Jump to content

Deadline - 14 Maj


Recommended Posts

Da, rok se blizi, dogovora nema.

Posle izbora sam bio 90% ubedjen da cemo dobiti vladu, sada jedva 30%. Sta dalje, postoji velika verovtnoca da ce rezultati "drugoga kruga" biti u dlaku isti. Sta onda?

Opet smo izabrali najgoru ociju, em 3 meseca tapkamo u mestu, em ce opet biti izvrsen udar na budzet zbog jos jednih izbora. To samo u Srbiji moze [:(]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

glasam za radikale sad
ne rise bate, svi znamo da necesh to uraditi.

ovaj dss se izgleda toliko nakrao da sad ne smeju sebi da priushte da izgube par kljuchih mesta u vladi. nadam se da ce na prestojecim izborima nestati.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ja sam prestao odavno da se nerviram oko nase zemlje, stanja u istoj, granica, kosova, politicara, cena...

svima bi ja metak u potiljak...

al da generalno u ocima ostalih izgledamo kao nesposobni retardi koji pokusavaju da uguraju valjak kroz trougaonu rupu na testu inteligencije, da, tako je...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

a ja mislio da ces da mi okrenes prase neko i ti si mi neki domacin, ua siso ua
ma doneo bi ti i vola da okrenemo, al znam da si mala sisica:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ovaj dss se izgleda toliko nakrao da sad ne smeju sebi da priushte da izgube par kljuchih mesta u vladi. nadam se da ce na prestojecim izborima nestati.

!

mada je i onaj bilde zhivkovitj rekao pokoju istinu i pametnu stvar juche na tv-u u nekoj emisiji. mozhe se dss-u da izvodi kad je ds takav kakav je sada i uopshte, kakav je od '96.

bilo kako bilo, radikali jedini mogu da profitiraju a mi svi u red lepo da nas shishaju :D

Link to comment
Share on other sites

imamo 15% glasova hocemo da budemo na vlasti. ako nam ne date, svejedno cemo biti do novembra, tako da mozete da nam duvate

i opet ce ljudi da glasaju za njega

e a u kurac sto sam otvarao ovaj topic, damn you statore

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

I nije tako uochljvo, zar ne?

Najchudnije je shto sve je isto kao i pre, radi se, porez se ubira, poslanici bar imaju dobru platu i izvanredan izgovor da ne rade, radnici shtrajkuju gladju (jer jelte nemaju chime drugim), investicije nas obilaze al' ni to nije toliko tragichno koliko ta fascinacija i tezhnja jebanja sebe samog.

Jbg, kako god bude loshe ce da bude, samo ostaje pitanje koliko.

Link to comment
Share on other sites

Najchudnije je shto sve je isto kao i pre, radi se, porez se ubira, poslanici bar imaju dobru platu i izvanredan izgovor da ne rade, radnici shtrajkuju gladju (jer jelte nemaju chime drugim), investicije nas obilaze al' ni to nije toliko tragichno koliko ta fascinacija i tezhnja jebanja sebe samog.

svaka cast :))

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ovaj dss se izgleda toliko nakrao da sad ne smeju sebi da priushte da izgube par kljuchih mesta u vladi.

nema to uopste veze sa kradjom

ima sa zhivotom =o)

svi oni (beza obzira na stranke) su povezani sa manje ili vishe legalnim organizacijama koje koriste od svojih ljudi na polozhajima, i sad ako bi ovi odustali od tih polozhaja, ljudi chiji profit direktno zavisi od toga bi ih malo mrzeli zbog toga (jer ih smara sto onda moraju da stavljaju u dzhep drugu garnituru =o))

sve u svemu nashi politichari su dno najgore, bash kakve smo ih zasluzhili

Link to comment
Share on other sites

Ima 2 varijante ili ce da Tadic da DSSu vojsku i BIA ili ce da DSS pravi koaliciju sa radikalima i da uzmu policiju, BIA i mozda vojsku, Velja ce dobiti kapitalne investicije a radikali ostatak, ne verujem da ce da ponavljaju izbore jer bi DSS na tome izgubio radije ce sa radikalima nego da ponove izbore jer ce sada imati manje glasova ja mislim.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Realno, nikome se ne ide u vladu, jer niko ne zeli da preuzme odgovornost za Kosovo. To je sve... Cim ode Kosovo, svi ce listom u fotelje... Tako da ni je vise ne glasam definitivno....

Edited by Milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

ne vidim kakva bi razlika bila da dodju radikali, ovi su nas vec oshishali do gole koze... otislo sve u pm... use i u svoje kljuse.... upravo se razmisljam da startujem sa nabavkom vatronog oruzja kad izbije neko sranje... od ove drzave nema leba...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sta nas boli uvo kad smo najveca NEVLADINA organizacija na svetu! :D

rur nije vladina nego milanova organizacija ;oP

on je i rekao da NISMO vladina organizacija :]

a gospodin mastermind previdja da radikale bole kurac da prave bilo kakvu koaliciju sa bilo kom. pogotovo ne sada. njima je najlakshe da sede pozadi, puste "demokratski" blok da palamudi i pravi sebi anti-reklamu. oni chekaju da im podrshka toliko naraste da sami naprave vladu.

ranije sam mislio da je to nemogutje, a sada ne znam shta da mislim. sve je mogutje :s

@milanche

u sluchaju da prodje martijev plan, on predvidja nadgledanje od 5 godina i izlazni period od 3 godine. to je sledetjih 8 godina kosmeta na glavama politichara, tako da ne mislim da se sad tronjaju oko toga neshto preterano.

@svi koji misle da ne mozhe gore

hoho, mozhe mozhe. uvek mozhe gore :]

i ne kenjajte shto se toga tiche. mislim, meni je bilo do jaja za vreme slobe jer je bio chitav sticaj okolnosti koji je pogodovao mojima koji su imali neke firme i koristili taj sticaj okolnosti da nam zhivot bude kul.

sad nemam pare za letovanja, o zimovanju netju da mislim, nemam kesh da upishem faks, razmishljam kako da se sastavim za mesechne rachune, da ne govorim o nekim zajebancijama tipa izlasci i slichno... i opet kazhem da je sada za vetjinu bolje nego ranije.

to opet ne znachi da je dobro, nego da je bolje. i to en znachi da do sada nije moglo mnogo bolje, ali moglo je i gore... i dalje mozhe :]

Link to comment
Share on other sites

a ds, dss, ldp su kao bolje?

eno vidim novi sad se raspada pod majom gojkovic, bash sam prekjuche bio, nisam smeo da spustim prozor od kola od prosjaka koji su molili za shaku zhita i grumen soli.

SVE stranke su govna, a najgora govna su ona sa krizom identiteta.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...