Jump to content

WGT DOTA turnir


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Opa, pa i ja nesto da kazem!!!!!!!!!

Ja cu doci na tur, dolazi i ekipa FatalError, mozda malo u izmenjenom sastavu ( prsli smo lovu i platili strancima da igaju za nas...), tako da necu reci Kragujevcani dolaze, bice verovatno neki mix, ali sve jedno ima da tresemo redom.

Svi koji su mi se ikada zamerili na bnet-u i koje ne volim, zamolio bih da ne dolaze ^^, jer necu da prljam ruke :P.

AKO sada ne dodje dovoljan broj ekipa, pored toga sto su se ljudi iscimali, sve DZ i lepo vreme pored Dunava, onda stvarno n/c, ili je vecina dota scene klinci od 10 godina, ili je retadirano ili neznam sta je trece, posto na netu ima po 100 srbi u svakom treuntku koji pikaju dotu.

Ajde ocekujem dobro zezanje, cu there

Legend is BACK!!

Link to comment
Share on other sites

Opa, pa i ja nesto da kazem!!!!!!!!!

Ja cu doci na tur, dolazi i ekipa FatalError, mozda malo u izmenjenom sastavu ( prsli smo lovu i platili strancima da igaju za nas...), tako da necu reci Kragujevcani dolaze, bice verovatno neki mix, ali sve jedno ima da tresemo redom.

Svi koji su mi se ikada zamerili na bnet-u i koje ne volim, zamolio bih da ne dolaze ^^, jer necu da prljam ruke :P.

AKO sada ne dodje dovoljan broj ekipa, pored toga sto su se ljudi iscimali, sve DZ i lepo vreme pored Dunava, onda stvarno n/c, ili je vecina dota scene klinci od 10 godina, ili je retadirano ili neznam sta je trece, posto na netu ima po 100 srbi u svakom treuntku koji pikaju dotu.

Ajde ocekujem dobro zezanje, cu there

Targa \o/

Link to comment
Share on other sites

Samo pazi u doti nemas heal touch, shield wall, intercept, power word... :D

Evo danas posle posla, kacim neki preliminarni spisak

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Prijavljene ekipe :

1. Deus

2. pera321

3. net +

4. rur (ajde samo potvrdite dal 1 dal 2 dal nijedna)

5. sBs

6. FeD

7. Sein

8. Fatal error

9. Crovax i paja i drugovi njihovi - mozda

10. Sein 2

11. Svejedno - zaba i njegovi drugovi.

12. NP

13. Clan

14. Ekipa iz Vr

15. UlG

16. Nub ekipa iz jagodine

17. m3 iz borce

18. decaci iz kraja

19. DiV

20. PBT

21. CS

22. x-freq

23. sabijaci vremena

E sad, verovatno su Fe i NP jedna ekipa, ekipe 9. 14. i 15 nisu sigurne,neko ce jos prodati, tako da ce to ostaviti verovatnih ~ 15 ekipa sto je sjajno, bice jedno dobro dota przenje :)

6.43b se igra, nema alhemista i bristlebacka, igra se 1 partija na allpick draft, lmap, kako ga ko vec zove, a da opet objasnim slikovito bira se sent-scourge-scourge-sentinel-sentinel...do kraja, a mozete birati i scourge i sentinel heroje.

Igra se na 30 racunara, videcemo da tamo rasporedimo 3 grupe radi lakse organizacije satnice (na turniru se NECE igrati grupe, sem tipa tacno 12 ekipa), compomaster (program, ne covek koji je gospodar kompjutera) ce biti zaduzen za izvlacenje parova, sta komp kaze tako ce biti. NECE (NECE, ponavljam NECE i nECE) biti dozvoljeno menjanje ko sa kim zato sto obe ekipe dolaze iz iste zgrade/palanke/grada,niti sto su dosle istim kombijem, niti bilo sta slicno. Znaci to me nemojte ni pitati.

Ako se vasa ekipa ne nalazi na listi, dodajte je (ako zelite da igrate naravno), ako se nalazi a ne zelite da igrate, naznacite i to.

Laki neka samo naznaci kad da budete tamo. Ako kaze u 10:00, tolerisace se kasnjenje od pola sata. Jedina ekipa kojoj je dozvoljen kasniji dolazak je potencijalna ekipa paje i crovaxa. Ukoliko vasa ekipa ne moze da igra pre/posle nekog vremena nazanacite to ovde pa da probamo da se uklopimo.

Eto bacite ovde ako vas jos nesto zanima.

mali bonus za kraj :

"E slejeru ko sad igra za deus dotu"

"Pa isti kao pre sem intrua mareta tikepa i zeca"

:S

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Laki neka samo naznaci kad da budete tamo. Ako kaze u 10:00, tolerisace se kasnjenje od pola sata. Jedina ekipa kojoj je dozvoljen kasniji dolazak je potencijalna ekipa paje i crovaxa. Ukoliko vasa ekipa ne moze da igra pre/posle nekog vremena nazanacite to ovde pa da probamo da se uklopimo.

Krenite da dolazite u devet, da bismo se okupili do pola deset i krenuli u turnir do 10h. Nije toliki problem doci do 9, a pomocice nam za kasnije. Posebno ako stvarno dodje 20 ekipa, gde se nadam da onda Igor zna sta radi i da na 30 racunara mozhe da organizuje 20 ekipa da se izigraju i da sve prodje kako treba, a turnir se zavrsi tipa do 19-20h.

To je to. Znaci okupljanje i dolazak je u 9h uz tolerisanje kasnjenja do pola sata.

Link to comment
Share on other sites

Sabijachi vremena. Kako ih ne pustiti da se takmice :)

Jedino Igore ne znam sta cemo da radimo ako dodje previse ekipa? Posto turnir ima ograniceno vreme trajanja i nema sanse da se produzava. Tako da dobro razmisli da li ces ograniciti listu ili neces i kako ces to da uradis.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...