Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo smaram se, razocharao sam se u neke veoma bliske ljude... Ljudi su govna...

:((

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

M!!!..

shto si prepraviJo post?!

:]

pa, mozhe se reci da je bio nepotreban post :))

joj napokon me je proshla glava, nije me ovako cepala josh od letos... never drink on work day [:D] (mada tad nisam mogao da odspavam ko sad, vec sam kunto 1-2 sata :)) )

lal, polako cu da krenem da pravim neshto za klopu, pa sredjivanje sobe i uchenje \o/

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

sinoc sam bila prvi put na aerobiku. ono polovina "sale" je teretana, gde su naravno guys, a druga polovina mi igramo aerobik. i nikakva pregrada izmedju! :)

nema tu ništa loše. bilderi po teretanama su uglavnom jako zagoreli i gledaće vas kao gladni vukovi, ali neće imati muda da priđu.

samo očekuj da minimum petorica krenu da ti pokazuju kako se vežba ako se dohvatiš neke sprave ili tega.

Link to comment
Share on other sites

E longley jel si ti na onom pool-u kad je bilo papagaj vs hrchak prichao neshto za kornjace? jesi jel tako... I neshto si prichao kako su ludu i stalno se prevrcu al kako bre ja sad ishao da izaberem koju zhivotinjku da kupim vidim one kornjace ko mrtve lezhe(nisui spavale) :D a stvarno sam mislio da ih kuipim [:(] Neshto mi je ona prodavachica prichala da su one jedan period u toku dana takve ??? wtf . Ae ako longley ne zna nek kazhe ko zna jesul one zabavne i malo ???E da i pored njih rezmishljam o papizi jel smrde one puno?ae help pls

edit:ove su bile neke male kornjace [:)]

@topic:

Razmishljam koju zivotinju da kupim xD

Link to comment
Share on other sites

Morao sam malo da prilegnem da se odmorim, cak sam i malo dremnuo. Danas me nesto bas "stiglo", al' nije od manjka sna, jer sam se lepo naspavao, nego vidim da su svi danas nesto u fazonu "jaoo al' mi se spava" ... Sad da se spremim pa na "proslavu" ;}

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...