Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

onaj topic dodje do 99te strane pa da ne skikne forum =o)

on a topic note

1408 - mnogo dobar Stiven King , faktichki stvar je monodrama sa Dzhonom Kjuzakom u gl. ulozi...jedini problem su izrazi lica u zadnjim kadrovima...da bi provalio sta su scenaristi i rezhiser hteli da kazhu mislim da cu prochitati predlozhak =o)

evo stijo edit sa "linkom za lenjivce" samo za tebe =o))

znachi ne valja kad se stavi samo imdb link (jer su ljudi lenji da kliknu(a ne valja jer ivan hejtuje takve)) i ne valja kad se napishe ime filma (jer su ljudi lenji da odu na imdb ruchno(i ne valja jer stija hejtuje takve))...ccc svetu ne mo'sh ugoditi =o)))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kole, jel ima negde srpski titl za 1408. Ja nigde nisam uspeo da ga nadjem

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

Don Žuan iz Sohoa u Ateljeu.

Nisam oduševljen iako Kile glumi skroz OK...

Gledljivo, ali ne ponovo :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam u poslednjih par dana bio zaintresovan u maDZionichare, pa odgledah dva naslova..:

The Prestige - hm, naravno za razonodu. Nije me nesto pogodio duboko, ali je zanimljiva prica "nikada ne otkriti svoju tajnu", gde je balans izmedju reci sve, i ne otkrivati nista ? U svakom slucaju, interestantan kraj.

The Illusionist - gotivan filmic, odlicna je zavera, barem je ja nisam izvalio, tek pri kraju. Jedino sto mi se nije svidelo, sto nije sve objasnjeno, pa je previse nerealno, sto me iritira u ovom slucaju u vezi nekih trikova

:// ber in majnd, da nisam neki teski film hater/kriticar.

Link to comment
Share on other sites

uporedjivanje ova dva filma samo pokazuje da, ma koliko ga mi voleli, norton ipak nije luuuud ko bejl

sa druge strane kao celina iluzionista je bolji jer ludi britanac koji glumi prestolonaslednika je mnogo blizhi noronu nego sto je dzhekman bejlu pa ceo film nekako bolje legne, takodje prestige je chudno montiran (uvodni kadar sa sheshirima ne treba da se nalazi tamo) i ima problemchitj jer bukvalno gadja gledaoca raspletom od sredine filma tako da nema ZOMG efekta kada se otkrije sta se u stvari deshava

uostalom prichali smo vetj nashiroko o ovome oko festa...

Link to comment
Share on other sites

Norton moze da uci Bejla da glumi tj. Norton moze vecinu glumaca da uci ali Prestiz je bolji od Iluzioniste za 3 koplja sto kaze Starbak znaci Prestiz ownuje Iluzionistu.

norton me malo razocarao sto je uopste prihvatio da glumi u Iluzionisti mozda zbog one kurave Dzesike ili malo da se reklamira, nemam pojma.

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Transformers - da, da, prvi put da ja odgledam neki film pre Koleta [:D]

Pricha je prosta, ko je prochitao strip-prequel vec zna o chemu se radi. Ko je voleo crtane Transformers, volece i ovaj film shto je zaista cool. A onaj ko nije nikada chuo za Transformerse ce se lepo zabaviti smeshnim momentima filma, u kojima je odlichan Shia LaBeoufu (zaista vrh kasting za klinca!), neprevazidjenom Toruturu i Andersonu, ali i likovima koji su pisali scenario zbog toga shto Autoboti imaju par mnogo dobrih gegova! Naravno kao shlag na tortu, tu su Megan Fox (mmm, nice), efekti i mnogo odlichnih slowdown akcionih scena gde mozete da vidite gde ide svaki shraf kada se kamion transformishe u Optimusa. Autoboti su mnogo ludi, Decepticoni su mnogo plice odradjeni (oni unishtavaju sve shto im padne shaka tako da nema neke priche s njima ;). Najcool Transformers u filmu je naravno Bumblebee, ali meni je najludji Ironhide koji je skroz psycho [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

mislish Babel je na foru Crasha, jer je Crash stariji ?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Transformers - da, da, prvi put da ja odgledam neki film pre Koleta [:D]

du ju vant mi tu brst jor babl? ;o))

@bilo ko ko misli da norton glumi bolje od balea - takve izjave vas stavljaju u nezgodan polozhaj, ili niste gledali dovoljno ili niste gledali prave filmove c. balea....

Link to comment
Share on other sites

Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb iz 1964. godine.

Video sam ga pre kog meseca na B92, ali sam uhvatio poslednjih desetak minuta, pa sam se ovih dana setio da ga skinem.

Odličan film, svakako spada među najbolje Kjubrikove, predstavlja sjajnu satiru Hladnog rata. Dijalozi su odlični, humor (na momente, uvrnuti ;)) se provlači kroz ceo film, Selers i Skot glume fantastično (Selers čak i u više uloga :))...

