Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Ustao jutros u 8, bio kod zubara, vratih se kuci oko pola 10, ponovo legao da spavam :), i ustao sada. Sada pravac u kuhinju, na malo pasuljcine i nekog finog mesa i pichim u skolu. Imamo 4 chasa, bice kul zezanje :).

Edited by KingLui[FOG]

skipper.jpg

The only light at the end of the tunnel is light of upcoming train.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da skratim pricu, kao ta neka njena drugarica izasla na blejvoc, tamo je startovao neki decko i on joj se mnogo svidi, kao apsolvent na pravima, opusten, duhovit blabla..i tu se oni ljubili, razmenili brojeve i otisli svako svojoj kuci..i, kad se ona ujutru probudila skapira da su joj izasli neki plihovi svuda po licu, nesto fujfuj odvratno : )) i ode kod lekara..onda oni prvo nisu mogli da izvale sta je to, pa je to ispitivalo zilion doktora i na kraju su joj rekli da je to od neke bakterije sa nekih mrtvih celija ili jbm li ga..uglavnom to moze da se dobije od lesa odnosno od kontakta sa lesem..onda su zvali policiju blabla, ona im ispricala sa kim je sve bila u kontaktu tih dana, dala im broj od tog decka i kad su otisli kod njega, u stanu nadju 2 lesa..devojku je na blejvocu (aj sad neko nek se ubaci sa 'tako joj i treba kad je fenserka i ide na blejvoc' : )) startovao jebeni nekrofil..

e sad, ja nemam pojma dal te bakterije stvarno postoje, dal se to stvarno desilo, meni vise lici na scenario za neki film, al ono : ))

prica istinita skroz na skroz... znam pandura koji radi na tom slucaju...

za opkladu nosila 305m kabla, bem im misha mishijeg, ali vechera i josh shto shta uz vecheru mi se veselo smeshe :o))))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

jbg, kučkice, to je samo ekstreman primer inače veoma raširene pojave. idioti se ponašaju užasno, pa je zato normalnom liku pet puta teže da nađe ribu, jer su istraumirane, što posredno što (nažalost) neposredno.

BRAVO!

@topic

Spava mi se uzasno ovih dana....ovo vreme ubija.....radim prevod nekog uputstva za celu Srbiju, preko 50 strana....poginucu.... [xx(]

Ovi nasi vojnici sa Bataje se bas nesto razleteli poslendjih nekoliko sati....izadjem ispred firme i vidim jedan avion koji podseca na Lear Jet i dva borbena kako se jure, a lete JAAAKO nisko.....odlican prizor!

Edited by AlexG
Link to comment
Share on other sites

BRAVO!

@topic

Spava mi se uzasno ovih dana....ovo vreme ubija.....radim prevod nekog uputstva za celu Srbiju, preko 50 strana....poginucu.... [xx(]

Ovi nasi vojnici sa Bataje se bas nesto razleteli poslendjih nekoliko sati....izadjem ispred firme i vidim jedan avion koji podseca na Lear Jet i dva borbena kako se jure, a lete JAAAKO nisko.....odlican prizor!

Jeste i ja sam uzivao :)

mada pomislio sam kad vec 4 godine placam poreze, doprinose, take i firmarine, bas su mogli da vuku jedan pano na kom pise "Deus - kakvi avioni takvi i kompovi"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

uzashno neko vreme danas, smorio sam se na trchanju pritisak me oborio :/ sad da se bacim na neki has, pa da zasuchem rukave stizhe komp sa kojim tju morati da se prcam bar 4h :/

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

probudila me keva u fazonu zove me na mob i ja onako pospan ne mogu da verujem sta mi govori

