Jump to content

Veliki Brat!


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aham, i i dalje stojim iza toga.

mada to da degradira mozak je krajnje uproshtjena verzija onoga shto sam rekao :]

sve ono isto sto sam ja rekao za WOW... i ostajem pri tome... a to sto igram 10h dnevno, posto je AV vikend, a tek sam izlevelovao, samo znaci da sam i ja retardiran... :)

Link to comment
Share on other sites

Sta se svi ischudjavaju za wikluhove mc sposobnosti? Imate ga skoro uvek kad je dram na akademiji vikendom ... chak stavise imate ga tolko da je smorio.

Chak je na kraju deo pesme shy fx-a ja mislim ili ko li je vetj u originalu te stvari posto je prepevana milijardu puta.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

danas sam raspolozen pa cu citati sve tvoje postove:))

matori, da je to videlo 3 miliona ljudi akademija bi uvek bila puna do bola, ovako sam ako neko svrati totalno razbijen, kao mi enkada davno:)

a ovako shta je on sve radio i ona izdrkavanja sa kojotom, to bash nije da su svi upoznati.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

sve ono isto sto sam ja rekao za WOW... i ostajem pri tome... a to sto igram 10h dnevno, posto je AV vikend, a tek sam izlevelovao, samo znaci da sam i ja retardiran... :)

LOL gladiator noooobbbb

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ova bosanka jeste dobra riba, ali brate ja nisam video gluplje i dosadnije bice u zivotu.

Kako cuje narodnjak ona djipi da igra

Kako ustane ujutro ona djipi da igra.

Da joj padne tona govana na glavu, ona bi ustala i igrala

Jebote onaj dan su joj bar 1000 puta rekli da pokaze sise, bulju i da blajvi. Zovu je po delu izduvnog sistema automobila sa OTO motorom. Kazu joj da se izuje, ona stvarno krene da se izuva.

Pa boze mili.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ova bosanka jeste dobra riba, ali brate ja nisam video gluplje i dosadnije bice u zivotu.

Kako cuje narodnjak ona djipi da igra

Kako ustane ujutro ona djipi da igra.

Da joj padne tona govana na glavu, ona bi ustala i igrala

Jebote onaj dan su joj bar 1000 puta rekli da pokaze sise, bulju i da blajvi. Zovu je po delu izduvnog sistema automobila sa OTO motorom. Kazu joj da se izuje, ona stvarno krene da se izuva.

Pa boze mili.

Ja nisam ispratio puno tog velikog brata, gledam ovo sto okacite sa youtube ako nije veliki smor i nekad ubodem one preglede dana, ali je meni ona Mimi vrlo zanimljiva osoba i svakako razbija predrasude koje covek ima prema odredjenim osobama. Ok, jeste ona plava, kvarcovana i prepechena plus silikoni, ali ovako deluje prilicno prijatno, jednostavno a ne deluje ni glupa. Mozda se varam ali sam na osnovu slika stekao potpuno drugacji utisak.

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam ispratio puno tog velikog brata, gledam ovo sto okacite sa youtube ako nije veliki smor i nekad ubodem one preglede dana, ali je meni ona Mimi vrlo zanimljiva osoba i svakako razbija predrasude koje covek ima prema odredjenim osobama. Ok, jeste ona plava, kvarcovana i prepechena plus silikoni, ali ovako deluje prilicno prijatno, jednostavno a ne deluje ni glupa. Mozda se varam ali sam na osnovu slika stekao potpuno drugacji utisak.

Upravo to. Za mimi sam bio zabezeknut kakva silikonska sponzorusa, a ona jadna cak i drlja po kuhinji, ima iq i deluje ako nista, barem dobro vaspitano . Definitivno cudno.

Jedino era nije izneverio moja ocekivanja. Sulud cikica krajnje kuceceg mentaliteta.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Upravo to. Za mimi sam bio zabezeknut kakva silikonska sponzorusa, a ona jadna cak i drlja po kuhinji, ima iq i deluje ako nista, barem dobro vaspitano . Definitivno cudno.

Da, to zaboravih da kazhem. Em je fino vaspitana, em rekoshe i da ne voli izlaske i splavove i to (?) a ako nista drugo ispade da je i sama stvarno zaradila onaj auto jer je dizajnirala tu odecu za te neke u hotelima, ili sta god. Sad, ako uspeva da se folira svaka joj cast :) ali s obzirom da ocigledno ume i da ponesto skuva i spremi, sa te strane bih voleo da pobedi. Fora je sto ocigledno ima kesha vishe nego pola njih tamo, pa je mozda zato bolje da te pare dobije neko drugi, mada opet, postavlja se pitanje ko :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...