Jump to content

WGT DOTA turnir


Lucky

Recommended Posts

Dobro je sto nisam dosao inace bih od okruglih stolova napravio policu za zvucnike [:D] inace znao sam da ce da se zale na monitore jer stvarno oci pogubis isto tako cuo sam komentare da je organizacija bila do JAJA ali da je bilo malo hrane ne znam dal je istina?Zao mi je sto nisam dosao ali jbg dosla mi sestra iz USA pa sledeci put se vidimo.Nikada nisam sumljao u Igicu jer on kada nesto napravi to je to jeste da nas je malo cimao za Guarane na WCG-u ali ok vazno da je on pio [:D] hmm kao sto sam i ocekivao 2 ekipe su se nasle u finalu samo ne znam ko je igrao za Deus ali vidim da su lepo dofurali do 1/2 sobzirom da nije bilo jakih ekipa po ovom kosturu.Vidim da SEIN ekipa fura u dota-ligi ali im neide uopste ali ako momci se trude vezbaju zato su i dosli do finala ali ipak mislim da ce FED da osvoji jer su ipak iskusniji naucili su mnogo toga od izgubljenih finala ; 1/2 finala i sabijanja od strane Deusa.Nadam se da ce uskoro da bude jos neki tur cisto da se druzimo i zezamo a cak moze i da se ubaci neki sony2 da se pika PES spremam se za WCG [8D] PEACE [8D]

Edited by Ticke[P]a
k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da je organizacija bila do JAJA ali da je bilo malo hrane ne znam dal je istina?

Mozda mogu svasta da prihvatim, ali da je bilo malo hrane to bas i ne mogu :) Klopa je stigla oko 14h, neki su jeli i po dve pa i tri pljedze (ne znam gde im je stalo ;), a poslednja kolicina pljeskavica se pojela negde oko 19h, tako da o malo hrane nema ni govora. Posle tog prvog "talasa" ostalo je jos najmanje 50 komada koje su kasnije odlazile u turama :)

Link to comment
Share on other sites

Pazi ovako, paradoks je iz moje ekipe i on voli da flamuje nista novo, ali je u pravu sa mnoge stvari.

Prvo da kazem, Igor, opet na visini zadatka i pored problema koje je imao, oept je odradio posao extra brzo, Stator - sudija koji sve vidi :) video kako je kupio jedan null talisman igrac drugom, GJ.

Ako hocete realnu sliku evo vam je. Neki ljudi su se STVARNO potrudili da tur se odrzi kako treba ( Igor, Stator i momci sa rura), can ni organizatori(mislim ljdu koji su obezbedili opremu i tako to) nisu krivi toliko, jer ipak sta oni znaju o gamingu i potrebama igraca. Cinjenica je da je bilo sve za DZ klopa ( u izobilju) sok, ucesce pa i svako je majcu dobio.

Takodje trebalo je doneti svu onu opremu, staviti war na svaku mashinu, umreziti , mnogo fizikalija, a sve to for fun nikakve koristi ni za koga, to je stvarno lepo i voleo bih da je cesce ovakvih manifestcija.

E sada sto se igracke strane tice, konkretno ja ( i vecina moje ekipe ) nije mogla da igra na doticnoj opremi. Tastature = Nemoguce za igranje, misevi loshi i jos bez pada na plastici ili drvetu jednostavno ne idu, monitori extra small ne vidi se nista sto treba da se vidi, i mali stolovi gde se nemoguce smestiti i najgore za mene Extremna galama od strane nekih retarda u vreme kada smo igrali kada je komunikacija sa svojim igracima nemoguca ( neko ce reci pa kucaj na chat, ali ja nisam mogao da ubodem -di na onim tastaturama), jos blizu ekipa protivnika preko puta nas sve cuju, tako da ono, pruzio sam 30% moje standardne igra na onakvoj opremi. Mashine su radile lepo i mreza inace.

Znam da su svi imali iste uslove, ali nekome to mozda manje smeta nekome, vishe, nemo je mozda navikao da igra na onakvim tasturama.... i tako dalje.

Sveu svemu sto se happninga tice sve super, sto se uslova za ozbiljan gaming tice veoma loshe, da nije bilo navedenih ljudi koji su povadili situaciju, sve bi propalo. Cekanje, manje vishe bitno, jebes cekanje. meni licno ne smeta.

