Jump to content

Carbage


dovlagsi

Recommended Posts

ok, ovakvih kola je bilo vec u topicu

9359413c5d62-640x480.jpg

ali morate saslusati vlasnika kola i njegovu pricu o chipovanom crx-u na 180ks. mclarenov chip koji su mu doneli baba i deda iz nemacke... i jos gomila drugih bisera. [roflmao]

zvao ga je neki lik sa foruma, klip traje 11 min ali naravno, ako vas ne zanima tematika ne morate slusati do kraja. :)

link

http://www.zshare.net/audio/86898438f01fd39a/

evo ga i doticni oglas

http://www.polovniautomobili.com/oglas947132/honda_crx/#3

i da ne bude skroz offtopic, jedan carbage u svakom smilsu...

938a90b5b05d-640x480.jpg

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

baš sam danas na semaforu video taj model mercedesa i pomislio kako bi bilo kul imati to u fabričkom stanju. nekako je fino ostarila ta generacija, za razliku od one s kraja devedesetih koja danas izgleda lol

Link to comment
Share on other sites

baš sam danas na semaforu video taj model mercedesa i pomislio kako bi bilo kul imati to u fabričkom stanju. nekako je fino ostarila ta generacija, za razliku od one s kraja devedesetih koja danas izgleda lol

U mojoj "dream" garazi odavno stoji 190 2.5 Evo

IMG_1058.JPG

L-190E-Evolution-II-4.jpg

1990_MercedesBenz_190E2516EvolutionII2.jpg

bzvz sto ove slike idu u Carbage, al razumece korisnici :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

baš sam danas na semaforu video taj model mercedesa i pomislio kako bi bilo kul imati to u fabričkom stanju. nekako je fino ostarila ta generacija, za razliku od one s kraja devedesetih koja danas izgleda lol

Neki moj komšija prodaje u relativno ok stanju, mogu da ga pitam pošto :) Jedino što je bež, malo ružna boja.

Ahahaha, ja sam tek sad pogledao oglas za CRX hondu na polovnim automobilima, jel neko može da rastumači šta mu piše pozadi?

ba562315946a-640x480.jpg

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

talia je car, sad vam je sta god je malo istripovano za carbage...

a i ovaj smart je car realno zato sto je sprdnja i fazon, a ne omgfastandfurious koNpleks:) mislim, lici na one "chibi autice" plasticne sto imitiraju bijesne makine, pa da bi bile podobne za decu, ubuce ih:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

a i ovaj smart je car realno zato sto je sprdnja i fazon, a ne omgfastandfurious koNpleks:) mislim, lici na one "chibi autice" plasticne sto imitiraju bijesne makine, pa da bi bile podobne za decu, ubuce ih:)

tako nekako sam ga i ja doziveo. Mislim, kad sam video sliku nisam imao reakciju "koji retard je ovo uradio", nego nesto tipa "awww vidi ga kako je sladak pokusavajuci da imitira opasna kola"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...