Jump to content

-WoW- Pricajte


Kole

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ffs treba mi 50k honora za bracere, cizme i belt a u AB retardirana horda stalno gubi .....ne znam kako ti killy imas zivaca da nagrindujes 15k honora na dan ..ja se smorim posle 2k jel sam resto i heal u pvp me jako smara a feral gear mi je smesan. Ti verovatno igras premade a to na mom serveru nepostoji vec duze vreme :P

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Nego da vas pitam pošto verovatno znate: brat je uz zadnju pripejd karticu nadobijao čabar onih 10-day trial kartica i, normalno, razdelio drugarima da igraju. I sad njih interesuje da li, kad istekne trial, mogu jednostavno da dokupe pripejd karticu i nastave sa istim herojem, ili moraju ispočetka (ili još gore - treba full ključ iz retail originala omg)?

Link to comment
Share on other sites

ffs treba mi 50k honora za bracere, cizme i belt a u AB retardirana horda stalno gubi .....ne znam kako ti killy imas zivaca da nagrindujes 15k honora na dan ..ja se smorim posle 2k jel sam resto i heal u pvp me jako smara a feral gear mi je smesan. Ti verovatno igras premade a to na mom serveru nepostoji vec duze vreme :P

AV je najbolji za grindanje honora. Ako već nemaš ekipu, zabiješ se pored onih hendikepiranih na sredini i hilaš ako ti ne uleti neka ekipa koje ne ide na pobedu.

Link to comment
Share on other sites

AV je najbolji za grindanje honora. Ako već nemaš ekipu, zabiješ se pored onih hendikepiranih na sredini i hilaš ako ti ne uleti neka ekipa koje ne ide na pobedu.

a jbg sad je AB vikenad pa sam kontao da cu tamo uzeti vise honora

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

fe znam kako ti killy imas zivaca da nagrindujes 15k honora na dan ..ja se smorim posle 2k jel sam resto i heal u pvp me jako smara a feral gear mi je smesan. Ti verovatno igras premade a to na mom serveru nepostoji vec duze vreme :P

i ja sam resto igram pug sve vreme i samo pratim zerg i nadjem warriora nekog koji ide i kolje sve a ja ga healujem i po ab partiji mozes u svako ako svaku igras a ne stojis sa strane na farmi da imas 50/60+ hk-ova i jos horda kod mene stalno pobedjuje sto mu dodje nekih 400/500 honora svakih pola sata a takodje sam imao srece da sam od 3 ujutru juce igrao ab i da smo do 8 ujutru svaki partiju pobedili pa sam nabacio 5k samo ujutru spavao par sati i grindovao jos ceo dan [:D]

inace kad spavam imamo oko 7-8k dnevno, premade sam probao da igram i to jos sa ljudima koji su full gladiatori i svaki put kad si u premadu ti ispada premade zbog novog patcha jer je tako napravljeno

nema vise uzmes premade i deres pug 5 0 za 2minuta a to je bas time waste ako grindejes to jedino mu sad dodje kao arena ako igras 5 partija dnevno pa kao ajde kvalitetno da se smaras protiv premadea sat vremena

AV je najbolji za grindanje honora. Ako već nemaš ekipu, zabiješ se pored onih hendikepiranih na sredini i hilaš ako ti ne uleti neka ekipa koje ne ide na pobedu.

AV je najbolji ako orgazniujes ljude da ubiju sve liutenente i towere jer onda dobijes 500 honora ako se sve uradi sta treba po partiji

farmovanje hk-ova u avu je najveca glupost koju mozes da radis ako hoces honor jer to dovodi do partija koje traju 5sati kao i bilo koji oblik branjenja svojih gy-ova ili towera

dakle ab/wsg/eots week hk farm ili av ubijanje npc-eva i towera

kad je av week garantujem da moze preko 20k dnevno da se uzme

Link to comment
Share on other sites

Evo kako se odustaje od WoW-a na malo radikalniji nacin:

http://www.youtube.com/watch?v=oj2pwwKy0eY&NR=1

lik je retard ...sad je kao neki dasa sto unistave sve sto ima veze sa wow-om? Ako ti se igra igras a ako ne CD-ovi ti stoje u fioci, accoun subscription ili ga prodas . Ako on treba da spaljuje CD-ove da bi prestao da igra onda mu treba lecenje .

nadjem warriora nekog koji ide i kolje sve a ja ga healujem

to isto i ja radim ...nadjem warrior sa najvecom sikirom i samo spam heal njega + roots po potrebi ...al jbg opet stalno gubimo :( ima jako puno noobova ...mada ce i mene mozda neko nazvati noobom jer igram bg sa 7k hp :P al jbg ...nemam ja ambicija da igram to ....samo da uzmem ovih 50k i necu vise igrati ....btw /salute lockovima , hunterima i shamanima sa 11k HP unbufed