Poz svima, a ako je neko raspolozen za neki cw na bnetu, javite se evropa nick: Targomir, ili Paradoks.kg, Yoca-

Edited by Targa

Legend is BACK!!

Link to comment
Share on other sites

E ovako Igor je odlicno sve organizovao. I ako neko ne zna turnir je kasnio, zato sto su onih 30 racunara hteli da stave u jos manju sobi, pa im je Igor trazio da prebace, tako da mislim da Igoru niko nema nista prava da zameri. Extra zezanja, klopa, pice, etc. Sto se tice opreme, imali smo mnogo problema u prve dve partije, ali smo se do trece navikli, i mislim da sto se toga tice, niko nema razloga da kritikuje, posto su koliko sam primetio, apsolutno svima smetali. Ako nekoga zanima, finale se igra danas u 17h Deus-u, pa neka dodje da gleda.

@Tickepa

Ne znam zasto se stalno osvrces na nas, za time zaista nema potreba, i to sto smo u dl.com izgubili jednu partiju ne znaci da nam ne ide, ali necu da se prepirem sa tobom, dalju konverzaciju mozemo da nastavimo, kada mi das autogram, idolu moj!

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

Da bi dobio autogram od mene moras jos mnogo da naucis i napredujes ako uopste mozes a ta liga hmmm pobedu mozete da dobijete samo ako uzmete deffin inace ovako no chanse kao 1 pocetnici ste kao 2 nemate iskustva za igranje ne znam kako igrate ali sam cuo da ste osrednji od ljudi sto su igrali vs vas tako da nema tu mesta za napredak a kamoli da se takmicite za neku bolju diviziju isto tako sam cuo da mnogo pucate u nebo itd ali ok svako ima prava da prica sta hoce i kako hoce jedino je vazno kako se taj neko pokaze na ozbiljnom turu gde se vrti dobra kinta i dobre nagrade sve ostalo su nebitne sitnice.Videces kako ce da se igra dota na kom nivou ako zazivi scena opet i ako budu opasni turovi kada pocnu da igraju stari igraci tipa mene ; Mareta nekih leekova iz Ns-a itd GL [8D]

Edited by Ticke[P]a
k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

znachi sve u svemu bilo je zanimljivo da se igra ali stvarno oni monitori da izgubish vid 130 min igramo partiju nemozemo vishe da gledamo :) a i stolovi oni okrugli su bili najaci nema mesta da naslonish ruku ali srecom mi malo razmislili pa skinuli tastature pa je bilo malo vishe mesta, ova partija PBT vs Deus je vredna gledanja sad shto smo se mi malo istripovali vishe poshto nas ljudi biju celu partiju i cim smo dobili jednu shansu mi hteli da iskoristimo da probijemo sve do kraja a nismo razmishljali da je bolje da se saceka josh jedno balansiranje creepova i cao zdravo ali shta da se radi shta je tu je samo me je mnogo nerviralo shto su se "NEKI" igraci iz Deusa ponashali kao deca od 5 godina covek napravi tripple kill i pocne da skace i da prica ja sam najbolji ja skill ovo ono... a kad smo mi vratili istom merom ( milsim na te killove mi samo cutimo i igramo ) svaka cast Hellionu decko je stvarno bio korektan...toliko za sad :)

Ahahaha...Zec...

Ja se jos jednom izvinjavam momcima iz PBT-a. Ja ne mogu da ga kontrolisem , a ona varijanta tipa: "ti si mu kapiten"...ma znate vec sve.

Bili smo u frci jel ovo nije ni 40% od deusove ekipe i nismo odigrali ni jednu partiju zajedno. Dosli smo da se zezamo i da stignemo sto vise mozemo,al' kad smo videli "opremu" zezanju je dosao kraj. Ono je , najblaze receno, katastrofa! Necu da se iseravam ljudi iz organizacije nisu krivi sto su "priuceni menadzeri" (jako lepo receno) hteli da nam nametnu svoja prava.

Finale je veceras u DeuS-u i reci cu ( teska srca [:D] ) : svaka cast Igoru na organizacijim i tolerisanju onih mentola iz Kimtec-a.

Cestitam ekipama FED i SeiN na ulasku u finale,gledacu vas veceras.

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

@Ticke

n/c na sve, pogotovu na pucamo u nebo...

@all

Koje su sve ono novine bile? ako zna neko?

P.S. Svaka cast mungosima, na extra partiji u 1/2 finalu, i na extra zezanju, <3 u!

