Jump to content

-WoW- Pricajte


Kole

Recommended Posts

Imam ja 32 level ud rogua tamo..........server JESTE bedan za pvp , JESTE bedan za nalazenje grupe za 5-man instance, JESTE

bedan za raidovanje...........NIJE milina za levelovanje , zbog prethodnih cinjenica, odem u Hillsbrad, a tamo masa high level likova gankuje, odem u STV isto tako, u bilo kojoj contested teritoriji velika je verovatnoca da ce da te ubije high level lik jer ocigledno ne moze da igra pvp zbog ocajno velikog cekanja za bg , malo pravih end game guildova :P

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jedina stvar koja me je ikada mogla iznervirati u wowu jeste kad na low lvl radim neki q i povucem 2-3 moba i dobijm daze kad krenem da bezim ...i naravno umrem posle ...ffs

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

@moyo ahahahahahahahahahh druid ima problema sa bezanjem lolololol(pokusavas da bezis u tree of life formi? :D)

sry morao sam

@kalky metoda dpsovanja sa ceshanjem medjunozja je sasvim izvodjiva(isprobano u praksi) :D

@confused mage koji ima problema sa lockovima...idi gledaj vurtnea on ti je way to go samo je fora da ubijes locka BRZOOOOO(obavezan talenat imo za svakog frost maga,mislim lud je ko ne uzme je Ice Floes kad to uzmes retko ces i cold snap da koristis! i da trinket skida fear tako da ne bi trebalo da ima problema 3ci put fear je 3 sec i ako onda ne ubijes locka reroll :D

edit

@fatso haha come closer(if you can) njoy da plate

Edited by shpanac

...

Link to comment
Share on other sites

Ako sam negde ginuo u westfallu to je bila ona plaza sa krabama............................i sa hordom , zaboravio sam kako se zove sad, odvojeni deo od teritorije sa harpijama oko 25-og levela.......pih....

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

kako serete sa tim farmerima, kakav su koji moj oni problem. to je free honor imho.

a ti vudu moras da naucis prvo kako igra funkcionise, cistis 1 by1 mobove, pazis na respawne i tako to, ne moze idem bezbrizno sa cvetom u kosi i klikcem a lvli klize.

a vlado tebe ako su non stop gankovali high lvl likovi mora da si im bio posebno omiljen. preispitaj sebe i nemoj da plasis ljude. idu mi na nerve ljudi koji se zale na stv, jbt sto igras na pvp serveru. pogotovo sto je na auchidaunu horda ubedljivo dominantnija. e da u stvari, ako si igrao ally onda jbg :)

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

shpanac za druida se nesecam da sam ginuo :).....govorim u globali za sve low lvl.... kad uzmem 11 lvl i idem u barrens sa all gray itemima i agrujem pola sela onih quilboara i sl. oni me dazuju :) jbg noob sam kad potcenjujem protivnika i treba da umirem l2p low lvls ....btw posebno mi je ostao u secanju q u Hilsbardu kad lootujes pecurke na onoj farmi gnolova ili stali su vec......jedno 4-5 puta sam poginuo za redom dok nisam skontao da je razlog zasto pulujem 3 gnola bio to sto je u blizini stojao 5 lvl od mene veci rare spawn :P za moju tastaturu je tada vec bilo kasno

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

a ti vudu moras da naucis prvo kako igra funkcionise, cistis 1 by1 mobove, pazis na respawne i tako to, ne moze idem bezbrizno sa cvetom u kosi i klikcem a lvli klize.

brate ja skidam mobove dva nivoa veće od mene bez problema, kad me jedan napadne. al protiv nekoliko ne mogu da se odbranim jer nosim jebeni cloth...

Link to comment
Share on other sites

Buahaha umrite clotheri.

Btw ne citaj koletove postove samo ces se zbuniti.

Ostali ce ti napisati da si nub jer nemas imba skill

A ja ti kazem da si zena jer nosis haljine :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

"skidanje" nije kad potroshish 90 sec zimedju pochetka napda na 2 moba. mob mora biti ubiven za 20-40 sec i u sledecih 15 vec da napadnesh drugog ako ne zhelish da te respawn poklopi, also, koji si ti to cloth kada ne uspevash da pulujesh moba ka sebi vec idesh ka ostalim, neprijateljski raspolozhenim mobovima? =o))

zato je lepo bolje klati 3-4 komada 1 nivo ispod sebe nego jednog x nivoa iznad pa to da traje preko 1 minut... =o)

Link to comment
Share on other sites

Pa ja sam uvek bio za frost kao najbolji lvling build...a onda sam na 45 prebacio maga na fire, i da budem iskren mnooogooo se brze ubija! a i razlika koliko mobova mozes da ubijes sa jednim mana poolom nije velika! mislim da je frost dobar za soliranje elite qstova za ostala sranja ne, mada je za fire obavezno 3 poena u frost jer cim ti resistuju pushish!

ah da ofc posle sam ga vratio na frost...navika

Edited by shpanac

...

Link to comment
Share on other sites

Jedina prednosta frosta je sto manje umires ... ako ne umires sa fire brze se lvlujes .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...