Jump to content

Poklon za 18.


Recommended Posts

Za otprilike 15ak dana "is teh d-day" kada je mojoj dragoj osobi 18. rodjendan. E sad znao bih ja shta da joj qpim da nisam bio toliko zaljubljen i glup pa sam joj kupovao poklone prvih 18 meseci BUKVALNO svakog meseca... pa sam se malo ispucao sa idejama...

Niti znam shta da joj qpim, niti imam uopshte ideju, chak shto je najgore nisam neshto ni sa parama (imacu nekih 60-70E mozhda 10-20E vishe)...

Mnogo mi je zajebano zato shto nije ona u fazonu svake normalne devojke, volim nakit, volim gedzhete, volim fensi stvari... Ona je vishe u nekom svom "jebem-li-ga-ja-kom tripu" zato shto je dosta kreativna, originalna i na neki nachin unikatna...

Chak sam se toliko i smorio da sam je na kraju pitao "Da li ti neshto treba ili ti se neshto posebno svidja?" ona me je upucala rechenicom: "Manje-vishe imam sve. Ne treba mi nishta posebno osim tebe." (gde sam se ja u tom trenutku gadno smorio jer mi to nece pomoci oko poklona [8)]...).

Dotichna princeza [:)]

Ma%20Sanja1.jpg

+ Bonus: Koji je najbolji poklon koji ste IKADA dobili? - ovo mi mozhda pomogne [:D]

P.S. Nije da se proseravam kako imam devojku, ljude koje poznajem preko foruma znaju da nisam u tom fazonu tako da takve postove odmah zaobidjite i ako hocete dajte mi neki interesantan predlog (i da nije tipa "vibrator" i tako te slichne maloumne stvari)

Hvala na lepim sugestijama!

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 434
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovo je jedan od onih tipoka vidite sto imam ribu koje volim i one mene volim i mi se tako volimo i onda je mega cool i opstalo, ako mi ne verujete evo i sliku sam okacio!!!11 :)) hihi

Odkud znam odes u La Chocolate i nakupujes jos tamo za sve pare sigurno nema da se razocara :)))

Link to comment
Share on other sites

Green je kupio: "Kupio sam plisanog Winnie Pooh-a i ogrlicu"

WTF? To da joj qpim za 18? No thnx. Nije da sada skrnavim Greenov poklon (poklon je inache ok i stoji na mestu) ali suvishe je ordinary + rekao sam da ne voli nakit itd.

@Stator: Ne, nije to "Emo life story v5.6 Edition Deluxe"... Budimo barem malo ozbiljni :(

@Sheyn: Imam svezhih 6 machica ali ona nema uslova da ih drzhi :(

@BS: Svaka ti chast! Predlog je do jaja!!!!!! Imash pice od mene ako dolazish na Green Beat ovo mi je najbolji predlog do sada [:D]!!! Josh jednom hvala care :)

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

ovako

kao prvo moram da ti kazem da mi je zastala knedla u grlu kad sam video sliku... jebeni gade

kao drugo evo sta sam ja uradio za moju najbolju drugaricu, devojka se raspametila od srece, to je bio prvi put da je vidim kako se smeje posle duuuugooo vremena.

naime, otisao sam do prodavnice srebra, kupio plocicu i ostavio im da urade sa jedne strane gravuru, stih jedne pesme, a sa druge strane moj potpis.

laksi deo posla je zavrsen. dan pred njen rodjendan je bilo gotovo i to sam pokupio.

e sad svaki pajvan moze to da uradi. kao i sto svaki pajvan moze da ode do poslasticarnice i da napravi tortu ili da je odvede u restoran i da joj plati rucak

zhene se raspamete kad ti to uradis.

ja sam recimo uzeo cajne kolutice, dve litre mleka, dva pudinga od maline i jedan shlag.

i napravio sam joj tortu, cak sam i napisao gore od shlaga "sretjan ti rodjendan"

to je bilo mozda ukupno sat i po vremena posla.

napravi joj veceru negde, jer njima mnogo vise vredi kad vide da si se ti iscimao da bi njih usrecio nego kad im doneses iz prodavnice neku glupost.

ukratko receno, sedi stavi prst na glavu i zapitaj se sta treba da uradis da bi ti dosli kazanova i don juan da ti skinu kapu i kazu "bravo lafe, jesi dzek ispao"

Edited by Jokerman

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

@weasel: Mislish da to nisam uradio? [:D]

@MALI_BUDA: Nema potrebe onda za reply buttonom?

@_Gotti_: Hmmmm...

E sad znao bih ja shta da joj qpim da nisam bio toliko zaljubljen i glup pa sam joj kupovao poklone prvih 18 meseci BUKVALNO svakog meseca...