Edited by MareBg

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

E sada sto se igracke strane tice, konkretno ja ( i vecina moje ekipe ) nije mogla da igra na doticnoj opremi. Tastature = Nemoguce za igranje, misevi loshi i jos bez pada na plastici ili drvetu jednostavno ne idu, monitori extra small

ne vidi se nista sto treba da se vidi, i mali stolovi gde se nemoguce smestiti i najgore za mene Extremna galama

Potpuno se slazhem sa tvojim kompletnim postom, mislim da je realno moguce najobjektivnije sagledavanje situacije. Samo imam dva dodatka ovde - Tastature, pad, okrugli stolovi i sve - apsolutno tacno. medjutim, notebookovi - to ste vec znali kakvi su, a sto se galame tice, veruj mi, mnogo veci turniri se igraju na mestima gde ti je pored glave zvucnik od rok koncerta pored ;) tako da mozhda je ovo dobar nacin da se na tako nesto priviknete :))

Sto se tice novina, bili su Digital, Svet Kompjutera, Play, od emisija Game over i jos jedna, ne znam koja :)

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast Sein-u i Fed-u od zadnjeg turnira u NS-u na kojem sam bio sigurno dve najkvalitetnije ekipe.

Sto se tice ovog lika Tickepe BLA BLA jbg nije jos sazreo to je nas "NAJBOLJI" igrac

Tick[p]a:

"Videces kako ce da se igra dota na kom nivou ako zazivi scena opet i ako budu opasni turovi kada pocnu da igraju stari igraci tipa mene"

No comment...............

Demon Hunterov ulti=crn covek sa krilima koji pljuje neke zelene lopte.

Link to comment
Share on other sites

Obecao sam da cu da napisem nesto jos sinoc, pa rekoh red je da to i ispunim.

Turnir bih podelio u 3 dela.

1. zajebancija za vreme putovanja do bg-a, trazenja lokacije i cekanja dok se ne vidi ko sa kim igra.

2. ogranizacija propratnih sadrzaja

3. naravno, organizacija samog takmicenja

Pre nego sto pocnem moram da obecam da cu biti kulturan i da necu psovati.

1.Sto se moje ekipe i mene tice mi smo krenuli iz Kovina busom u 7:30. Da ne prepricavam sva glupiranja i fore iz busa, ali ukratko ”ljudi sta cemo ako neko bira silencera”

”jbt, pa ja ne znam ni sta ima od skilova”

Nema potrebe da kazem da je nas protivnik odmah birao silencera. Marfijev zakon na delu. sl. broj 1.

Naravno, dalje smo razmatrali strategiju i posto se znalo kako se biraju heroji pao je dogovor da ja biram poslednji i to beastmastera, opet imajuci u vidu da ce se prvo birati heroji tipa lich , lina i ostali iz te neke klase. Sta reci, osim da je lik iz protivnicke ekipe birao pre mene beastmastera. Opet cika Marfi :)

Za nekih sat vremena smo bili u Bg-u. Izasli smo kod pancevackog mosta i umesto da se samo spustimo dole mi smo se odlucili, tj. nas vodja puta se odlucio za zaobilaznu varijantu, tako da smo za nekih 1-1.5km zaobisli i tempo i most i usli duboko u industrijsku zonu nasega Beograda(mada je sudeci po onome vise izgledalo kao da smo u nekom ruskom filmu, samo je jos rudnik falio). Posle manjih konsultacija vratili smo se na pravi put i nasli tempo, a brzo i lokaciju za turnir, pre svega zahvaljujuci terenu za basket i gomili ljudi koja se tek okupljala. Oko 9:15 smo bili tamo i strpljivo cekali 10:00 kada je trebalo da bude izvlacenje.

Preskocicu takmicenje i ostalo, ali cu se brzo vratiti na taj deo, jer moram da smomenem odlicne pljeskavice i hot dog kod cice blizu mosta. Kiosk smo nazvali ”trovacnica” , ali je sve bilo na nivou, tj. daleko iznad nivoa prvog mu zadatog imena :)

Nas glavni igrac (koga su kasnije kripovi ubili i to na samom pocetku) je trazio pljesku sa kupusom i pavlakom. Cica koji tu radi je rekao da za 20 i kusur godina koliko tu radi nije cuo za takve priloge :)

2. Sve pohvale. Majice, privesci, pice, hrana, tereni za basket, devojke (mozda im fali po par kila, ali nisu lose :) i sve ostalo je bilo stvarno daleko iznad bilo kakvih ocekivanja koja sam ima pre tura. Igrao sam na raznim warcraft turnirima na kojima se placalo ucesce, pa nije bilo ni p od propratnih sarzaja. Znaci od 1-10 cista 10ka.

