Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Sinoc bio na rodjendanskoj proslavi, fino bilo a i mentalno sam se odmorio :)

A danas sam kao pravi veseli vracharac prionuo na kalenicevu pijacu, no medjutim u podne, a ne u 8 ujutru ;) I onda me tamo u'vati ona serija 5 minuta sunce - 5 minuta sneg - 5 minuta sunce - 5 minuta sneg, ali sam se zato vratio gajbi sa stvarima koje nisam ni mislio da kupim :) No medjutim, pazario sam novi otvarac za konzerve, tako da mi je to super, i jos neke druge stvari koje su mi trebale.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sinoc bila u tramvaju,bilo bas cool,ali sestra i ortakinja se smorile od dima(jeste "malko" bilo zagusljivo) i onda smo otisli oko pola 2-2 pa do plastitja,ali tamo r'n'b i + 250 za ulaz i jebiga ;P :))

inace,mrzim ljude koji nemaju sto i onda ostavljaju pice na mom stolu i na cirkaju to isto pice ravno sat vremena ! ! ! :P

to mi je takodje za nauk da nikada i sama to ne radim ;)

a da,muzika u tramvaju je eeeextra ! :)

i ja sam bila u plastiku sa ortakinjama mada su nama rekli da ne treba da platimo ulaz i da ce obezbedjenje biti pored nas ha! lol [:D]

ja se i ne secam bas da je juce bio r'n'b...

al ti verujem...

Link to comment
Share on other sites

i ja sam bila u plastiku sa ortakinjama mada su nama rekli da ne treba da platimo ulaz i da ce obezbedjenje biti pored nas ha! lol [:D]

ja se i ne secam bas da je juce bio r'n'b...

al ti verujem...

pa da je kruko obukao suknjicu mozda bi smo prosle kao cetiri slatke tinejdzerke,ali ovako smo morali da platimo ;)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

pa ja i jesam slatka mala tinejdzerka u dushi, jesi videla kako sam odlepljivao na yu nostalgiju =)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

jedva ustadoh iz kreveta jbt. shto je najcrnje tek sutra posle akcija provaljujem koliko sam se razvalio juche =) sretjom pa bog pazi pjance i vratih zhivu glavu iz nedodjije :))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pa ja i jesam slatka mala tinejdzerka u dushi, jesi videla kako sam odlepljivao na yu nostalgiju =)

bejbe,prepisujem ti kao zaostavstinu onu moju kasetu "crvene jabuke" ! :)

Crvena-Jabuka-1986-Crvena-jabuka.jpg

@marinica

ma nije on jos toliko popularan,da bi smo zvali "skandal" da ga slika u plastiku ;)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

probudio se malo pre,otrcao u kladionicu i evo sad iscekujem derbi...nocas cu morati da pisem puskice,oh radosti...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

oci me bole od citanja...veceras idem na neki rodj, bice valjda kul da smirim malo zivce pred sutrasnji ispit..

a sad bas brisem neke poruke i nadjem od prekjuce 'partyteam: club tralala i veliki brat te pozivaju na hawai party vol2. blablabla music by DJ MARKO (veliki brat) club hit's'

mislim, jebemumater dal je moguce

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

VELIKI BRAT LICNO?!?! ;)

l

a

l

mogu da zamislim, ceo klub zvizdi :>

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

oci me bole od citanja...veceras idem na neki rodj, bice valjda kul da smirim malo zivce pred sutrasnji ispit..

a sad bas brisem neke poruke i nadjem od prekjuce 'partyteam: club tralala i veliki brat te pozivaju na hawai party vol2. blablabla music by DJ MARKO (veliki brat) club hit's'

mislim, jebemumater dal je moguce

pa kad mozhe Ena da peva u grandu shto ovaj ne bi mogao da vrti. mrtva trka shta je vetji horor.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

a sad bas brisem neke poruke i nadjem od prekjuce 'partyteam: club tralala i veliki brat te pozivaju na hawai party vol2. blablabla music by DJ MARKO (veliki brat) club hit's'mislim, jebemumater dal je moguce

Ovo sam video juce kada sam se vracao iz grada na nekom drvetu. Mislim da je sargon u pitanju :)

A ena @ grand - to sam cit'o u blicu :) A sta, jel izdala album ili samo tako guest staruje?

Link to comment
Share on other sites

nalete slučajno malopre na domaću tuning streetracing štaveć ekipu dok sam šetao krajem. ne znam da li je to uobičajen ili je bio neki "event", tek, bilo je sigurno pedesetak automobila. nijedan dobar.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...