Jump to content

Mesta za kulturu!


Recommended Posts

Lucky problem je i sto se selektivno taj pravilnik primenjuje, mozda i admin nije video, ne bih da navodim primere ali valja precesljati forum jos jednom, inace mozda su ti ljudi i banovani samo ja nisam obavesten kao nas premijer :)

A o ovome tek necu da pricam. Znaci ako sami ne ukazete (mozhe i na PM) na osobe koje mislite da su hejtovale i spamovale, ja nemam nameru da razmisljam o tome "jao niste banovali one koje je trebalo, ali necu da pominjem imena". Ili recite imena ili nemojte nista reci, korist takvog posta je nula, a objasnicu i zasto.

1. Vi nam niste pomogli ninakoji nacin, isto je kao da ste napisali "Danas je lepo vreme".

2. Uz svu zelju ovoga sveta admini ne mogu detaljno da pogledaju sve topice, neki im promakne.

3. Jel znas ti koliko bi vremena zahtevalo "detaljno cesljanje foruma" ?

Link to comment
Share on other sites

A o ovome tek necu da pricam. Znaci ako sami ne ukazete (mozhe i na PM) na osobe koje mislite da su hejtovale i spamovale, ja nemam nameru da razmisljam o tome "jao niste banovali one koje je trebalo, ali necu da pominjem imena". Ili recite imena ili nemojte nista reci, korist takvog posta je nula, a objasnicu i zasto.

1. Vi nam niste pomogli ninakoji nacin, isto je kao da ste napisali "Danas je lepo vreme".

2. Uz svu zelju ovoga sveta admini ne mogu detaljno da pogledaju sve topice, neki im promakne.

3. Jel znas ti koliko bi vremena zahtevalo "detaljno cesljanje foruma" ?

Znao sam da ces to reci zato cu sledeci put na PM da ti posaljem sve sa screen shotom i ostalim stvarima.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da verujem da je laki morao ovo da uradi (a i ostali admini) da bi se vi "urazumeli"... Nisam uopshte obracao pazhnju na ovaj topic ali vidim da se ovde bash zakuvalo...

U potpunosti podrzhavam projekat "Leptiric 2007" i mislim da bi trebalo negde da se stavi opcija "report spam" (ali da to ne mogu svi da koriste; npr. samo oni koji imaju 1000 postova ili tako neshto [:D] )

Takodje treba da postoji neki "warn level" koji bi stojao ispod profila (chisto da bi znali ko koliko ima warna da ne bi prozivali ljude koje imaju tipa 90%) [:)]

I osecam neki hejt sada..., ali smorile su fore "OMG KAKAV SAM CAR AAAA" i ono "ROFLCOPTERLMAO1!!11!!1!"...

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

koliko i popis robe u prodavnici eksera ;)

[roflmao]

e mrzim sto ne mogu vise ovako da ostavim one liner ali nekako mi je

lakse kad napisem samo [roflmao] nego da samo produzim dalje :)

inace slazem se da se selektivno primenjuje TJ mozda nisam obavesten da su banovani, ali iskreno me ne zanima ovo pisem samo da ne bi popio warn zbog van lajnera [:D][:D]

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ekseri se prodaju na kilo ne na komad, tako se bar ja secam. Moram da priznam, na sebi osecam dejstvo pokreta. Hteo sam nekoliko puta da bacim neki truo komentar, totalno nepotreban, a vise puta da pljujem mohia jer insistira na onim

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ekseri se prodaju na kilo ne na komad, tako se bar ja secam.

hmm, ae da diskutujemo o ekserima ;))

Elem, kada se radi popis robe, gleda se nabavna vrednost robe koje posedujesh u radnji. E sada, u svim fakturama dobavljaca koje sam ja video, doticne firme koje se bave veleprodajom eksera i drugih "uradi sam" sranja, kolicinu odredjuju ili u komadima ili u "cet"-ovima (100 komada, valjda ;p). Inace, popis takvih radnji traje oko 5 dana ako se dnevno radi oko 12 sati. ;)

HA! VAT JU GONA DU NAU!