3.Uh. Od cega poceti... Recimo zgrada- extra nova, sve super, a niko nema pristup, pa cak i u nekoliko trenutaka ni organizatori. Malo je smesno da 100 ljudi od kojih su kod vecine proradile odredjene fizioloske potrebe ceka svoj red da ucestvuje. Ne znam da li je zbog nekoh straha da nesto ne demoliramo ili sl. ali stvarno nije bilo ok pre svega od strane obezbedjenja ili koga vec da bude tako ogranicen ulazak u zgradu.

Sanitarni cvor ( u prevodu wc ili venecuela ili sta god) je bio extra. Pohvale.

Idemo dalje, spomenuo sam ucestvovanje. Zasto se onoliko cekalo? I sta se cekalo?

Ako smo mi mogli da dodjemo pre vremena, a dolazimo iz ” unutrasnjosti” sta je probem da neke beogradske ekipe ne mogu da se pojave sat vremena ranije. I opet isto, umesto da krene u 10:15 npr. turnir je krenuo barem sa 2 sata zakasnjenja. Jos da napomenem da smo trebali na samom kraju da igramo---> dobije se gomila sati cekanja, zatim i pored extra ekipe, zezanja i sl. dodje do zamora i zelja da se odigra makar i ta jedna partija izbeldi, pa su se culi komentari tipa ” samo da odigram(o), pa da idemo”.

Vrhunac svega su stolovi, kompovi, misevi i TASTATURE.

Stolovi- mali, nekog ”modernog, evropskog, demokratskog i kulturnog” nivoa, nema veze sto su totalno neprakticni. Kako smo krenuli u evropske integracije pojescemo i govno, ako dolazi sa zapadne strane kompasa. Bruka i sramota. Jos da ne spominjem faktor najkorpulentnijeg igraca deusa( da se ne izrazim drugacije) ciji sam svaki kill propratio uz neprijatne vibracije stola. Sramota.

Kompovi- Nema problema sto je monitor mali. Nisam razmazen igrac koji trazi 21 inch da bi bio zadovoljan, ali ako se i mali monitor zalepi nekim sranjima od kojih ne vidim minimap kako treba, onda stvarno covek da poludi i da demolira nesto.

Misevi- meni je mis bio ok, ali ljudi PODLOGA je magicna rec koja bi resila ili makar ublazila gomilu problema koji su nastajali i dovodili do mog super scora, gde ne mogu nacentriram protivnika koji lagano sa 50 hp-a bezi pored mene. Vise je mis kontrolisao mene nego ja njega.

Tastature- TASTER-rec od koje potice prva rec ove recenice. TASTER- misaona imenica. Leviathan (tidehunter) ima prvi skil koji se zove gush, a slovo “G” radi jednom u 5 stiskanja?! Zasto? Sad ce neko reci da smo trebali da igramo po onim tastaturama koje su sastavni deo lap topa, ali ono ni nema tastere. Ono su neki polu-tasteri.

U prevodu ovog poslednjeg dela ogadili ste mi lap top maximalno!

Zakljucak: Menjao bih deo pod 2. samo da je deo pod 3. bio na nekom prosecnom nivou.

Zahvaljujem se sBs ekipi sto me je ubacila i nadam se da cemo u normalnim uslovima pokazati makar 5x bolju partiju nego ovu.

P.S. Lik iz deusa bi mogao malo da se kontrolise i da ne spominje nikome mamu. Ima srece sto nisam to cuo, jer bih ga prosuo ispred svih koji su tu bili. Srecom moji ostali saigraci su bili na nivou, pa su iskulirali.

Ostatak deusa je bio skroz ok. Posteno su nas dobili.

