Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Pa pazi, ne pada mi napamet da trosim pare da neke "brendirane" televizore, kad ovi savrseno sluze svrsi. Ne bih kupovao da nisam prethodno "istrazio". Dosta kolega imaju, konkretno, Vivax-a, imaju ga i moji matorci i u poslednje dve godine se pokazao kao jako dobar proizvod za te pare....tako da sam i ja pazario to cudo

Nema veze, uvek treba pomoci hrvatsku ekonomiju :)

A sto se samog vivaxa tice, sve te tako "alternativne" marke uzimaju panele od jedne (ili max dve) firme, pa ti je sve jedno koji kupis jer ce slika biti ista. Samim tim nema razloga da placas 50-100 evra vise za "ime", kada i ovaj radi identicno. Jedina razlika je u plastici tj. "skoljci", pa eventualno ako je bas ruzan onda ne kupujes taj.

Gledam ovo vreme nenormalno... kada sam isao do grada, bilo sunce, odjednom doslo lose vreme, sve se namrcilo, onda srecom nije pala kisa, onda odjednom oko tri opet sunce izaslo, potpuno loodilo. A potpuno mi se dopada ovaj deo price u kojem je preko dana kao 14-15 stepeni sto je super, i onda kako padne mrak samo predje u minus :))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nista, bice bolje 17tog, ako uspem da nastrebam vektore :/

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

uzashno posle onakve kul blejke sinotj nisam uspeo da zakuntam do 05h :/ uhvatio se u neku klasika nerazmrsivu vezu razmishljanja i jbg. i opet me neshto zajebava desne ruka dodushe biceps sada :/

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

rsmo, pade mi pritisak... ispit je prosho onako... bozhe daj da polozhim...

sve u svemu, sutra josh jedan... i prekosutra i im done... al nadam se da ce ovi bolje proci...

joj, smorio me ovaj danas... radio sam, al ochigledno nam je dao pogreshu informaciju...poshto pola onoga sho nam je dao poglavlja koja ce kao biti nisu bila...

blah

hrana krevet+ serija kunt 2-3 sata i ponovo study

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

Bio na faxu. Moja ideja je bila da mi samo upishe ocenu iz osnova ekonomije izvedenu iz bodova sa 2 kolokvijuma. Medjutim, poshto je bitna ideja profesora, on mi je objasnio da moram da donesem seminarski i josh da odgovaram drugi deo knjige usmeno. Mislim da cu da se upucam. Probacu da donesem seminarski i da regularno dodjem u drugom terminu kao da se nishta nije desilo...

Nego, posle faxa ode nas par do jedne ortakinje, kojoj je sluchajno banuo i jedan drugar. I, ispostavi se da lik vezba trikove sa kartama, novchicima, nakitom itd, vec nekoliko godina. I pokaze nam desetak trikova. Ljudi, ja sam ostao totalno zapanjen. Ako je neko gledao film David Blane-a Street Magic (ili tako neshto), tachno ti trikovi, sve isto, s tim shto se deshavalo pred mojim ochima. Totalno sam zapanjen i dalje. Totalno neverovatno shta je lik radio.

Link to comment
Share on other sites

konacno sam zavredio pravo da krenem na pocinak.

ne vidim

"Sad nebi mogo da karam ni za gajbu ladnog piva" - N.K.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

evo kapiram da se desava sve. pa i ovo.

smuvao jednu ribu pre neki dan ovde u domu, i danas oko 11 odemo kod nje u sobu i njena cimerka izadje i sve tako super tece i odjednom. fire alarm.

svi napolje.

oblaci se... u sebi:"o sreco Bozija"

vracamo se posle 45 minuta cekanja ispred doma da FDNY chekira shta je bilo i opet odlazimo u njenu sobu. i za jebanih 7 minuta, novi alarm.

"MARSH U PICKU LEPU MATERINU I TI I ALARM SRCE TI JEBEM"

i sada sam se naravno vratio u sobu praznih shaka.

edit: malopre pricao sa bivsom ribom. srce mi kuca 150 na minut.

znachi kako mi je krv provrela kad me je pozvala, i onda kao stari fazon riba "ne znam shta se desava, ne vidim nista" - a u stvari sve vide i sve znaju.

i koji sam joj hejt sasuo... sada kapiram da ne zasluzuje ni u signi da mi stoji.

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

uvrila mi voda za kafu....

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

danas sam stigao tachno do pola cilja kojeg sam postavio sa trchanjem \o/ jeste da mi se vrtelo u glavi kad sam doshao kutji al sam tako bio pun shto sam izgurao :) btw sreo sam i daliborku vb na trchanju lal

nemam nishta jbn u frizhideru moram da se iscimam napolje da kupim neki has :/

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...