Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bila danas do doma zdravlja sa drugaricom da uzmem neke potvrde o vakcinama (kako me smaraju one nervozne babe za shalterom!). sutra ujutru na sistematski... :>

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

a

dobila danas bolju ocenu od mene iz writinga.

omg omg obesicu se. I am supposed to be the smart one.

pa šta prdiš, tamo si tek metar dana, koliko je situacija mogla da se zagovna za to vreme uopšte? samo ne budi mala sisica :)

p.s. pretpostavljam da se zajebavaš za ovo sa ocenom; u protivnom prestani da dolaziš na ovaj forum :)

Link to comment
Share on other sites

pa šta prdiš, tamo si tek metar dana, koliko je situacija mogla da se zagovna za to vreme uopšte? samo ne budi mala sisica :)

p.s. pretpostavljam da se zajebavaš za ovo sa ocenom; u protivnom prestani da dolaziš na ovaj forum :)

nece se ponoviti :)

ps

nadam se :)

pss

@kruko

plus sam Srbin. diskriminacija na kub :)

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ova raskrsnica kod studenjaka tj 11aprila, postala je meka za ugostitelje, 4 pljeskare, 2 pekare, 2 palachinkarnice, poslasticharnica,picerija, a sve u krugu od 30 koraka. do pre 2 dine tu naravno nije bilo nishta osim lokalne kafane, shto bi zverko rekao "novo mesto-dzakarta", koja je i dalje na istom mestu, ofc.

Edited by urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Vratio se iz škole, večeras pravac da zagrejem stolicu za hemiju,,,, sreća sreća radost.

u nase vreme su te terali da eventualno doneses prasak za pecivo i koka kolu da biste vrsili eksperimente, a kod kutje naravno nije bilo nikakvih dodatnih aktivnosti. A i generalno ne znam sta bi tu bilo zanimljivo, cak i kad se podgreje, tako da reci ti profanki da sledeci put radite neke interesantnije oglede.

Link to comment
Share on other sites

Mnogo sam umoran,ucio bios ceo dan...sad malo net pa na spavanje...bash smor...

heh, ja sam zavrsila s biologijom...

nego, pre neki dan su likovi iz tvog odeljenacupali obrve na sred skole !!! nadam se da ne spadas u njih...

nego... ajd bani, zanima me ko si ti. dodji u moje odeljenje i trazi marinu. :)

Link to comment
Share on other sites

marinica <3 rockdudbg

ova raskrsnica kod studenjaka tj 11aprila, postala je meka za ugostitelje, 4 pljeskare, 2 pekare, 2 palachinkarnice, poslasticharnica,picerija, a sve u krugu od 30 koraka. do pre 2 dine tu naravno nije bilo nishta osim lokalne kafane, shto bi zverko rekao "novo mesto-dzakarta", koja je i dalje na istom mestu, ofc.

jebi ga, kolega, studenjak blizu = uvek gladni insajderi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...