Jump to content

Poklon za 18.


Recommended Posts

  • Replies 434
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"....Opsednuta je Dalijem. Tako da bi sve manje vishe moralo biti na tu foru, a takve slike su retke i vrlo skupe... Ne kazhem da ja moram nabaviti originalnog Dalija ali to je preveliki cim a veliki rizik da joj se ne svidi....."

wtf?

da li znas koliko kostaju slike salvador dali-a?

***

a42_006.jpg

***

Link to comment
Share on other sites

ne trazi poklone i uvek je tu kada ti zatreba...

pib436.jpg

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

idi kod nje i lupi joj cusku zato sto to hoce i reci joj sledece:

1. nije higijenski

2. izgleda kao da ima chibulju

3. jebeno je gadno kad vidis ribu sa tim

4. moze lako da se zagnoji

ja sam odgovorio na bonus pitanje :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ja najvishe volim pare da dobijam iskreno. onda sa tim kupim sebi shta me zanima i shta mi se svidja.

a i ne dobijam ne znam kolko poklona u proseku. od tih sentimentalnih, kul mi je bila providna sholja sa svojim nadimkom koju su mi kupile 2 drugarice na pochetku gimnazije. lepo izgleda sholja, koristim je svaki dan, ima moje ime, i podsetja me na njih 2. kul je :] mada nije rodjendanski poklon, nego onako.

u odvojenim prilikama sam od bliskih ljudi dobio 2 knjige, sa njihovih promocija. nije u knjigama, nego u posveti. ono, nisam mislio ni da tju knjigu dobiti, kamoli specijalne posvete... a pritom mi na kraj pameti nije bilo da ja tu neshto trazhim :]

volim i one iznenadne i spontane "poklone" u duhu trenutka. tipa, kad mi drugarica da ili napravi narukvicu jer sam rekao da mi se svidja.

u principu, ja se rukovodim tim da ne mora poklon po svaku cenu. ako se bash ima insipracije i/ili para, shto da ne. ali niti ja po svaku cenu uzimam poklon, niti ga ochekujem :]

Link to comment
Share on other sites

Dakle gurnesh joj belu kovertu i stvar je reshena :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ja najvishe volim pare da dobijam iskreno. onda sa tim kupim sebi shta me zanima i shta mi se svidja.

a i ne dobijam ne znam kolko poklona u proseku. od tih sentimentalnih, kul mi je bila providna sholja sa svojim nadimkom koju su mi kupile 2 drugarice na pochetku gimnazije. lepo izgleda sholja, koristim je svaki dan, ima moje ime, i podsetja me na njih 2. kul je :] mada nije rodjendanski poklon, nego onako.

u odvojenim prilikama sam od bliskih ljudi dobio 2 knjige, sa njihovih promocija. nije u knjigama, nego u posveti. ono, nisam mislio ni da tju knjigu dobiti, kamoli specijalne posvete... a pritom mi na kraj pameti nije bilo da ja tu neshto trazhim :]

volim i one iznenadne i spontane "poklone" u duhu trenutka. tipa, kad mi drugarica da ili napravi narukvicu jer sam rekao da mi se svidja.

u principu, ja se rukovodim tim da ne mora poklon po svaku cenu. ako se bash ima insipracije i/ili para, shto da ne. ali niti ja po svaku cenu uzimam poklon, niti ga ochekujem :]

vidi se da si LDP-ovac. pare su ti najdraze. [:D]

cisto teorijski pitam, da li bi za neku vecu svotu novca, uradio neke stvari koje nisu u najuzem smislu te rechi - prirodne ili moralne?

[;)]

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

P.S. Nije da se proseravam kako imam devojku, ljude koje poznajem preko foruma znaju da nisam u tom fazonu tako da takve postove odmah zaobidjite i ako hocete dajte mi neki interesantan predlog (i da nije tipa "vibrator" i tako te slichne maloumne stvari)

Hvala na lepim sugestijama!

A kakvu tačno funkciju na ovom topiku ima fotografija tvoje devojke?

Prilično sam siguran da sama slika neće uticati na sugestiju, bar ne na neku koja će doneti željeni rezultat. Uopšte, ne vidim nijednu logičnu svrhu te slike ovde.

Edit - typo.

Edited by Laza
Link to comment
Share on other sites

A kakvu tačno funkciju na ovom topiku ima fotografija tvoje devojke?

Prilično sam siguran da sama slika neće uticati na sugestiju, bar ne na neku koja će doneti željeni rezultat. Uopšte, ne vidim nijednu logičnu svrhu te slike ovde.

Da pokaže da nema predrasude prema romima.

Link to comment
Share on other sites

mene su malo smorili ti pokloni, jer sam se ja uvek trudio da kupim nesto totalno cool i adekvatno za tu osobu, odvajajuci tom procesu mnogo vremena i paznje, a uvek sam dobio neke manje vise nebitne stvari koje mi gotovo nikad ne sluze nicemu (knjigu ne racunam kao spec. poklon)... jednostavno izgubis posle entuzijazam

evo sad sam dobio od bivse devojke neku fensi torbu iz avangardie na jedno rame i rukavice za planinarenje, to je recimo cool :) mozda po prvi put

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam od onih koji veruje i u mushko-zhenska prijateljstva :))

lol nub

tipa, kad mi drugarica da ili napravi narukvicu jer sam rekao da mi se svidja.

ramirez: sviđaš mi se [rekao si da ti se sviđa]

drugarica [1]: aj se kresnemo [dala ti je]

drugarica [2]: evo ti narukvica hihi [napravila ti je narukvicu]

Link to comment
Share on other sites

evo kako ja gledam na stvari poshto vi previshe komplikujete - meni je svaki poklon drag i gledam ga iz perspektive neke uspomene, a ako neshto stvarno zelim da imam kupicu sama jebote shta svi ochekujete da vam neko prochita misli ili vi nekome jebiga ne ide to tako. kladim se da niko nikad ne moze da pogodi shta bi ja zelela tako da to nikad ni ne ochekujem da cu dobiti

oO

 

Link to comment
Share on other sites

realno, ako posle 18 meseci s njom ne znas sta da joj kupis.... zapitaj se kolko se dobro poznajete (rofl za poklon svakog meseca... da sam ti ja riba, a nisam, shutnuo bih te posle cca 7,8 meseci). 18 rodjendan je... kapiram da anything goes, ali kao sto su rekli neki ljudi, ako je kreativa itd.... najbolje da to bude nesto sto si ti napravio svojim rukama.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...