Jump to content

RHCP


f4ts0

Recommended Posts

Oni su ljudi ikone. Trebamo da budemo srecni shto smo ih uopshte videli jer se njima mnogo jebe da li ce vishe da sviraju bilo gde koliko imaju para...

ovo je pogrešno na toliko nivoa da je gre'ota navesti samo jedan, pa ću ostaviti tebi da razmisliš malo o tome što si napisao :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mislim da bi trebao da banujem ovog lazu.

A ovo za ikone i to, mogli su da onda dodju na minut, i mi kao vaaaau, oni su ikone, i platimo tih 1500 dindzi :)

Entonija je jako bolela glava i imao je povishen pritisak.

i kakilo mu se :)

Link to comment
Share on other sites

@Stija

Moglo bi da se diskutuje o tome sto si ti rekao samo ukoliko je svaki koncert na kome je bilo 100 000 ljudi imao do sada takvih problema. Nazalost nije. Sta mislis koliko je ljudi bilo na Colinom koncertu? Dakle, drzava nema ama bas nikakve veze sa tim. I slazem se da potrosaci nisu zasticeni, ali ni to direktno nema veze sa drzavom, jer drzava ne moze da reaguje pre trzista, a prava potrosaca pocinju da se uvecavaju tek sa zasicenjem trzista, a nase trziste je daleko od zasicenog. Itd. itd.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Nije "misa tumbas" nego "nesa tumbas" :)

P.S. Do jaja mi se svidela ona makedonska d'n'b grupa. Dajem im 2 bambija [:D]

Nije nego Misha Tumbas [:)]

I da, i meni se extra svidela grupa Kiril. Mnogo dobra muzika, podize bash masu, skroz kul. Sad bash trazim da dl-ujem neshto od njih...

Link to comment
Share on other sites

Nije "misa tumbas" nego "nesa tumbas" :)

Inache ustao sam tog dana u pola 6 a stigao sam kuci u pola 5 ujutru... Znachi dao sam 22h samo za 1h njihovog nastupa :)

Bio sam na 4 m od bine ^^ ali isplatilo se svo to chekanje.

Inache ako nekog interesuje shto su ranije zavrshili - Entonija je jako bolela glava i imao je povishen pritisak. Tako da nije mogao da izdrzhi josh pola sata sviranja...

Sve u svemu mi Srbi smo seljaci shto smo na kraju bacali flashe i vikali "uaaa"...

Oni su ljudi ikone. Trebamo da budemo srecni shto smo ih uopshte videli jer se njima mnogo jebe da li ce vishe da sviraju bilo gde koliko imaju para...

P.S. Do jaja mi se svidela ona makedonska d'n'b grupa. Dajem im 2 bambija [:D]

brate,nit kraceg posta nit vise gluposti :))))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Evo shta su svirali u Udinama sinoc

01 Intro

02 Can't Stop

03 Dani California

04 Under the Bridge

05 Jam- 21st Century

06 Jam- Parallel Universe

07 John solo: Maybe

08 Snow

09 Get on Top

10 Emit Remmus

11 So Much I

12 Me and my Friends

13 Jam

14 Hump de Bump

15 By the Way

16 Chad drum solo

17 Flea trumpet

18 I Could Have Lied

19 Sir Psycho Sexy

20 They're Red Hot

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

evo shta su svirali u Udinama (Italy) dan nakon nastupa u Srbiji:

01 Intro

02 Can't Stop

03 Dani California

04 Under the Bridge

05 Jam- 21st Century

06 Jam- Parallel Universe

07 John solo: Maybe

08 Snow

09 Get on Top

10 Emit Remmus

11 So Much I

12 Me and my Friends

13 Jam

14 Hump de Bump

15 By the Way

Pa na BIS:

16 Chad drum solo

17 Flea trumpet

18 I Could Have Lied

19 Sir Psycho Sexy

20 They're Red Hot

...jbg.......... sta da se radi... opet smo ispali indijanci...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

sto se tice putarine, mi smo isli autoputem za zagreb, pa se iskljucili kod rume i platili 50 kinti

jeste malo duze, ali nije bilo guzve i izbegli smo putarinu

A kako ste tacno izbegli putarinu?

zato su nas sacekali panduri i naplatili 1000 za preticanje preko pune linije (preticali smo kola koja su ukljucila sva cetiri i isla ~5 na sat).

I vas? :)

Sad posle 2 dana kad nisam dobio ni jednu od umisljenih bolesti koje su mi se rojile kroz glavu dok sam kisnuo (seboreja mozga, prehlada slezine, mekoca kostiju, utapanje zeluca....) u stavri bas je bilo kul iskustvo i veliki nauk :)

Na spektakle u budimpestu, jeftinije je, bezbednije je i bolje

Tvoj glavni problem je sto si baba, ne sto je bila losa organizacija :) I to sto nisi mogao da igras WoW na koncertu. Uostalom to si pricao i pre nego sto je koncert uopste i poceo :))

Moje generalne impresije su da je koncert bio ok, moglo je da traje duze, ali nista strasno. Organizacija nije bila nesto znatno losija nego inace, mozda su ljudi iz Beograda samo to malo vise osetili posto koncert nije bio u Beogradu - recimo sa Bjelog Dugmeta se peske duze izlazilo, jedino sto su mi kola posle bila parkirana u normalnom delu grada (da ne pricam o tome sto sam pisao u sred gomile jer je bila velika guzva kod wc-a, sva sreca pa je onaj pesak na hipodromu upijao :). Kisa nas je bas nesrecno pogodila, ali dobro, meni je bas bila avantura dok sam dosao do kola, a posle sam relativno brzo stigao kuci, jos sam imao srece pa su mi u gepeku bile suve RUR majce :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ja sam poneo RUR maju, da se presvuchem kao, ali je i ona bila mokra kada sam krenuo da je izvadim iz ranca, tako da nije bilo poente.

Taj 5-ti lik je Josh Klinghoffer, svira sa njima kao support. Stari ortak od Johna i na ovoj turneji ide svuda sa RHCP.

Link to comment
Share on other sites

E da, kad rece majice, pohvalio mi se Desha da je sreo nekog sa RUR majicom i da su se "ispozdravljali". Ko je to bio od delija? :)

Pertu je jedini bio u RUR majci od onih koje sam ja sreo, ja sam majcu obukao tek u kolima, a i setio bih se da sam ga video :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

da ne pricamo o stonsima, koji zajedno imaju 250 godina, a cepaju preko 2 sata svaki koncert. kroz njih tek sta je proslo poslednjih 40 godina, to bog sveti zna...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...