Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

kako volim kad odem nesto da pokupim i onda zavrsim 2+ sati na slotu :))

i jebeno nit mi da da uzmem pare,ali mi ni ne da da puknem

i onda pizdim

uzeo jedva 300kinti +a

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sinoc sam cula pricu ...

Cuo sam i ja, samo verzija ide da mu je ona izduvala na kalisu, i da su joj doktori rekli da je te bakterije mogla da dobije samo sa lesa ili zivotinje.Tako da mozda je tip animal fan.Nego da sacekamo mi Snezanmu da se javi sa vise informacija.

Link to comment
Share on other sites

moj grad je od vecheras oslobodjen posle deomkratske upotrebe sile zandarmerije nad jadnim seljacima koji nisu mogli da se odupru koliko su bili pijani i punih stomaka od neke kobasice, mada opet nije fer da dobiju toliko batina, naravno kamere su bile sve iskljuchene, u vestima rekli da su se seljaci povukli bez incidenta :|

koliko sam chuo iz pouzdanih izvora planiraju da svaki seljak donira, za sledecu undercover akciju, po jedno svinjche od 15-20 kg i da se tako skupi 200-300 svinja i da se dotichni puste u centru beograda :D:D yay, ziveo srpski seljak, to ce biti smeshna slika :P

tako da drugari kome mesa fali eto prilike

sto to ovde kucam nemam pojma, bio na basketu opet, jedem princes krofne, srkucem nektar djus, sredjujem zulufe i palim u provod wheeee

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

another monochrome night comes to an end

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

sam sam sebi iskopao rupu.

sad je vreme da se iz iste sam iskobeljam.

sutra vec vidim dan

11:00 - idem na posao.

"da li ste mi nasli torbu sa knjigama?"

I verzija

"jesmo"

ja:"super, shta danas radimo?"

II verzija

"kakvu torbu?"

"ostavio sam istu u busu jer ste me vi retardirani odvukli u jebani NJ iako sam rekao da necu da idem. PRIMITE MOJ OTKAZ govnari"

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Jebeni nemacki... Nit pametnije nacije nit glupljeg sistema brojeva i jos glupljih clanova.... Mogo sam da ucim lepo spanski pa da lepo placem sa jos jedno 5 ortakinja: "O zato sto je Mariji umro pas od njenog zubara, o zasto??" ali neeeeeeeeeee ja sam morao nemacki da pocnem. %$@#^$&&%$.. masam-fasam.... Uffff sada mi je bolje... Danas cu da se zajebavam, ne mogu vise da ucim [:)]

Link to comment
Share on other sites

ho ho ho >:)))

achtung achtung , stator , jederman muss sehr gut Deutsch sprechen ! :))

nemoj da ti dodje komandant Sheyn Spieler da te malo "poduci" :))) (btw.300 dindzi cas,samo zato sto si rurovac ;) )

Edited by Sheyn

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

jbg igi...

al to je bg...

ovo je zrenjanin. jos uvek poprilicno novo trziste.

bar koliko ja kontam.

neam pojma... potrudicu se, probati.. ono, to me nista ne kosta.

ako nista, naucicu nesto :)

ne znam za zrenjanin al u so ako nekom trazis vise od 100e za sajt, samo se blago nasmeju :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

nego, jeste primetili da onaj formica samo prca otkako je u ameriku otišao? gde se uplaćuje ta amerika, da prcamo malo i mi? :)

sta se zhalish, ti jebesh skoro svaki dan ;o)

inace ubise edarda starka, bas sam se smorio :(

=o)

josh jedan srecan korisnik georgea martina, zadovoljan sam

EDIT: e stvarno, uvek huce da pitam, al zaboravim - sta je RHH? :))

rour stjasni hodin ;o)

Jebeni nemacki... Nit pametnije nacije nit glupljeg sistema brojeva i jos glupljih clanova.... Mogo sam da ucim lepo spanski pa da lepo placem sa jos jedno 5 ortakinja: "O zato sto je Mariji umro pas od njenog zubara, o zasto??" ali neeeeeeeeeee ja sam morao nemacki da pocnem. %$@#^$&&%$.. masam-fasam.... Uffff sada mi je bolje... Danas cu da se zajebavam, ne mogu vise da ucim [:)]

statore nemachki je jezik buducnosti, realno

a i chief wiggum kazhe da osoba koja govori nemachki ne mozhe biti losha

und du kriegst die zuneigung von freulein Heisse Hosen dazu \o/

elem lepo pocheo dan posle lepe vecheri...imam srezhem neke diskove pa malo bleje josh, nedaj bozhe otvorim knjigu...i tako =o)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...