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

@ LaG

pa nacin na koji postujes...

opet ponavljam, moje misljenje za koje bi trebalo da ti seva paja, ali mislim da previse furas fazone tipa "Tvoj ____ je primecen", "PISEM NESTO SA CAPSOM" i t ako to...

ma kenjam.. ustvari me nervira sto ne volis metalce :*

volim ja metalce

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Ekseri se prodaju na kilo ne na komad, tako se bar ja secam. Moram da priznam, na sebi osecam dejstvo pokreta. Hteo sam nekoliko puta da bacim neki truo komentar, totalno nepotreban, a vise puta da pljujem mohia jer insistira na onim

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Takodje treba da postoji neki "warn level" koji bi stojao ispod profila (chisto da bi znali ko koliko ima warna da ne bi prozivali ljude koje imaju tipa 90%)

hmm... znajuci narod sa rura, svi bi pikali ko ima 90%, pa da ga iscimaju da napravi sranje, ne bi li popasao jos tih 10% na brzaka..

bad idea....

u svakom slucaju, krenula secha opasno...

ja se suzdrzavam debelo, i koliko vidim ide mi :)

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

hmm, ae da diskutujemo o ekserima ;))

Elem, kada se radi popis robe, gleda se nabavna vrednost robe koje posedujesh u radnji. E sada, u svim fakturama dobavljaca koje sam ja video, doticne firme koje se bave veleprodajom eksera i drugih "uradi sam" sranja, kolicinu odredjuju ili u komadima ili u "cet"-ovima (100 komada, valjda ;p). Inace, popis takvih radnji traje oko 5 dana ako se dnevno radi oko 12 sati. ;)

HA! VAT JU GONA DU NAU!

Ostavio sam rupu da se izvucem iz ovakve situacije. Napisao sam "Ekseri se prodaju na kilo" a ne "Ekseri se popisuju na kilo".

HA! AJ'L DU DAT NAU!

I drago mi je sto je bar neko pokupio ekseri vs ekseri foru. Jedan juro ekser ? Sta znam, nikad nisam kupovao ali to zvuci kao jeftinoca. Kosta ko pivo. Znaci bilo koje drustvo, iste pare puknes :o)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

A o ovome tek necu da pricam. Znaci ako sami ne ukazete (mozhe i na PM) na osobe koje mislite da su hejtovale i spamovale, ja nemam nameru da razmisljam o tome "jao niste banovali one koje je trebalo, ali necu da pominjem imena". Ili recite imena ili nemojte nista reci, korist takvog posta je nula, a objasnicu i zasto.

1. Vi nam niste pomogli ninakoji nacin, isto je kao da ste napisali "Danas je lepo vreme".

2. Uz svu zelju ovoga sveta admini ne mogu detaljno da pogledaju sve topice, neki im promakne.

3. Jel znas ti koliko bi vremena zahtevalo "detaljno cesljanje foruma" ?

Zajebava

Link to comment
Share on other sites

U potpunosti podrzhavam projekat "Leptiric 2007" i mislim da bi trebalo negde da se stavi opcija "report spam" (ali da to ne mogu svi da koriste; npr. samo oni koji imaju 1000 postova ili tako neshto )

Kao sto rece vizl, postoji report link u donjem levom uglu koji se mozhe koristiti za prijavljivanje kako spama tako i hejta, postova koji nisu na svom mestu itd.

Takodje treba da postoji neki "warn level" koji bi stojao ispod profila (chisto da bi znali ko koliko ima warna da ne bi prozivali ljude koje imaju tipa 90%)

Nasa ideja je bila da u startu svako vidi svoj warn, ali je to izazvalo veliko negodovanje posetilaca uz komentare "jao to kao da mi je mac iznad glave", "jao to kao da sam zigosan", "jao najeo sam se danas", itd. pa smo tu opciju iskljucili. Warn je ipak ostao, ali ga vide samo admini.

HA! VAT JU GONA DU NAU!

Kapiram da se nece zaposliti u prodavnici eksera ;)

Zajebavaš se, right?

ja neznam o cemu ti govoris.

Link to comment
Share on other sites

ne znam, bolje je, bar po mom misljenju, da svako zna koliko ima % warna. ne verujem da bi se iko zalio, jer valjda zna da nista tu ne moze da promeni (smanji warn).

Pitanje je raspravljano i doslo se do zakljucka da je bolje da se warn ne vidi. Nisam siguran da cemo vise otvarati to pitanje iznova.

Link to comment
Share on other sites

Nasa ideja je bila da u startu svako vidi svoj warn, ali je to izazvalo veliko negodovanje posetilaca uz komentare "jao to kao da mi je mac iznad glave", "jao to kao da sam zigosan", "jao najeo sam se danas", itd. pa smo tu opciju iskljucili. Warn je ipak ostao, ali ga vide samo admini.

Ne mora da bude ispod profila, ubaci da bude u My Controls opcija da se pogleda warn, to je sve :)

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...