Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Mrak se skupio u kap

rano jutro kao slap ulazi u sobu

da l' si ikada pitala

tamne senke zidova ujutro gde odu

Oci su ti sklopljene

usne su ti umorne

ne ljubi me njima

nisu cvorci pevali dok je

iznad krovova svirala tisina"

Mega sam raspolozen. Lep je dan, a ja mlad. Svet je moj

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Jebi ga voodoo, pogresno je love you all tako samo potiskujes bes i opet ce ti puci zeludac.

inace skinuo sam sa neta (oh noez pirat) verziju 300 iz 1962 godine. Kako je dobra, cak imam trip da ce na trenutak glumci zaboraviti dal igraju u ben huru ili u 300 spartanaca :)

naravno zene su u postenoj verziji iz 1962 zene, a ne neke aktivistkinje koje uticu na odluke muskih.

Ima

Edited by Ivan_tm
Link to comment
Share on other sites

torrent sa isohunta 1.4 gb, isao full brzinom zove se 300 spartans (1962)

Meni je ovo prvi 1 maj u bgd nakod 10 godina :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Mrzim 1. maj, i ceo hajp povodom njega.

Hajp oko prvog maja? Ja nisam znao da to postoji :)

Stig'o mi mail od firme kod koje registrujem domene stalno, i kazhu da, postoje ICANN odlucio da spusti svoje cene, imam ustedjeno 0.03 dolara po domenu i da ce mi oni biti nabaceni na "kredit" i samim tim umanjena naredna uplata za taj iznos. Covece, bas su darezljivi! :)

Link to comment
Share on other sites

Evo sad sam doshao, otishli smo juche kod ortaka u vinograd, napili se, bilo extra. Sad tush pa da malo dremnem...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

koji ste smarachi. Kapiram ja kada neko ne voli neke praznike, jer i sam ne volim praznike tipa 8.mart, dan zaljubljenih itd... Ali ne razumem kako mozete da hejtujete na ovako lep dan, koji je stvoren za provod ili neko izlezavanje pod nebom bez ijednog oblaka sa sve cetiri podignute u vis

surduu.jpg

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Sada mi bas lale ispravlja pravopisne greske na away poruvu na MSNp-u. Dokon pop i jarice krsti vidim ja :) Bah nemam pojma ceo dan ne radim nista (pametno) ali kapiram da je cool jedan dan odmoriti samo postojati :)

Link to comment
Share on other sites

Sada mi bas lale ispravlja pravopisne greske na away poruvu na MSNp-u. Dokon pop i jarice krsti vidim ja :)

Ja samo da ti ne bi ispao nepismen prema svim tim stotinama ljudi koje imas na listi. Inace kopiram nesto na neke dvdove pa cu dalje do grada, a za to vreme ale pravi ovde zhurku isprobavajuci raznorazne mikseve i remikseve ovih, kako bi se to zvalo, house pesama.

Link to comment
Share on other sites

^^same

Ko da mora bas danas da se ode negde na izlet,rostilj,bleju ima jos slobodnih dana u godini.

Pa i nema :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...