sa tim multiply poklonima (chak je i ona prva pochela). Nju sam mnogo ranije testirao (bezveze...) da li je u tom fazonu (dash joj prst a ona hoce shaku) i hvala bogu da imam devojku koja je skormna, inache od duzhe veze ne bi bilo nishta...

Kad sam vec pocheo da je hvalim [:D]

Poklon1.jpg

samo jedan "deo" njenog poklona... da sam ja ovo uradio trazhio bih nagradu za "zhivotno delo" tako da torta na zhalost ispada :(

P.S. Za one koji nisu sigurni shta je u spoileru, two words for u guys - raffaelo hearts [:p]

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 434
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jbj?

Koji je najbolji poklon koji ste IKADA dobili?

+ niko mi nije odgovorio na pitanje? [:(]

@all: Jeste lepa... ali pre 2.5 godine bila je najgori skot onaj nezamislivi koji je pushio paklu cigareta na dan... tako da nemojte da vas izgled vara :)

Naravno sada je andjelchic [:D]

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

napravi joj nesto.

e da,to je bas ekstra,ja se uvek bas bas obradujem :)

[roflmao]

Nego, imash jednu radnju blizu Ekonomskog fakulteta koja pravi custom slatkishe (lizalice najvishe, ali ima raznih ostalih sranja). Mozesh da napishesh shta hocesh, moze da bude jako velika, kapiram da moze da ima i koji hocesh oblik. I nije skupo uopshte. To je meni sad prvo palo na pamet. Reci ako hocesh da vidim tachnu adresu.

[edit]Ovo shto je Gotti rekao iznad mene je isto skroz super.[/edit]

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

Najbolji poklon zenskom bicu - znati da znash njen ukus. Par pitanja:

1. Znash li koje su joj omiljene boje (ove godine, poshto se menjaju svake godine sa modom)?

2. Da li znash koji broj odece/obuce nosi?

3. Da li znash kada je poslednji put kupila tashnu, cipele, pantalonice, neku cool majcu/bluzicu?

4. Da li znash koji parfem koristi i koji bi mogla da koristi?

5. Da li voli cvece i koje najvishe voli?

Kada znash odgovore na ova pitanja shema je jednostavna i stoprocentna:

1. Kupujesh jednu ili nekoliko stvari (idealno tashna + cool bluza, cipele/pantalone umeju da budu zajebane) u omiljenoj/modernoj boji.

2. Sa znanjem parfema koji koristi idesh u parfimeriju i pitash da ti preporuche neshto slichno, uzesh i proverish, ako lichi kupish neshto novo (ili u krajnjem sluchaju to shto voli ako kategorichki koristi samo taj parfem).

3. Mozda neku kozmetiku ala maskara ili josh neshto (ovo samo u sluchaju da ste dugo zajedno i da ti se zalila da joj neshto od tih stvari fali!!!)

4. Opak buket njenog omiljenog cveca je obavezan, uz njega moze neki slatkish.

Shema nijednom nije otkazala, chak sam u poslednje vreme nauchio da kupujem pantalone i cipele odokativno tako da je to to ;)

Za zenu je to kao kada nama poklone za rodjendan ipod+mobilni+...+najnoviju igricu itd. Sve ostale akcije su ok, ali retko imaju takav efekat.

I da, za sve koji ce sada da me pitaju gde chovek da nadje tolike pare za sve to = ako je tako draga osoba u pitanju, uvek se iskopa :)

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

iz mog iskustva to sa odetjom mozhe da bekfajeruje tako da ne bih to preporuchio (mada sam lichno imao vishe pozitivnih iskustava nego negativnih, par negativnih me je bash smorio). odredjenom tipu zhenske osobe to mozhe chak da bude i uvredljivo. parfem mi je nekako uvek lichio kao last resort tako da gledam da ga izbegavam. mishljenja sam da ako se kupuje poklon nekome do koga ti je dojaja stalo uvek mora da ima trajnu vrednost, a ne da mozhe da se pojede, popije, potroshi, propadne ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

jbte dovla, vidi se faca lepo. i slatka je u toj istoj faci :]

@BS: Jeste to ok... ali ona ce bash na dan kada je rodjena praviti neku zhuraju... odakle dolazimo do zakljuchka da ce kurac biti neshto od vechere u dvoje... A moram da joj dam tada poklon... Anyways neshto cu se snaci i ovo mi je dosta pomoglo.

brate, kako ti uspevash da odrzhish toliko vezu?

