Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate kruko, ajmo na plivanje u nedelju (:

ae brate. ja sve u fazonu kao da je danas nedelja pa se istripovah na trenutak.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

evo i mene posle dugo vremena ..bataliosam i cs i mrtvi komp ...retko kad ga ukljucujem ....prsao sam na kladzu :D

nepamtim kada si ubo istu... :D

@tema: uchim smaranje,sutra ispit...blaah!

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Bio mi drugar Nele :> pa smo otpikali VT malo u dublu. Nikako da pobedimo majka mu stara, ali krecemo da hvatamo fazone. Bice tu necega. A tek sto razbijemo tenkice sistemom "ti vozi a ja cu da pucam" ... :) Onda bio kod babe na suk/tlijasu, a pre toga duvan cvarci i kajmak, bas mi je fino bilo :)

Link to comment
Share on other sites

ekskurzija nepuna dva dan lol!

To ti je vise izlet.. :)

super tekma bila, drago mi je da je Milan prosao, ali sam ja opet vise gledao basket.. nem pojma sto to uopste gledam i nerviram se kad je jasno da smo raspad!

I vidim da ovima sa TV Avale super idu ovi prenosi tenisa... superlol!

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Sutra opet u raspalu shkolu, jooooj....

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

ovu eve reklamu ispod reklame za forum? ;o

pola dana proveo kod drugara, drugu polovinu gajbi, solo. posle duzheg vremena sam se dohvatio kuhinje. lep osetjaj kad sebi napravish dobro jelo. inache me bolela glava preterano, sretja svi ostali bolovi su prestali. gledao i dobar deo tekme (evo ti na ruzhni manchesteru:), i za divno chudo, nije mi smetalo da gledam sam... shta vishe. planirao shta i kako u sledetjih par dana... i uopshte ubudutje. slabo mi idu ti planovi do dushe. ke sera sera :]

e i da, dunja me obradovala sa knjigom. hvala ^_^

p.s.

shta se deshava sa lagom? jel zhiv... 'otju da igram onaj company of heroes sa nekim preko hamachija :/

Link to comment
Share on other sites

Iva has risen from teh dead :P

@ thread

smorio se, krlja mi jadna masina za sve pare... imam bednih 256 rama, a ocu da igram bloodlines... tako da zavrsim sa racunicom da od sat vremena igranja, 15 minuta actualy igram, a 45 blejim u kojerazne loadscreenove...

naucih sve txtove napamet lol [:D]

sad kao malo kontam da odspavam, 20 do 5 i tako to.. red je :\

jos koja partija bubbleshootera, pa koma ;]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

joj, mami me ovaj baner. probao bih eve, opasno se lozim na te spejs igre, al' se plasim da se ne navucem, iovako sam tanak sa vremenom, ne treba mi jos to u zivotu...sinoc sam se mega smorio sto radim ujutru, bas sam bio u fazonu "ah da mi je jos jedan dan".

a onda sam skapirao da bih taj dan preblejao jer sam zavrsio sve sto imam da zavrsim, taman malo da me smorio do vikenda pa opet odmaranje i bleja.

tako da cu ipak da probam eve [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ja necu da se pridruzim univerzumu jer pise "pridruzi se" i "probaj" umesto "pridruzite se" i "probajte"

Mi gospoda volimo da budemo tretirani kao gospoda

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...