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

meni je trebalo nedelju dana da uzmem ceo pvp set po novim cenama

koji jeste da vise nije priblizan gladiatoru posle updejta ali je opet sasvim ok za arenu npr za pocetak

jer je sigurno bolje to nego da igras arenu sa 5k hp-a i full heali/int gearom [:p]

igram jos nedelju dana da uzmem sve ostale pvp iteme pa ako do tad ne nadjem arena tim najverovatnije i ovo prodajem [:D]

btw sinoc sam uspeo da dobijem u duelu rouga sa 12k hp-a sa full gladiator setom itd guild mastera DOOM SQUAD-a , ko igra na frostmaneu sigurno zna da su najbolji pvp/arena guild ikada

dobio sam ga na fireelementala a nije mogao da me ubije nekoliko minuta [:D]

resto defensive spec ftw ;o

posle toga se lik samo izlogovo iz igre kk

evo kako horda igra skoro sve bg-ove u misery grupi :p

wowscrnshot052607181636ka5.th.jpg

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

da [:D], samo 60-70 tho [:p]

sta cu kad mi je u krvi da rolam i pvpesihem

i na kraju prodajem acc :D:D:D:D:D:DD:D:

sad kad pogledam nisam nijednog svoj lika igrao neko "duze" vreme [:D]

sve me smori posle nekoliko meseci

to je tako kad nemate zivot i igrate 20h dnevno samo to ^^

mada sada bi opet igrao warriora ali nema mu sad povratka

a igrao bi i ud maga maga ali tek njemu nema povratka :c

Link to comment
Share on other sites

Ne slusajte primevila on studira TALIJANSKI ... JEBENI GEJ !

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

upravo sam primetio, posle mesec dana igranja

da shaman moze da baci 4 totema u isto vreme :D

Ma ja sam lvlovao 1-60 i bio dugo lvl60 i tek onda saznao da shaman ima toteme [:D] Who need them...

I wtf, oni Nihilum usli u Black Temple i prvi dan 5 bosses down... Sta reci...

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

preporucujem svima koji znaci bilo kakav skill u wowu

http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=39611

najbolji pvp-er ikada, mage da ne spominjem

dakle najbolji pvp film koji sam ikada video /bow /salute

sad sam provalio da je acrono iz DS-a

acrono IX <--------- ko nema ovo nek se upuca u glavu odma`

bolji je i od niara i grima zajedno

Link to comment
Share on other sites

Ma ja sam lvlovao 1-60 i bio dugo lvl60 i tek onda saznao da shaman ima toteme [:D] Who need them...

I wtf, oni Nihilum usli u Black Temple i prvi dan 5 bosses down... Sta reci...

reci da je shaman preterano imba

da ste vi nubovi kad class kvestove niiste nasli iz prve (mada brat bratu vi razmazhene klase sa mnogo class kvestova verovatnp i treba da ih bagatelishete)

i retji da su nihiliumovci ozbiljna ekipa koja "radi" u toj igri, koji su bili na PTRovima i tamo vajpovali na dotichnim bosivima, kao i da ce blizard uskoro, verovatno zbog nihilumovog brzog uspeha da krene da "tweakuje" BT boss encountere =o))

Link to comment
Share on other sites

Ljudi jel iko razume ovog mladica sta prica??

Lol sad ce i ne znam nihilum proglasiti nubovima :)

Vec vidim, shamantha jase, kungen ga prati i pada u provaliju a shamanta mu vice :"OMG ne mogu da verujem"

Inace prilicno me zadnja 2 dana kenja. Aj sto sam srecan kao dete zbog novih inzenjerskih recepata (opet se osecam da vredim) nego i fini dropovi padaju

oathkeeper i chestguard of exile i to jako brzo. A ovaj chest sam dobio na najfascinantniji nacin. Svi su needovali ja rolam >90 i isto toliko shaman ali ga wow dodeli meni,. Ovaj pocne da place i da vice nepravda (sto jes jes), aj kao rolaj opet, rola on 85 salje mi smajli, trulavisnja rolls 100 :) Hvala dovodjenja :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Odbijam da gledam snimak cim sam video WATER ELEMENTAL PVP mislim daaaaj water elem build zahteva skill lol!

Ko BM hunter, ja sa magom 49,hunter 53 ubijem ga 6 puta i jednom posalje peta i ja kao da cu da bezim lol bezati hunteru, zabada me pet po 450 a ja 1530 hpa jak mi skill u pm....

...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...