Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vratio se od devojke.

cela notj... a danas imam jedno predavanje, basket mec protiv Karipskih Nacija i posao. a gotovo da nisam oka sklopio.

aj na kraju dana pisem kako sam/ako sam preziveo. :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Sabio sam elektrotehniku, ima da dobijem bar 4...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

cimao se nešto po gradu levo-desno. smara ova vrućina, hoću bar u zimskim mesecima da se ne znojim!

videti se sa svima do kojih ti je stalo... naci ih, pozvati a tako malo vremena...

pa si onda došla na net da se oprostiš od mene?

malo da se prosetam s drugaricom do chine

ne rise da ideš tamo svojom voljom? :)

Link to comment
Share on other sites

dva dana sam cekala da mi upisu ocenu..tek je prosao prvi rok a ja sam vec popizdela zbog guranja, cekanja i laktanja u redovima..a jos vise zbog bezobraznih profesora koji zakazu jebeni upis na koji naravno ne dodju ili dodju sa 5 sati zakasnjenja..

inace, lep dan danas : ))

idem posle do grada da se nadjem sa drugaricom..

e da, jedno malo upozorenje..ne dajte da vas iko ikada nagovori da gledate -the lake house-, film je neopisivo sranje..

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

cimao se ceo dan na faxu, pa onda u nekoj bleji sad dodjoh kutji da odmorim kad ono medjutim .. mozhda padne josh neka bleja vecheraske .. ke vidimo. josh malo pa se blizhim d-dayu :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...