Jump to content

General Movie News Thread...


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate koji kurac reset fransize spajdermena?!

mislim nisam neki fan prva tri dela, ali sad ga resetuju pa ce da snime jos 3 sranje filma?!

pa onda tri spectacular spiderman, pa onda tri extraordinary spiderman, pa onda jos tri ultimate spiderman mislim DOKLE PITAM DOKLE

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

eh, kol'ko sam se ja čudio pre godinu dana

mislim, i dalje se čudim, ali sam se i čudio :D

pa pare, šta drugo, spajdi merchandise se prodaje ko luda. also, jes da je i meni, kao i mnogima verujem, raimijeva trilogija još uvek sveža i (for the most part) dobra, tendencija je studija da prate mračniji i gritty-ji fazon koji svi superhero filmovi nowadays furaju, pa je pao reset

nego, nemam nešto nameru da gledam ovo, al reko da okačim :D

:-)

Link to comment
Share on other sites

pa onda tri spectacular spiderman, pa onda tri extraordinary spiderman, pa onda jos tri ultimate spiderman mislim DOKLE PITAM DOKLE

До смака света! Односно, када најаве римејк Одисеје, чије ће приказивање спречити елијени лично, који се возе на монолиту као да је летећи ћилим : )

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@brue

verovatno jesi cim kritikujes dzeksona, ali, jesi li citao hobita pa se zalis patuljke?

a normalno da ce biti drugaciji sada kada se film vrti oko njih jos su ti patuljci iz gospodara koji je snimljen pre 10 godina

ali razumem tvoje negodovanje, svako je stvorio neku sliku u svojoj glavi nakon citanja knjie, nemoguce je ugoditi svima

Link to comment
Share on other sites

Da, žalosno je što je i Džekson stvorio sliku u svojoj glavi i o LOTRu i o Hobbitu. A pitam se da li je uopšte i pročitao dotične knjige. Tj tvrdim da nije.

Ps. ovde govorimo o rasi koja je "nastala" od zemlje, gde pripadnici od malih nogu rade na kopanju, obradi kamenja i metala. Pri tom su visoki metar i žilet. Ne govorim ovo u smislu visine, već u smislu šta takav težak fizički rad napravi od tela sa tolikom visinom. Klasična slika to "pokriva", a ove spodobe iz novog filma - NE. Malo je dečko pobrkao hobite i patuljke. Šta će jadan.

FiliKiliHobbit.jpg

Majko rođena. :fp:

Svaki put se setim onog starog vica o američkom reditelju koji snima Tajnu večeru i pita scenaristu - "a koji su ovih 12 oko Isusa?". "To su apostoli". Reditelj: "ma šta samo 12? Dajte ih 50! I dajte neke žonglere i slonove iza!".

Link to comment
Share on other sites

uf, dobro je, nisam jedini :D

http://www.youtube.com/watch?v=653OdfJXOWA

edit: da stavim i pun trejler

i brue, jes da se slazem s tobom, al' mozda ih ipak treba videti u full motionu pa doneti konacni sud. no kapiram sto rejdzujes, ja isto, dok gledam ovu sliku, prosto ne vidim dwarfove nigde.

Edited by Mr. Nobody

:-)

Link to comment
Share on other sites

Кили и Фили су чак и најподношљивији ако узмемо у обзир да они јесу ''млади и вижљасти'', Торин ми је баш фејл, изгледа ко неки геј Борг или неки лик у дечијем филму који је представљен лутком Џима Хенсона:)

Балин и Двалин заправо могу да прођу, што се мене тиче, најдворфастији су. За Бомбура и оне Побеснео Макс ликове и даље имам луду наду да је неки првоаприлски тизер, мислим, само им фали цистерна са нафтом да јурцају за њом:)

Са друге стране, морам да се уздржим од претераног кењања јер то је ипак Хобит који има МНОГО другачију ноту од Господара/Силмарилиона/блабла прича. Овај има овакву капуљачу, овај онакву, овај се заглавио па је било смијешно, хопа цупа, сам стил писања и те како допушта рофл патуљке. Верујем да је зато Џексон урадио ово што је урадио, мислим, ако погледамо ЛОТР, патуљци су готивни скроз (читај стереотипни нордијски фантази патуљци, а ја волим стереотипе кад је фантастика у питању).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

e, a sto ti smeta bombur? :D on je meni mozda i najokej ispao.

da su iskarikirani svi, jesu, do granice da ne izvaljujes da l' je dwarf (as we recall it) uopste na slici, al jebiga, valjda znaju sta rade :S da nije ovo covek koji je radio lotr, kenjao bi' jako zbog nekih slika, ovako mu dajem lufta i gutam govna :D

:-)

Link to comment
Share on other sites

Бомбур ми је беззе јер је промашио сетинг:) Личи ми на неког лика из луна парка из 1927. који наплаћује карте:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

a, to :D da, malo je silly obucen vaistinu. ja to maltene nisam ni registrovao od nekih drugih problema kojih imam, poput kilija cara

Rise of the Planet of the Apes - Extended Clip

http://www.youtube.com/watch?v=a399lde68vw&feature=related

nemam pojma da l' ce mi se svideti film, ali ojebali su kol'ko su dobro uradili facijalne ekspresije na majmunima

:-)

Link to comment
Share on other sites

uf, dobro je, nisam jedini :D

http://www.youtube.com/watch?v=653OdfJXOWA

edit: da stavim i pun trejler

i brue, jes da se slazem s tobom, al' mozda ih ipak treba videti u full motionu pa doneti konacni sud. no kapiram sto rejdzujes, ja isto, dok gledam ovu sliku, prosto ne vidim dwarfove nigde.

koliko jebeno predobro izgleda.

i glumac mi je sjajno castovan za razliku od tobija koji mi u svim scenama kad je piter parker deluje kao da se ukenjao.

jedino sto mi se ne svidja sto rade kompletan reset fransize od samog postanka spajdermena pa nadalje, bilo bi mi daleko bolje da su ga jednostavno ubacili u neke poznije godine, da je on vec spajdermen godinama, da vec zna sve fore i forice i da samo skakuce i jebe mame xD

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...