"Sine,pojavili se neki likovi koji idu kao od kuce do kuce i uzimaju uzorke vode,a to u stvari samo osmotre okolinu i onda se vracaju i pljackaju te kuce"

ja reko "ko bre pljacka sta pricas,sta lupas" a ona jbt kao zakljucaj se,dza bu,pa kad oni dodju nek zvone taj neki rad,ja umro od smeha i reko,vazhi mama i nastavio da spavam,sad bas gledam da li mi nesto fali u dvoristu ili ne daj boze gajbi,znajuci moj san :)))

jbg, kučkice, to je samo ekstreman primer inače veoma ra

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

sinoc sam cula pricu od koje mi se celu noc povracalo, bas me ozracila..s jedne strane mi izgleda tolko neverovatno da se to desilo, al opet devojku koja mi je to ispricala znam jako dobro, ne bi me lagala..jedino ako su nju lagali..

da skratim pricu, kao ta neka njena drugarica izasla na blejvoc, tamo je startovao neki decko i on joj se mnogo svidi, kao apsolvent na pravima, opusten, duhovit blabla..i tu se oni ljubili, razmenili brojeve i otisli svako svojoj kuci..i, kad se ona ujutru probudila skapira da su joj izasli neki plihovi svuda po licu, nesto fujfuj odvratno : )) i ode kod lekara..onda oni prvo nisu mogli da izvale sta je to, pa je to ispitivalo zilion doktora i na kraju su joj rekli da je to od neke bakterije sa nekih mrtvih celija ili jbm li ga..uglavnom to moze da se dobije od lesa odnosno od kontakta sa lesem..onda su zvali policiju blabla, ona im ispricala sa kim je sve bila u kontaktu tih dana, dala im broj od tog decka i kad su otisli kod njega, u stanu nadju 2 lesa..devojku je na blejvocu (aj sad neko nek se ubaci sa 'tako joj i treba kad je fenserka i ide na blejvoc' : )) startovao jebeni nekrofil..

e sad, ja nemam pojma dal te bakterije stvarno postoje, dal se to stvarno desilo, meni vise lici na scenario za neki film, al ono : ))

ako je stvarno tako bilo onda ja ipak i dalje ne mogu da verujem : ))

ako nije, neko ima vrlo bujnu mastu : ))

eto, nadam se da sam vam bar malo zgadila dan kao sto je meni ta devojka sto mi je pricala sinoc : ))

"neka drugarica" - hell yeah, sine nem'o da lazhesh, svi smo mi tu nashi [:D][:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

zavrshio sa januarskim rokom, danas skinuo sa spiska poslednji ispit, sinoc nisam nesto posebno spavao, sada idem da spavam, a mozda cu malo da radim, veceras cu malo da se izivim....

keva u transilvaniji, cale u surduku, mir i tishina, sutra sa burazerom i dedom na neki mega rucak....u ponedeljak stize avans. zivot se zahuktava.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

danas u New Jersey, moram da radim utakmicu.

jebem ih retardirane lepo sam im rekao da ne mogu da radim Pon, Sre, Pet.

ali morali su da mi upropate petak vece.

ali aj kad se vratim bice ekstra.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Zavrsavam sa poslom, pakujem se, tusiram i palim na vikendicu sa drustvom... kola su vec spremna. Ceo vikend <o/

12 gajbi piva + dva manja burenceta, ona za poneti... ako prifali ima gde da se kupi :P

7 vodki

3 flase absintha + neki likeri i raznorazna sranja

mnogo vina i redbullova ...

Jedva cekam da vidim ortkinju koja sabija dva cista shota absintha jedan za drugim, i da posle toga nije pijana - sere ko foka bre, tako da ce veceras da se izblamira :) Al neka...

ou jea.

EDIT: e stvarno, uvek huce da pitam, al zaboravim - sta je RHH? :))

Edited by Nikola_

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

prvo mi je na pamet palo happy hour

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

veceras aerobik, pa trk na tusiranje i zurka kod ortaka kao i sto je bila u subotu. razmisljam da li da obucem ono sto sam do sad mislila da obucem..

ivon: bas je bljak prica, jadna devojka... samo jedna zamerka: previse smajlija :))

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...