Edited by Showtime
Link to comment
Share on other sites

Hmmm ne znam sta sam lose rekao ili nesto pogresno ako sam rekao starih igraca ( ja neigram dotu od WCG-a ) a i svrstavam se u stare igrace jer igram dotu od 2-3 verzije tj od kada je Targa doneo u nasu igraonicu tako da ti RANDOM newb koji ne zna ni branch da kupi bacas neki koment bolje ti je da se drzis svojih igrica ako ih uopste imas a ne da pricas o necemu o cemu nemas blage veze. PEACE [8D]

k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

Tastature- TASTER-rec od koje potice prva rec ove recenice. TASTER- misaona imenica. Leviathan (tidehunter) ima prvi skil koji se zove gush, a slovo “G” radi jednom u 5 stiskanja?! Zasto? Sad ce neko reci da smo trebali da igramo po onim tastaturama koje su sastavni deo lap topa, ali ono ni nema tastere. Ono su neki polu-tasteri.

taj neki fazon ja sa sandom ginem u drugoj partiji 5puta shto ne mogu da upalim j3beni sand sto[r]m jer J3BENO R ne radi... O stolovima netju ni da pricham niti o bilo chemu vishe ovde se sve prekida..

svaka chast na organizatziji ql kao shto ste i rekli sve sketba,zika ribe(dobro 2 ),pljeske etc

Chestitam Sain ekipi na dobroj partiji[zhao mi e shto nismo pruzhili bolju,is3powali smo se sa taktikom 1+1+3] koju su pruzhili protiv nas i verovatno i ostalim...

velki pozz svima vidimo se :)))

Link to comment
Share on other sites

@Lookatmystyle

Hvala, samo jedna ispravka nismo Sain nego SeiN =)

@All

Fed nas je posteno razbio, mogu da se sada proseravam, ali njihova tactica >>> nasa i to je to...

Fed-ovi svaka cast...

@Ticke

Mislim da bi ti svi bili zahvalni kada bi prestao sa svojim glupim izjavama, mene bi iskreno bilo blam da pricam takve gluposti, ty.

Trenutno se igra DeuS vs Moongosi (ex forum), izgleda de ce DeuS da dobije... Vise informacija kasnije.

Edited by MareBg

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

Hahahah nemam ja sta da prestanem kad nista nisam ni zapoceo vas 3je-2je ne znam koliko vas je [8D] iz bg-a ste noobovi to nisu moje reci nego reci vaseg saigraca koji mi je to rekao na turu u kg u cs ja nista nelazem samo sam cuo da se duvate a blage veze nemate tj i jos sam cuo da pricate da ste bolji sada nego nekad sto je Deus bio.Tako da ja nemam sta da se svadjam sa vama vi ste za mene random kapiras i pomiri se sa tim ako hoce neko nesto da mi objasni neka mi objasni u 4 oka.Kao sto sam i predpostavio FED je uzeo GJ PEACE

k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

Zahvaljujem se svim ljudima koji su ovo organizovali, jel realno za "ove pare" ocekivao sam neku post-apokalipticnu atmosferu, tako da cu sve problemcice zaboraviti u narednih 2 dana,cestitam finalistima eventualno pobednicima, i samo me jedna stvar interesuje , a to je kada se odrzava WCG, da bih znao da li da vezbam zbog polaganja u skoli ^^ , tako da momci vidimo se valjda na wcg-u i bilo bi lepo kad bi prestalo ovo flejmovanje^, nego kao srodne-duse^^ da imamo zajednicki jezik ako je to moguce :) uzivajte u letu :)

Link to comment
Share on other sites

Zahvaljujem se svim ljudima koji su ovo organizovali, jel realno za "ove pare" ocekivao sam neku post-apokalipticnu atmosferu, tako da cu sve problemcice zaboraviti u narednih 2 dana,cestitam finalistima eventualno pobednicima, i samo me jedna stvar interesuje , a to je kada se odrzava WCG, da bih znao da li da vezbam zbog polaganja u skoli ^^ , tako da momci vidimo se valjda na wcg-u i bilo bi lepo kad bi prestalo ovo flejmovanje^, nego kao srodne-duse^^ da imamo zajednicki jezik ako je to moguce :) uzivajte u letu :)

likovi koji flejmuju aka 17godina imam

likovi koji ne flejmuju aka 22godina i vise

je li slika jasnija?:)

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Pa pazi realno ja imam 18 dina :), ne mogu uvek da se kontrolisem pogotovu ne na turniru, cak sta vise ja mislim da smo igrali protiv vas Fato, ja sam igrao za [DiV] i kad smo poceli da pobedjujemo, jel sam bio karan prvih 30 minuta posle 2 3 triple killa sam bio zivlji^^ malo ali neko ovde preteruje, meni ne smeta realno na ovom forumu sam jednom u 6 meseci, izgleda jadno :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...