Jump to content

-WoW- Pricajte


Kole

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sad sam pregledao malo detaljnije Black Temple i Hyjal loot

realno to je jedno veliko proseravanje

samo pogledajt ovo

http://www.mmo-champion.com/images/news/20..._cataclysms.jpg

...mislim stvarno ....

Vi sto ste quitovali wow i "pljujete" po nama sto jos igramo i po blizzardu.....pljujte jos vise ...blizzard pravi budale od nas

:D

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ja kada dubijem artasa ja prestajem ... tada cu da postanem all mighty protector and champion of light and all free humans north from stormwind and south of dalaran ... pride cu da istrebim sve undeadove i ona govna njihova forsakene ...

BE AFRAID ! BURN IN RIGHTEOUS FIRE ...

aj idem da spawam .. sjutra patch .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

^ best post on this thread so far

pazi da ne dubijes artasa u snu samo [:D]

FOR TEH HORDE AMG !

In my dreams he died one hunder thousand times !

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Provalio sam da Druid suckuje, moram reroll! :(

Nego zashto nisam downloadovao patch ranije, zashto? Nego sada downloadujem sa 10kbps i hotju da se koknem! :((((

LIEF IS BIACH!

GIEF WOW.

GIEF DRUG!

MAKE ME HAPPY!

Link to comment
Share on other sites

Patch day... Ag Unitframe mi aktivan u FU baru, sve prikazuje ok, ali njega nema, samo obican wow interface... I SW stats mi je nestao... Bah [xx(] I hate addons [:D]

edit: posle brisanja WTF i addons, SW stats proradio, AG unitframe dead [:D] stay tuned [:D]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

OMFG

OH MY FUCKING GOD

SMANJILI SU HONOR COST SVIH PVP ITEMA I MARKOVA A BAFOVALI EPICE

OMFG KAKO VOLIM BLIZZARD

OMFG ZNAO SAM DA TREBA DA CEKAM PATCH PRE KUPOVINE PVP ITEMA

OMFG KAKO SAM SKILLED

OMFG KAKO CU DA UZMEM SVAKI PVP ITEM KOJI POSTOJI U IGRI

OMFG KAKO NECU IZACI IZ IGRE NIKADA

Link to comment
Share on other sites

e tjirooo

al kad rerolujesh nemoj sluchajno da napravish novog lika sa novim imenom

nego obrishi tog lvl 70 pa kreni novog sa istim imenom

kk?

Pa naravno, da li ochekujesh ishta drugachije od mene? :-)

Ma mozda i netju to da uradim, neki Englez, mali burzuj mi nudi oko 800e za account ako izlevelujem Priest-a na 70 i skupim dobru pre-Kara opremu a mene mrziiiiii iii ii i :(.

samo 120 mane 210 HP i +43 healing sam dobio sa novim pachom :( wtb more epix

Boga-mi-moga ja dobijam lep buff, pogtovo shto tju sada nositi sve one epike koje sam drzao u banci jer su bili loshiji od lv70 plavih.

Ima' jedno 150 att powera, 2-3% crit i 800hp-a i 500mp-a buff da dobijem, I am satisfied! =)

EDIT:

MA MAMICU IM JEBEM LOPOVSKU! Sada vidim da imam downloaded: 290mb i download rate 8 KB/s ali zato UPLOADED je 600mb i upload rate 30 KB/s.. ma znash shta.. poserem im se ja na njihov lopovski Downloader. Imam 100 kpbs download, mogao sam za 1h da skinem patch sa nekog sajta a ja se pravim pametan i koristim Downloader, a sada mi bedak da uradim Cancel kada sam stigao do 80%.. celo jutro downloaduje jebeni patch.. PUUU PUU PU nesretja vas nashla!!! :(

'rso sam! [:(]

Link to comment
Share on other sites

Druid posle warlocka naj imba klasa u areni .. ako znas da igras naravno .

Ne znam za tebe ciro ali ja sam sa mongoloidnim sbbom i 256kbs vukao iz lokala 60 kbs preko blizzard downloadera ... kada se to lepo sredi sve radi kako valaja ... cak i na shit sbb kablu .

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

OMFG

OH MY FUCKING GOD

SMANJILI SU HONOR COST SVIH PVP ITEMA I MARKOVA A BAFOVALI EPICE

OMFG KAKO VOLIM BLIZZARD

OMFG ZNAO SAM DA TREBA DA CEKAM PATCH PRE KUPOVINE PVP ITEMA

OMFG KAKO SAM SKILLED

OMFG KAKO CU DA UZMEM SVAKI PVP ITEM KOJI POSTOJI U IGRI

OMFG KAKO NECU IZACI IZ IGRE NIKADA

kako ovo objasniti o O ?!??!?!

Link to comment
Share on other sites

Druid posle warlocka naj imba klasa u areni .. ako znas da igras naravno .

Dve stvari treba zabraniti za Arenu a to su Feral Druid i Enhanc Shaman. :-(

Ne znam za tebe ciro ali ja sam sa mongoloidnim sbbom i 256kbs vukao iz lokala 60 kbs preko blizzard downloadera ... kada se to lepo sredi sve radi kako valaja ... cak i na shit sbb kablu .

Puu gade, umri! Ja josh uvek downloadujem.. polako gubim kontrolu.. GIEF MY DAILY DOSE OF WOW, LIEK NOWZ!

kako ovo objasniti o O ?!??!?!

How can you explain something that has no existence in real life?

[:D]

Link to comment
Share on other sites

Hm, dobro je shto nisam josh aktivirao gamecard koji skoro kupih... poshto izgleda da se necu igrati WoW-a u skorije vreme. Prvo nije hteo da mi skine onih prvih 352 mb, nego je uvek pucao na 231. Sad mi skida final (a partial2 = 0) 5-15 minuta, a onda mi izleti windows critical error i monitor pochne da skichi. Skidam samo onaj veliki .exe, valjda ce sa njim biti u redu... :(

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

ja sam lepo otisao u lokalnu igraonicu i prebacio pach na flash memoru :P

btw jel normalno da posle 6 sati od aktiviranja pacha ja vidim lika u Shattratu na nether drake-u?

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...