shta, zhurka na dan rodjendana je nepremostiva prepreka romantichnoj vecheri? :D

pa napravi joj sutra jebemumisha. taman posle zhurke ona doalzi ksebi ceo dam, sumira utiske, gleda shta je dobila i tako to, pomisli kako joj je dechko dao (taj i taj) poklon.. i kao kul je, ali mogao je da se potrudi vishe. i ti tras, naveche vechera oko koje si se iscimao kao mladi majmun. :]

@the rest of you

odakle bre vama tolke pare za te silne poklone nekim tamo ribama. ae razumem kad ste u vezi duzhoj ovo ono, pa red je i gush je shto bi se reklo. ali gledam ovog mauda i deluje mi kao da se nakupovao poklona svakoj ribi sa kojom je bio duzhe od mesec dana. odakle bre militju? :<

kupi meni poklon od 100+ evra i mozhda ti dam da me uhvatish ovlash za ruku kad me budesh vozio kutji :]

Link to comment
Share on other sites

pa jbg uvek sam bio te sretje da se smotam sa ribama pred njihov rodjus =) a i nije iskustvo samo iz toga sa ribama, ja sam od onih koji veruje i u mushko-zhenska prijateljstva :))

realno nije bitno koliko kesha, uvek je bitno da si odabrao pravu stvar.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Najbolji poklon zenskom bicu - znati da znash njen ukus. Par pitanja:

1. Znash li koje su joj omiljene boje (ove godine, poshto se menjaju svake godine sa modom)?

ove godine su must boje : narandzasto, kakao braon, krem.

elem, vrednost poklona se ne meri novcem. Mozesh ti njoj da poklonish i staklene kitove iz druge zemlje, ali to nece biti vredno kao poklon u koji je ulozeno vreme i neki umni trud.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Odkud znam odes u La Chocolate i nakupujes jos tamo za sve pare sigurno nema da se razocara :)))

omg statore pozvan si na moj rodj! :D

on topic: nzm sad tacno kakva ti je devojka, ali ja volim kad mi neko nesto napravi, bitno je da bude neobicno i da se vidi trud... moja najbolja ortakinja mi je uvek pravila najlepse poklone :)

Link to comment
Share on other sites

pazi realno moj poklon nije uopste skup

plocica + gravura = 1600-1800

ogrlica = 600(bizuterija)

torta = 250-300+trud

nego vudumane imam ultimativnu ideju. ali zavisi jako bitno od jedne stvari. koliko te njeni gotive?

ako te ne gotive nemoj vise citati.

ukoliko te gotive, cuj se sa njenim dva dana pred rodjendan da oni izadju iz kuce i ti dodjes kod nje kuci ujtru oko 8 sati. namestis joj alarm da zvoni u devet i put u kuhinju

uzecemo pretpostavku da si nabavio plocicu i tortu(makar napravi tipa kolach sa jednom svecicom)

i sad tu si u osam, namestio si alarm. put u kuhinju, ispeces jaja, napravis sopsku salatu(krastavci feat paradajiz feat sir), ispeces sunke, napunis punu casu djusa.

alarm zvoni, kucas na vrata, ona odgovara, uleces unutra lepo joj priredis dorucak u krevetu.

das joj tortu uvece na zurci pred svom masom koja bude bila tamo. ali izuzetno je bitno da bude home made sa svecicama, tipa "e moram da odem nesto do kola zaboravio sam kljuceve" i pred celom zurkom kazes nekome da ugasi muziku, i svi pevaju srecan rodjendan a ti unosis tortu koju si sam napravio sa svecicama.

zurka se zavrsava svi polako idu kuci ti joj prezentujes ogrlicu.

poenta nije u poklonu nego da joj ceo dan ucinis takvim da ce ga pamtiti godinama i godinama.

ako posle toga ne budes imao najbolji sex u zivotu neces nikad.

ako sve prodje super i budes to imao ZHELIM DRUGARICU NJENU(realno gledano svaka dobra riba ima makar 3 vrh drugarice i jednu krs sa kojom se druzi jer ima dobru dusu... mislim realno to je statistika)

znaci sta vise reci, dobio si recept najsavrsenijeg poklona

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Sto ja nemam decka koji ce da mi kupuje nesto svakih mesec dana? :/ hehe

Slazem se sa mirom. Ni ja ne volim kad mi neko kupi nesto i to cisto da bi mi kupio jer mi je rodjendan ili stavec... Vise volim kad neko napravi nesto i pokloni mi. Tad se vidi da je razmisljao o poklonu i da mu je stalo i da se pomucio...

Btw cole ne budi sisa, reci sta sam ja tebi poklonila za rodjendan :|

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...