Jump to content

WGT DOTA turnir


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel' moguce jos uvek prijaviti ekipe? Ja sam tek sada video da ima turnir T_T ..

Ako moze prijavio bih ekipu mtm ( matematicari :P )

leader Xer -> ja

igraci

Caslav

LittleDragon

Eli0t

Dicchariss

Imam jos jedno pitanje koje glasi ( :P ) - Da li je moguce da upadnemo ( to vazi ako je prijavljivanje zavrseno ) ako se neka od ekipa ne pojavi?

To bi bilo sve. :)

.___.

{o.o}

/)__)

-"-"-

O rly?

Link to comment
Share on other sites

Igrace zadnje 2 ekipe ako ne bude sutra ekipa. Mislim jebiga, prijavite se u pola 8 uvece :)

Ako bude bice, a ako ne bude nece biti.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Realno. Jedino sto niko nije hteo basket da igra pa je Dovla morao da PAWNUJE. Malo je kasnio tur, ali nista neocekivano. Mreza je dobro radila, sve je bilo kul. Moram da pohvalim momke koji su zapucavali iz raznih kraje Srbije, svaka cast. Takodje veliki pozdrav svima koji su bili jer su svi kul.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Finale sein-fed igra se sutra, kao i mecevi za trece mesto, kao i podela nagrada. Igrace se u deusu uvvece.

fenomenalan revival dote, 25 ekipa, zavrseno sve sem finala od 12-21 na 30 kompova, ja sam car organizacije jelde :)

Sledeca velika firma koja bude zelela da radi promociju morace nauciti da igraci nisu stoka, da ne moze meni kao organizatoru da govori da ne mogu da udjem i zadjem iz zgrade kad ja ocu nego kad on kaze, a realno mogu po svim njemu bitnim parametrima da ga pajam penisom po celu (da ne spominjem, na primer, kolko ja imam vise skola i kravata od njega), da ne tera ljude da igraju na stolovima precnika 1 metar, na urnebes tastaturama. Racunari i ekrani su naprotiv, bili totalno ok, kao i klime i sve, ali nedozvoljavanje da se stavljaju svoji meisevi i tastature, vikanje da se ne prlja i slicno su komicni.

Sve u svemu, zahvaljujuci ljudima sa rura i oko rura, targi i jos par sjajnih ljudi turnir je realno bio skroz kul. Hejt jedino na priucene menadzere-promotere.

Svaka cast ekipi iz krusevca, pwnuju,

malo kasnije kacim kostur turnira (ej bre 25 ekipa) i replayeve.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Organizacija basketa i rostilja je bila super.Ali ljudi prestanite da organizujete dota tur ili prepustite nekom ili bar kazite pre tura pravu sliku kakva jeste a ne da nas lazete, tipa obavezan dolazak u 9 h maksimalno 9 i 30,a kao i po obicaju igramo posle 6 ili 7 sati.hmm sta ima jos??? A da , najveci biser nemoze da se koristi svoj mis(razlog-nepoznat).konfiguracija masina, da ne poveruje covek, evo dok ovo kuracam gledam u moju 15-icu pa ovo je LCD za ono sranje na kome smo mi igrali. Toliko je bilu uzasno sve da smo svi zajedno u toku partije deny 3 kripa ukupno. Pa ajde pruzili smo jedno 10 % snage zbog dobre ogranizacije. Inace svaka cast svima valjda ce na wcg-u biti bolje vidimo se drustvo!!!!

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima koji su dosli i koji su se lepo zabavili i sve tome slicno. Hvala i onima koji upucuju kritike, jer pomazu da turnir sledeci put bude samo jos bolji.

Cisto malo nekoliko cinjenica za pocetak:

- Igrali ste na laptopovima i na LCDju lap topa koji je oduvek bio losiji nego onaj na "normalnom" ekranu. To je nesto sto ste znali i pre turnira, jer je bilo napisano velikim slovima.

- Tastature je trebalo da budu Logitech, iz nekog suludog razloga nisu stigle, sorry na tome :(

- Okrugli stolovi su realno ROFL, ja kad sam video nije mi bilo bas svejedno, medjutim, tada smo vec morali da krenemo sa turnirom tako da nema tu sta.

