Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

juce na festu - film o najpoznatijoj Rembrantovoj slici

Nightwatching

znaci filmu malo fali da bude velicanstven..ovako je samo dobar..Grinevej je sjajno odradio posao..rezija i fotografija su gotovo besprekorni..nacin na koji upravlja svetlom u scenama i trip sa prikazivanjem Rembrantovih slika u istim tim scenama je da ostanete bez reci..znaci bukvalno uzivanje..likovi prolaze kroz detalje slika a i sami su ucesnici u mnostvu njih..Glumica koja igra Saskiju je ista ko sa jebenih portreta..da se useres kako su je odradili..gluma gen dobra, jedino sto ne valja je pad radnje tamo negde u 3/4 filma i malo previshe razvucen kraj..da je film trajao 104 umesto 134 minuta bilo bi dojaja..ovako u nekim delovima neshvatljivo gubi smisao i osnovni touch..muzika takodje za 5

svakako za pogledati..

p.s. glupi srbi su izlazili na pola filma..ista stvar kao prosle godine za Panov Lavirint

Link to comment
Share on other sites

jedini film koji sm gledao a na kojem sam bio spreman da izadjem iz sale momentalno je bio phantom, cilim me odgovorio, i ako smo pregovarali par minuta o tome da napustimo projekciju, ono je bila uvreda za bilo chiji mozak.

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

neko je izlazio iz sale na panov labirint? jebote to treba pobiti...nema drugog komentara...

no ofens, ja sam gledao panov lavirint kod kuce, odgledao ceo, ali mi je film bezveze i zestoko njesra

ajmo sad lavinu hejta, cekam vas

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

No country for old man

nisam citao vase kritike, to cu sutra prvo uraditi.

eo ga i moje vidjenje filma.

odlican. do trenutka kada glavni glumac umire. jako sam se razocarao.

perfektno odradjen film. masterpiece. nek me neko ispravi ako gresim, ali... muzike nije bilo u filmu, sto je isto za pohvalu. jako jako dobro.

do dela kada sve pada u vodu :/

i da, na kraju, ona scena na raskrsnici, boze kako sam se preseko

Bring It

Link to comment
Share on other sites

danas na festu...

1. Nocni voz,rezija Yinan Diao,kineski film... - katastrofa

2. Princeza Nebraske,rezija Wayne Wang,americko-kineski film... - katastrofa

3. Princ od papira,rezija Marko Kostic,dakle domaci film... - hmm,rekao bih da je film pretezno za decu,uradjeno je kao neka bajka,ali dobro,ne mogu da kazem da mi je bilo dosadno...inace,film je prvenstveno trebalo da bude kratkometrazni,pa su odlucili da ga dosnimavaju...

eto...danas mi onako nije bio neki dan,sutra me cekaju Grcko/Turski,Francuski i Japanski film...valjda ce biti bolje...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...