Jump to content

Deadline - 14 Maj


Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako dodje do novih izbora Radikli pobedjuju 80% posto,jer ce masa ljudi biti nezadovoljna i ogorchena te nece izadji na izbore.Poneki krhki dss-ovac ce dati svoj glas za radikale,radiklaso jezgro ce naravno kao po pravilu masovno izadji i eto nama radiklaske vlade

ps. Daj boze,jer nece imati izgovora onda, i konachno ce nestati pa makar i po cenu da ih trpimo par god na vlasti...

Edited by Savkeeeeeee...e!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kriza identiteta?

ono koje se pravi da je fino, da je evropsko govno sa cezare paccioti cipelama i armani odelima i svilenim kosuljama bez kravate, dok istovremeno krade iz gradskih fondova.

govno je govno, sa mashnicom ili bez

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

nisam glasao prvi put, a niti cu sada. A vi shto ste prvi put glasali i lozili se da ce neshto da se promeni, stavite prst na chelo i zapitajte se dal ste ispali moroni [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Opet se čepiš Laletu?

opet? zar sam ikada uspeo da ostavim pograshan utisak da to radim?

<ovde ubaciti ne preterano smeshnu i blago vulgarnu repliku na konto chepljenja zwerka, sa potencijalnim guest sarovima tipa kjoot, crnici, krastavci ili neko od nesposobnih i iritantnih lichnosti sa domace politichke scene [repliku srochiti tako da posle toga ivan postuje "lol fora"]>

;oP

Link to comment
Share on other sites

eno vidim novi sad se raspada pod majom gojkovic, bash sam prekjuche bio, nisam smeo da spustim prozor od kola od prosjaka koji su molili za shaku zhita i grumen soli.

Igi, nisam očekivao da ovako nešto napišeš, bar ne na osnovu jedne posete NS-u. Pričao sam sa mnogima iz NS-a i nisam stekao utisak da je grad nazadovao otkad je Maja postala gradonačelnik. Idem tamo bar jednom mesečno i mogu ti reći da je NS lepo sredjen. Pomenuo si prosjake... Pa u kom gradu ti živiš? [:)] Meni bar jednom dnevno dolaze na vrata(možda ih mrzi da se cimaju do bataje pa ti nemaš tu frku [:D] ), o ulici i prevozu neću ni pričam, tu ih je bezbroj.

Ne, ne raspada se. [;)]

Link to comment
Share on other sites

Ja cu glasati isto za radikale prvi put u zivotu, kad je bal nek je maskenbal :)

Ma hajde, ko bi rekao.

Oces biti u majici JSO ili Skorpioni?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

puko mi kurac od demokrata raznih. Sad je svako i njegova baba demokrata. Demokratska partija seljaka, demokratska partija kite marijanove, demokratsko sranje od govneta...

jebo im ja svima mater.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

ti nikada nisi chuo za sarkazam ili ironiju?

trebaao si josh malo da dodash, ovako ko te ne zna mogao je i neshto drugo da pomisli;)

svi oni (beza obzira na stranke) su povezani sa manje ili vishe legalnim organizacijama koje koriste od svojih ljudi na polozhajima, i sad ako bi ovi odustali od tih polozhaja, ljudi chiji profit direktno zavisi od toga bi ih malo mrzeli zbog toga (jer ih smara sto onda moraju da stavljaju u dzhep drugu garnituru =o))
mislish kao djilas bogdanovic akcija:) chak nisu doshli ni do drzavnog nivao vlasti a realno ostali su mala deca za njih dvojcu. mogu samo da zamsilim shta ce da rda ako ds dodje na vlast.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ma margi to mene mozhda i najvishe nervira, sto se neko vishe ne nakrade/postane toliko motjan da mozhe lepo da kontrolishe politichku garnituru i ishode izbora ko sto se lepo radi u americi, pa da imamo privid demokratije i da krenemo blago da napredujemo...blah...smara me chim pomislim o tome =o(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...