- Lepo je sto nije bilo nekih vecih incidenata i slicno, ljudi su se izigrali fino, cestitke svima. Basket je bio ok, pitje i klopa ceo dan, bas kul.

- Sto se tice nagrada, prvoplasirani dobijaju (po pet komada naravno) G5 misheve, drugoplasirani MX 1500 desktop tastatura+mis (mozda je LX 1500 ili tako nesto) i trece mesto dobija rancheve + Logitech tastature. Da ne zaboravim, prva tri mesta dobijaju i "prave" medalje, dosta teske onako, bas deluju fino.

- Naravno, najvece cestitke Igoru na odlicnoj organizaciji!

- Ne znam samo zasto se stalno ponavlja to "dosli smo u devet, igrali posle pet sati". A kako drugacje da se izvlace parovi i da se vidi ko igra osim ako se ne dodje u devet i ne prijavi se? A i ko bi vas sve pohvatao kada bi jedni morali doci u 10, drugi u 12 ...

- Konacno, ljudi, pozvani ste na BESPLATAN turnir bez ufura koji je zezanje sa basketom, muzikom i tako tim. Niko vas nije terao da dodjete :)

- Ono sto mogu da kazhem jeste da ce, ako WCG DOTA turnira biti, isti biti na "normalnim" racunarima sa sasvim sigurno Logitech opremom, i to je sve sto je za sada poznato.

Link to comment
Share on other sites

Organizatori turnira imaju prava da definisu svoja pravila. Zasto ih oni definisu to je vec na njima. Neka pravila mogu imati smisla, neka ne, i to je nazalost tako. Igraci na turniru mogu da se sa pravilima slozhe, da pitaju zasto su ona takva, da daju svoj predlog koji moze biti prihvacen ali i odbijen. To je sve deo igre. Igraci kojima se to ne dopada, ne moraju igrati, a kasnije mogu bojkotovati taj ili svaki drugi turnir, ako time misle da ce mu "nastetiti". To su sve legitimni nacini borbe. Ali s obzirom da je turnir privilegija a ne pravo, prica je jasna. Ovo takodje i nije jedini turnir gde je zabranjeno prikljucivanje sopstvene opreme, i to bogmi i u svetu a ne samo kod nas. Takodje, jasno je i tebi (i meni) da to sta je i da li je sada nece nista promeniti. Ono sto ja mogu da kazhem jeste da ce na WCG-u biti dozvoljeno kacenje sopstvene opreme (najverovatnije).

Link to comment
Share on other sites

Sve u svemu, zahvaljujuci ljudima sa rura i oko rura, targi i jos par sjajnih ljudi turnir je realno bio skroz kul. Hejt jedino na priucene menadzere-promotere.

Svaka cast ekipi iz krusevca, pwnuju,

malo kasnije kacim kostur turnira (ej bre 25 ekipa) i replayeve.

znachi sve u svemu bilo je zanimljivo da se igra ali stvarno oni monitori da izgubish vid 130 min igramo partiju nemozemo vishe da gledamo :) a i stolovi oni okrugli su bili najaci nema mesta da naslonish ruku ali srecom mi malo razmislili pa skinuli tastature pa je bilo malo vishe mesta, ova partija PBT vs Deus je vredna gledanja sad shto smo se mi malo istripovali vishe poshto nas ljudi biju celu partiju i cim smo dobili jednu shansu mi hteli da iskoristimo da probijemo sve do kraja a nismo razmishljali da je bolje da se saceka josh jedno balansiranje creepova i cao zdravo ali shta da se radi shta je tu je samo me je mnogo nerviralo shto su se "NEKI" igraci iz Deusa ponashali kao deca od 5 godina covek napravi tripple kill i pocne da skace i da prica ja sam najbolji ja skill ovo ono... a kad smo mi vratili istom merom ( milsim na te killove mi samo cutimo i igramo ) svaka cast Hellionu decko je stvarno bio korektan...toliko za sad :)

Link to comment
Share on other sites

organizacija je bila super, igor odradio posao za 5cu imao je berserk ;),inace tur je prosao extra prvi put da smo imali nesto ovako, i mislim da ne bi trebalo kritikovati uopste. kad bi ovako bio organizovan i wcg mislim da bi doslo bruka ekipa + bi svi bili zadovoljni. uglavnom poz i da imamo vise ovakvih okupljanja!

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...