Jump to content

Mesta za kulturu!


Recommended Posts

proticu mnogo vise ako gledas sve opstine tipa Sopot, Surcin, Barajevo, Grocka, Lazarevac, Mladenovac, Obrenovac, Rakovica etc.

i tone potoka recica i t d

dakle prepravljam npr. na uscu kojih velikih reka se nalazi beograd...

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Pffff, ko ce da ceka da se registruje neko ko ima vise od 4 ganglije ? Poenta je, da se napravi skripta koja ce da rotira nasumice *i ako to ne postoji* jedno 100 pitanja, jer ako bude samo jedno, onda je lako napraviti skriptu za automatsko registrovanje jer ce tada samo dodati da na sledecem prozoru gde se unosi odgovor on to sam upise jer i ima samo jedan odgovor. Ako napravite da ima 100 pitanja sa 100 razlicitih odgovora koja se rotiraju nasumice *argh* onda ce to bar imati neke sasne. Osim ako nije neki lidak u pitanju koji ce da izrotira svih 100 pitanja , zapise odgovore, onda odradi prepoznavanje pitanja koja iskoce i zavsri sa skriptom koja i dalje radi automatsko registrovanje.

Argh, budan sam od 23h juce ali odbijam da spavam, san je za mlakonje.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Ne mogu da verujem da je laki morao ovo da uradi (a i ostali admini) da bi se vi "urazumeli"... Nisam uopshte obracao pazhnju na ovaj topic ali vidim da se ovde bash zakuvalo... U potpunosti podrzhavam projekat "Leptiric 2007" i mislim da bi trebalo negde da se stavi opcija "report spam" (ali da to ne mogu svi da koriste; npr. samo oni koji imaju 1000 postova ili tako neshto [:D] )Takodje treba da postoji neki "warn level" koji bi stojao ispod profila (chisto da bi znali ko koliko ima warna da ne bi prozivali ljude koje imaju tipa 90%) [:)]I osecam neki hejt sada..., ali smorile su fore "OMG KAKAV SAM CAR AAAA" i ono "ROFLCOPTERLMAO1!!11!!1!"...

jebote kolko je bio glup :)

prve žrtve:

- pesma mrtve dece (zauvek)

- darijan (zauvek)

- corey (1 dan)

- stex (1 dan)

slava im večna! vreme će pokazati da li je forum bolje mesto bez ove prve dvojice.

:tf:

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

prve žrtve:

- pesma mrtve dece (zauvek)

- darijan (zauvek)

- corey (1 dan)

- stex (1 dan)

slava im večna! vreme će pokazati da li je forum bolje mesto bez ove prve dvojice.

 

STA JE PICKE !!

 

Pesma 1 , RuR Admini 0 o/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

inb4 ban :tf:

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

jebote kolko je bio glup :)

jebote, zamisljam te kako sa casom vina u ruci i setnim pogledom, umirujucim tonom pricas o marmenu kao o nekoj gradskoj legendi koga su svi gotivili, samo sto umesto 'eeh, kakva je to ljudina bila' izgovaras 'jebote, koliko je bio glup' [roflmao]

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...