Znash ono kada ti ponestane ideja? Kapirash da ona nema specifichno definisan ukus? Zaista je zajebano... A bash zhelim da joj moj poklon odudara od drugih koliko-toliko... U svakom sluchaju nikada ne bih pitao na forumu ali mi je mozak bash stao shto se tiche toga :(

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

vudu > pa pazi realno, my name is nova... its short from kazanova :)

gotti > sve zene vole nakit, samo sto je nekim dovoljno da im kupis random bizuteriju za 100 dinara a za neke druge moras da se cimas da obilazis pola jebenog beograda da vidis ko radi custom gravuru na plocici. kuzis razliku? :)

Edited by Jokerman

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Jedino srebrno mozhe da prodje... ali i to dzhabe prolazi kada ne nosi ni mindjushe [:(] mada ovu plochicu ne mora da nosi, mozhe da je drzhi pored kreveta zato mi se svideo predlog! [:)]

@kruko: Me? Craftmanship = -100 No thnx...

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

e ali fora ti je da plocica ide uz jos nesto, i kad budes odlazio od nje onako uradis tipa "e da nesto sam zaboravio" i das joj tu plocicu. nikako ali nikako ne na pocetku veceri.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

@BS: Jeste to ok... ali ona ce bash na dan kada je rodjena praviti neku zhuraju... odakle dolazimo do zakljuchka da ce kurac biti neshto od vechere u dvoje... A moram da joj dam tada poklon... Anyways neshto cu se snaci i ovo mi je dosta pomoglo.

P.S. Svaka chast kada si sam napravio tortu :) for me that's mission impossible [:D]

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

te priche ne volim nakit su mi bash [roflmao]

nikad mi netje biti jasno kako mozhesh da trazhish neki poseban poklon za osobu koja ti znachi od ljudi koji ne znaju istu. sem ako netjesh generichki poklon.

nzn ovako on the tip of my head prvo shto mi je palo na pamet jeste da odnesesh neku sliku vas dvoje (koju kapiram da imash) nekom iole profi fotoshop liku da napravi u neki trip sliku (lupam tipa akvarel, doda neke svetlosne tripove ili shta vetj) odshtampash istu u a4 format u uramish je samo u staklu sa zavrtnjima (izgleda mega moderno) i poklonish neshto tako. realno to za 100e mozhesh da izvedesh samo ako ne morash liku da platish nishta.

mada realno kad prochitam ovo "samo ti mi trebash" (malo mi ta preterana skromnost ide na qrac) zapakovao bi se u kutiju go sa mashnicom oko vrata i kare.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

kako mission imposible.

evo ti recept (koje smo zhene)

uzmes i skuvas dva pudinga po meri jednog (znaci duplo manje mleka nego sto tamo pise da bi bio gusci)

dok se to radi, ti uzmes i ugrejes pola litre mleka

uzmes tacnu i viljusku, i kolutic po kolutic umaches u mleko i stavljas na tacnu, napravis jedan sloj, pa prelijes sa pudingom, pa ponovo, pa ponovo. uglavnom treba da bude cetiri sloja kolutica i tri sloja pudinga.

kad to zavrsis stavis ga u frizider gde je najhladnije(da nije friz), i onda lagano uzmes i napravis slag(debil ga moze napraviti), posle par sati izvadis tortu iz frizidera stavis slag i vratis je unutra, neka prenoci odneses joj to, mozda ce izgledati kao govno ali ce biti srecna kao da si uradio bog zna sta. trust me i em talking from ikspirijens :)

ne mora da bude romanticna vecera udvoje, kad budes kretao kuci samo joj reci da si nesto zaboravio i daj joj u ruku plocicu sa ogrlicom.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

JAO MRZIM VAS! [;)] Ovo Maudovo je do jaja + BSova plochica + torta = Bingo! [:D] Samo shto nijedan photoshop guy mi nije avaliable (mada videcu neshto u svakom sluchaju do jaja je ova ideja takodje)!!!

@Maud: Veruj mi kada sam to chuo bio sam u fazonu, go sam sa mashnicom oko kite... A to je rekla namerno samo da bih lupao glavom o zid...

EDIT: Plus ona zaista voli crno-bele fotografije tako da tu mozhda mogu i ja sam neshto da izvuchem :)

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Chak sam se toliko i smorio da sam je na kraju pitao "Da li ti neshto treba ili ti se neshto posebno svidja?" ona me je upucala rechenicom: "Manje-vishe imam sve. Ne treba mi nishta posebno osim tebe." (gde sam se ja u tom trenutku gadno smorio jer mi to nece pomoci oko poklona [8)]...).

!

Stvar je reshena ;)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

sto da ne, ako ni to ne ume, onda stvarno jebiga :)

osvrni se oko sebe i pusti ideje da ti prolaze kroz glavu, nije ni bitno kako napravis, vec sta. sto se tice slike, i plocice, i torte, mislim da malo preterujes, i da toliko poklona nece biti puno efikasnije od jednog ili dva + ces razmaziti ribu tolikim poklonima (ako vec nisi) +

nikad mi netje biti jasno kako mozhesh da trazhish neki poseban poklon za osobu koja ti znachi od ljudi koji ne znaju istu. sem ako netjesh generichki poklon.

ali ok, to su samo moja dva centa, srecno ;)

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...