Kapiram da nije film za svakoga, ali treba ga odgledati, moje mišljenje je da spada u obaveznu lektiru.

Edited by Laza
Link to comment
Share on other sites

^^pwn

Ja gledao Dzona Meklejna Celavog. Nekako mi nije to to, fali mu vajb, fali mu "ono". Ne ulazim naravno u sve nemoguce varijante iz kojih se izvukao (sjebao je helikopter i F35 avion opusteno), ali je nekako previse mnogo zajeban, previse nadrkan, u fazonu "ja sada imam 50 godina i cerku tinejdzerku, sta me smarate sa tim govnima, sad cu da vas opletem po djani". Tako nekako. Naravno, za sve fanove, one koji se tako osecaju, ili bar one koji bi da cuju kontekst u koji su fenomenalno upleli "Jipi-ka-jej madrfakr" lajn, treba pogledati.

Edited by nickwood

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Kole,matori filmadzijo,

Bale-ova najbolja gluma je bila kad je bio dete u Empire of the Sun, sve ostalo je malo bolje od prosecne glume.

A Nortonova gluma u American History X se smatra jednom od najjacih performansi ikada u istoriji filma a isto je prejak u Primal Fear-u.A ima super performanse u The Score,25th Hour,Rounders,Fight Club....

I da citiram iz biografije Nortonove:

Producers of American Psycho (2000) wanted him to play Patrick Bateman.

E sad ti meni reci gde dobro glumi Bale, mada znam da ce biti smesno u poredjenju sa Derek VinyarD-om.

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

bejl je #1 glumac koji mozhe od prosechnog scenarija, chak i od akcione smejurije da napravi nesto zlo i naopako, znachi ne samo machinist, american psycho i harsh times nego pogledash reign of fire, equilibrium i prokleti shaft...znachi nije chovek doshao da tezgari nego izuva u takvim filmovima (za razliku od nortona koji potpishe da je u filmu sa de nirom i brandom, no nazhalost taj film je the score i on se prebaci na autopilot i liferuje chist prosek (istina jer to rade i ljudi oko njega no to nije izgovor =o)))...i ne samo tu i tada...chovek je bre par godina nakon imperije snimao isto kao klinac neku muzichku komediju za diznija sa prodavcima novina...pogledajte to pa recite kako je luuuud... =o))

on a topic note odgledao sam skoro poslednji od 3 "pingvinska" filma koji su se pojavili u 'skorije' vreme pa cu da bacim linkitje na sva 3 malo kasnije...

Marsh Pingvina

Najlepshi od sva 3 filma, ovo je dokumentarac o kraljevskim pingvinima i sumanutom nachinu na koji prezhivaljvaju. Predivno nestho zaista.

Happy Feet

Najkomercijalniji od sva 3 filma, sa sve muzichkim numerama (koje su ajd kao ok ugradjene u prichu) i velikim znakom MESSAGE iznad svega. Takodje, svaki film u kom puste robina vilijamsa sa lanca je ok film by me =o))

i

Surf's Up

Poslednji od pingvinskih filmova, najklisheizovaniji, ali i najopusteniji i diskutabilno najzabavniji od sva 3. takodje, sniman je kao 'kvazi dokumentarac' tj shatro neka filmska ekipa snima dokumentarac o surf kulturi medju pingvinima. zvuchi blesavo? i jeste =o))

Link to comment
Share on other sites

u the machinist je extra smrsao, najveca telesna promena koju sam video kao da je izasao iz nekog nemackog logora ali nije tu nesto preterano jak sa glumom isto kao i u American psihu. Extra gluma ali ne da kazes da je OMG WTF IMBA

acting.

bejl je #1 glumac koji mozhe od prosechnog scenarija, chak i od akcione smejurije da napravi nesto zlo i naopako, znachi ne samo machinist, american psycho i harsh times nego pogledash reign of fire, equilibrium i prokleti shaft...znachi nije chovek doshao da tezgari nego izuva u takvim filmovima (za razliku od nortona koji potpishe da je u filmu sa de nirom i brandom, no nazhalost taj film je the score i on se prebaci na autopilot i liferuje chist prosek (istina jer to rade i ljudi oko njega no to nije izgovor =o)))...i ne samo tu i tada...chovek je bre par godina nakon imperije snimao isto kao klinac neku muzichku komediju za diznija sa prodavcima novina...pogledajte to pa recite kako je luuuud... =o))

Moja baka moze da od oraha,secera,jaja,cokolade,pomorandze i lumuna da napravi Vasinu tortu, ala je LUUUDa

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Dobro sad, meni je najbolji holivudski glumac Dzoni Dep, jer on, trenutno, jedini moze da igra bilo kakvu ulogu. Ova dvojica gore su realno tipski glumci. Jedino jos ko mi pada na pamet je Shon Pen, ali ipak nije tako "sharen" kao Dep.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...